Monitor VIEWSONIC VX27G1-2K 27" 2560x1440px IPS 180Hz 1 ms [MPRT]
Kod: 2099283
Ekran: 27", 2560 x 1440px, IPS
180
1 [MPRT]
Jasność ekranu [cd/m2]: 300
16:9
27", QHD, 2560x1440, ekran IPS, 180Hz, HDR10
Złącze DisplayPort oraz 2x HDMI, VRR, G-Sync
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Sprawdź
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
ViewSonic VX27G1-2K wyposażony jest w 27-calowy panel IPS, który zapewnia oszałamiające efekty wizualne, wyjątkową jakość kolorów i redukcję rozmycia ruchu. Częstotliwość odświeżania 180 Hz i czas reakcji MPRT 1 ms zapewniają płynną rozgrywkę z minimalnym opóźnieniem sygnału wejściowego. Wyposażony w 2 porty HDMI i 1 port DisplayPort, monitor zapewnia bezproblemową łączność w grach i rozrywce. Czas reakcji MPRT 1 ms umożliwia precyzyjne i błyskawiczne reakcje, dając przewagę nad konkurencją. Niezależnie od tego, czy grasz, edytujesz, czy pracujesz, VX27G1-2K zapewnia wydajność i styl, które podniosą poziom Twoich wrażeń.
Dane techniczne
Dane podstawowe
Ekran: 27", 2560 x 1440px, IPS
Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: 180
Czas reakcji matrycy [ms]: 1 [MPRT]
Jasność ekranu [cd/m2]: 300
Proporcje ekranu: 16:9
Nowa klasa energetyczna: F
Parametry
Zastosowanie: Dla gracza
Typ ekranu: Płaski
Przekątna ekranu [cal]: 27
Przekątna ekranu [cm]: 69
Powłoka matrycy: Matowa
Podświetlenie ekranu: LED
Rodzaj matrycy: IPS
Rozdzielczość ekranu: 2560 x 1440
Proporcje ekranu: 16:9
Odwzorowanie przestrzeni barw: NTSC: 78%sRGB: 110%
Liczba wyświetlanych kolorów: 1.07 mld
HDR: HDR10
Funkcja Smart: Nie
Wbudowany kalibrator: Nie
Technologia synchronizacji: NVIDIA® G-SYNC® Compatible
Technologia ochrony oczu: Redukcja migotania (Flicker free)Redukcja niebieskiego światła
Wielkość plamki: 0.2331 x 0.2331 mm
Kontrast dynamiczny: 80000000:1
Kontrast statyczny: 1000:1
Zawiera akumulator/baterię: Nie
Dual Mode: Nie
Model: VX27G1-2K
Techniczne
Kąt widzenia w pionie: 178 stopni
Kąt widzenia w poziomie: 178 stopni
Ekran obrotowy (pivot): Nie
Regulacja kąta pochylenia (Tilt): Tak
Zakres regulacji pochylenia (Tilt): 20° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół)
Regulacja kąta obrotu (Swivel): Nie
Regulacja wysokości: Nie
Możliwość zawieszenia na ścianie: Tak
Standard VESA [mm]: 100 x 100
Głośniki: Nie
Monitor bezramkowy: Tak
Tuner TV: Nie
Monitor przenośny: Nie
Efektywność energetyczna
Nowa klasa energetyczna: F
Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: 24
Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: 29
Pobór mocy podczas pracy: 33 W
Pobór mocy podczas spoczynku: 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (w trybie czuwania)
Fizyczne
Wysokość [cm]: 36.41
Wysokość (z podstawą) [cm]: 45.57
Głębokość [cm]: 4.8
Głębokość (z podstawą) [cm]: 18.87
Szerokość [cm]: 61.51
Waga [kg]: 3.1
Waga z podstawą [kg]: 3.6
Waga z opakowaniem [kg]: 5.00
Pilot: Nie
Kolor obudowy: Czarny
Gwarancja: 36 miesięcy
Dokumenty do pobrania
  • Instrukcja obsługi:
  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent
  • Nazwa producenta/importera: ViewSonic
  • Dodaj przydatne akcesoria
    Opinie
    Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
    Ubezpieczenie Gwarancja Plus
    Raty i leasing