Mysz NOXO Turmoil Gaming

Kod: 467979
Typ myszy: Optyczna
Rozdzielczość: 6400 dpi
Komunikacja z komputerem: Przewodowa
Interfejs: USB
Dla graczy: Tak
Zobacz opis produktu
Mysz NOXO Turmoil Gaming
Mysz NOXO Turmoil Gaming
51 29
U Ciebie
W sklepie jutro
Dostawa 7 dni w tygodniu

Opis produktu

Wygoda dla dłoni

Twoja dłoń w trakcie gry zasługuje na wszystko, co najlepsze. Właśnie dlatego zapewnij jej niesamowicie czułą mysz, która swoją profilowaną dla praworęcznych konstrukcją i strukturą plastra miodu, wpasuje się w Twoją dłoń tak, aby z największą dokładnością prowadzić się po blacie w czasie rozgrywki gamingowej i pracy.

MYSZ-NOXO-front

Funkcjonalne możliwości

Mysz NOXO TURMOIL GAMING posiada 8 funkcjonalnych przycisków, które w dowolny sposób możesz programować do swoich potrzeb. Pomiędzy dwoma głównymi przyciskami znajduje się rolka przewijania ze żłobioną, gumową powierzchnią. To rozwiązanie pozwoli Ci scrollować z jeszcze większą dokładnością.

MYSZ-NOXO-przyciski

Przewodowa komunikacja

W myszce TURMOIL GAMING od NOXO wykorzystano przewodowe połączenie, dzięki czemu komunikacja z komputerem odbywa się w sposób nieprzerwany przy pomocy kabla USB o długości 1,6 metra. W przewodzie zastosowano oplot, który chroni go przed uszkodzeniami, zwiększając tym sposobem jego żywotność.

MYSZ-NOXO-przewod

Niezawodny czujnik

NOXO TURMOIL GAMING posiada natychmiastowy czujnik SUNPLUS 192, co daje śledzenie Twoich ruchów z wysoką precyzją. Oznacza to szybkość 32 IPS i przyspieszenie na poziomie 12 g. Warto również dodać, że urządzenie to cechuje wysoka regulacja rozdzielczości pracy. Możesz ją dowolnie ustawiać w zakresie od 1000 do 6400 DPI.

MYSZ-NOXO-bok

Wytrzymałe przełączniki

Urządzenie optyczne zostało wyprodukowane z całkowicie plastycznego materiału wysokiej jakości. Przyciski Huano, jakie zastosowano są niesamowicie trwałe bowiem pozwalają osiągnąć nawet 5 milionów naciśnięć. To oznacza długie lata współpracy z tym narzędziem. Ponadto wbudowane oświetlenie świetnie komponuje się z kolorem czarnym obudowy.

MYSZ-NOXO-gora-bok

Wyposażenie

Do myszy dołączona jest instrukcja obsługi oraz karta gwarancyjna.

MYSZ-NOXO-opakowanie

Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ myszy: Optyczna
Rozdzielczość: 6400 dpi
Komunikacja z komputerem: Przewodowa
Interfejs: USB
Dla graczy: Tak
Mysz pionowa: Nie
Liczba przycisków: 8
Programowalne przyciski: Tak
Rodzaj zasilania: USB

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Inne produkty w kategorii:

Mysz NOXO Turmoil Gaming
Mysz NOXO Turmoil Gaming
51 29
U Ciebie
W sklepie jutro
Dostawa 7 dni w tygodniu

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 51,29 zł
51 29