Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij
Opis i dane

Opis i dane

Płynna praca na dwóch komputerach

Na pokładzie myszy znalazło się miejsce dla technologii Logitech Flow, dzięki której będziesz mógł płynnie pracować na dwóch komputerach. Koniec ze żmudnym kopiowaniem plików na dysk flash. Teraz każde zadanie wykonasz znacznie szybciej i lepiej skoncentrujesz się na jakości!

Teraz możesz korzystać z odbiornika bezprzewodowego Unifying lub technologii Bluetooth, aby cieszyć się wspaniałą łącznością. Wybór należy do Ciebie. Pamiętaj, że za każdym razem jakość jest doskonała, bez opóźnień, przerw, zakłóceń i innych niedoskonałości.

Mysz LOGITECH MX Master 2S

Zaawansowana technologia śledzenia ruchów

Mysz wykorzystuje zupełnie nowy precyzyjny czujnik 4000 DPI, który śledzi ruchy praktycznie na każdej powierzchni. Nareszcie możesz pracować na szklanym stole, a nawet na pościeli swojego łóżka.

Mysz LOGITECH MX Master 2S

Szybko ładujący się akumulator

Nowoczesne rozwiązania technologiczne umożliwiają szybkie i sprawne ładowanie akumulatora. Praktycznie po 3 minutach mysz jest gotowa do pracy przez cały dzień. Istotne jest także to, że pełne ładowanie pozwala na pracę przez około 70 dni. Możesz działać i nie przejmować się kwestiami technicznymi.

Mysz LOGITECH MX Master 2S

Szybkie przewijanie długich dokumentów

Dzięki tej myszy komputerowej bardzo szybko przewiniesz długie dokumenty i zapoznasz się z najważniejszymi informacjami. Nareszcie zatrzymasz się tam, gdzie chcesz. Natomiast kliknięcie po kliknięciu sprawi, że żadna baza danych czy arkusz kalkulacyjny nie będą stanowiły dla Ciebie problemu.

Ręcznie wyrzeźbiony kształt dba o dobre podparcie dla nadgarstka i dłoni. Dzięki temu nie odczujesz zmęczenia nawet po długiej pracy. Teraz możesz cieszyć się płynnym działaniem za sprawą dobrze rozplanowanych przycisków.

Mysz LOGITECH MX Master 2S

Dane techniczne

Typ myszy Laserowa
Dla graczy Tak
Wbudowany akumulator Tak
Komunikacja z komputerem Bezprzewodowa
Interfejs Bluetooth, USB
Zasięg [m] 10
Rozdzielczość 4000 dpi
Liczba przycisków 7
Liczba rolek 1
Programowalne przyciski Tak
Dotykowa Nie
Kolor Granatowy
Gwarancja 24 miesiące, Door To Door
Nazwa producenta/importera LOGITECH
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Paweł
kupił/aMysz LOGITECH MX Master 2S Granatowy
Wielofunkcyjna myszka usprawniająca pracę na więcej niż jednym komputerze w tym samym czasie.

Ocena

Fantastyczna
Wiktor
kupił/aMysz LOGITECH MX Master 2S Granatowy
Ta myszka ma wszystko: ergonomiczną konstrukcję, która nie męczy, 8 programowalnych przycisków, dwa kółka do przewijania w poziomie i pionie, funkcje Bluetooth i bardzo dobre DPI. Doskonale nadaje się do edycji wideo, ogólnej wydajności, z baterią, która wystarcza na 2 miesiące bez ładowania. ładować i kontynuować używanie myszy. W szczególności uwielbiam sposób, w jaki została ukształtowana. Ma także nową funkcję „Flow” firmy Logitech, dzięki czemu możesz kopiować pliki, teksty, zdjęcia itp. Między różnymi komputerami, o ile mysz jest skonfigurowana na obu komputerach.

Ocena

Fantastyczna
Jacek
kupił/aMysz LOGITECH MX Master 2S Granatowy
Super myszka w pięknym kolorze, świetnie działa na stole bez żadnej podkładki, sam kształt jest rewelacyjny, przy długim użytkowaniu dłoń się nie męczy. Polecam zaawansowanym użytkownikom skorzystać z funkcji Flow, świetna nowość!!!

Ocena

Fantastyczna
Marian
kupił/aMysz LOGITECH MX Master 2S Granatowy
Najlepsza myszka z jaka miałem do czynienia. Szybkie ładowanie jest zdecydowanie jedna z większych zalet tej myszki. Do tego jeszcze szybkie przewijanie dzięki któremu użytkowanie jej jest czysta przyjemnością.

Ocena

Fantastyczna
Aaa
kupił/aMysz LOGITECH MX Master 2S Granatowy
Dla osób pracujących po kilka godzin dziennie niezastąpiona. Indywidualne dopasowanie klawiszy. Nie spotkałem lepszej myszy do pracy. Polecam.

Ocena

Fantastyczna
Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną