Mysz CANYON MW-5 Czarny

Kod: 467288
Typ myszy: Optyczna
Rozdzielczość: 1600 dpi
Komunikacja z komputerem: Bezprzewodowa
Interfejs: USB
Dla graczy: Nie
Zobacz cały opis
Mysz CANYON MW-5 Czarny
Mysz CANYON MW-5 Czarny
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

Opis i dane

Czułość i klasa

Mysz CANYON MW-5 to urządzenie, dzięki któremu praca przy komputerze stanie się prawdziwą przyjemnością. Pracuje w trybie bezprzewodowym, oferując możliwość regulacji DPI zgodnie z oczekiwaniami użytkownika. Ergonomiczny kształt, a także zdolność do komunikacji bezprzewodowej to największe zalety tego akcesorium.

Mysz-CANYON-MW-5-Czarny-front

Bezprzewodowa technologia przyszłości

Urządzenie pracuje bezprzewodowo, wykorzystując do tego celu specjalny odbiornik zasilany wprost z gniazda USB-A komputera. Mysz CANYON MW-5 wykorzystuje do transmisji danych częstotliwość 2.4 GHz, dzięki czemu może ona służyć przez wiele długich lat. Komunikacja bezprzewodowa pozwala zastąpić problematyczne okablowanie, które ma tendencje do łamania się i ciągłego zrywania. Mówiąc wprost: jest to mysz, która nigdy nie zawiedzie swojego użytkownika.

Mysz-CANYON-MW-5-Czarny-skos

Odporność na zakłócenia

Mysz CANYON MW-5 jest komponentem całkowicie odpornym na zakłócenia. Bezprzewodowe medium transmisyjne jest w pełni szyfrowane, dzięki czemu zdalne "przejęcie kontroli" nad komputerem nie jest możliwe. Na uwagę zasługuje również fakt, że myszka ta pracuje czysto i bez zakłóceń. Jest to zasługą odpowiednio zaprojektowanego interfejsu bezprzewodowego, który jest całkowicie odporny na elektromagnetyczne czynniki zewnętrzne.

Mysz-CANYON-MW-5-Czarny-przyciski

Optymalna dokładność

Urządzenie zapewnia maksymalną precyzję pracy i to zależnie od rodzaju wykonywanych na komputerze prac. Gracze z pewnością postawią na wartość 1600 DPI, dzięki której będzie można łatwo odwzorować nawet najmniejsze drgania ręki. Z kolei wartości niższe, wynoszące odpowiednio 1200 i 800 DPI zostaną docenione przez użytkowników, którzy na co dzień pracują przy komputerze, piszą teksty lub też ograniczają się do przeglądania zawartości Internetu.


Wyposażenie

W opakowaniu znajduje się mysz w kolorze czarnym.


Dane techniczne

Fizyczne

Techniczne

Parametry

Komunikacja z komputerem Bezprzewodowa
Profil myszy Uniwersalny
Typ myszy Optyczna
Dla graczy Nie
Mysz pionowa Nie
Interfejs USB
Rodzaj zasilania Bateryjne
Typ baterii 2 x AAA
Bateria w zestawie Tak
Zasięg [m] 10
Rozdzielczość 1600 dpi
Liczba przycisków 4
Liczba rolek 1
Programowalne przyciski Nie
Dotykowa Nie
Kolor Czarny
Gwarancja 24 miesiące

Producent

 • Nazwa producenta/importera CANYON
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Mysz CANYON MW-5 Czarny
  Mysz CANYON MW-5 Czarny
  Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
  Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756