Karta graficzna PALIT GeForce RTX 5060 Dual 8GB DLSS 4
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5060 |
|---|---|
| Pamięć: | 8 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x8 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 262.1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Palit GeForce RTX 5060 Dual oferuje klasyczną efektywność chłodzenia w eleganckim, nowoczesnym czarnym designie. Dwa wentylatory 95 mm zapewniają wydajne chłodzenie i cichą pracę, a kompaktowa konstrukcja 2-slotowa doskonale sprawdzi się w małych obudowach. Solidny backplate zwiększa wytrzymałość konstrukcji. Ciesz się subtelnym podświetleniem RGB dla eleganckiego wyglądu i personalizuj osłonę dzięki wsparciu Palit Maker – bez utraty gwarancji.
Dane techniczne
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
|---|---|
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5060 |
Charakterystyka | |
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5060 |
|---|---|
| Producent chipsetu: | NVIDIA |
| Seria karty graficznej: | GeForce RTX z serii 50 |
| Karta dla graczy: | Tak |
| Ray Tracing: | Tak |
| Technika upscalingu: | Nvidia DLSS 4 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x8 |
| Pamięć: | 8 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Szyna pamięci: | 128 bit |
| Taktowanie rdzenia: | Base: 2280 MHzBoost: 2497 MHz |
| Rdzenie CUDA: | 3840 |
| Przepustowość pamięci [GB/s]: | 448 |
| Maksymalna rozdzielczość cyfrowa: | 7680 x 4320 |
| Obsługiwane biblioteki: | DirectX 12 UltimateOpenGL 4.6Vulkan 1.4 |
| Typ chłodzenia: | Półpasywne |
| Podświetlenie: | Tak |
| Liczba obsługiwanych monitorów: | 4 |
| Liczba wentylatorów: | 2 |
| Liczba zajmowanych slotów: | 2.005 |
| Rodzaje wyjść: | DisplayPort 2.1b - 3 szt.HDMI 2.1b - 1 szt. |
| Złącze zasilania: | 8 pin - 1 szt. |
| Pobór mocy [W]: | 145 |
| Rekomendowana moc zasilacza [W]: | 550 |
| Dodatkowe informacje: | Dekoder NVIDIA 6Dekodowanie: AV1DrMOSEnkoder NVIDIA 9Kodowanie: AV1Kompozytowa rura cieplnaNVIDIA AceNVIDIA AnselNVIDIA BlackwellNVIDIA BroadcastNVIDIA FreestyleNVIDIA G-SyncNVIDIA GPU BoostNVIDIA HighlightsNVIDIA OmniverseNVIDIA Reflex 2NVIDIA Resizable BARNVIDIA ShadowPlayNVIDIA StudioObsługa CUDA 12.8RTX RemixTechnologia 0 dBVR Ready |
Fizyczne | |
| Format PCB: | ATX |
| Dołączone akcesoria: | Instrukcja szybkiej instalacji |
| Długość [mm]: | 262.1 |
| Wysokość [mm]: | 40.1 |
| Szerokość [mm]: | 126.3 |
| Kolor: | Czarny |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
| Kod producenta: | NE75060019P1-GB2063D |
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
DOSTĘPNOŚĆ
Dostępny natychmiast
PROMOCJE
Chłodzenie wodne Hydria 20% taniej
RATY
30 rat 0% RRSO 0% i kod rabatowy o wartości 2 rat na kolejne zakupy
MARKA
PALIT
PRODUCENT CHIPSETU
NVIDIA
MODEL
GeForce RTX 5060
ILOŚĆ PAMIĘCI RAM
8 GB
RODZAJ PAMIĘCI
GDDR7
SZYNA PAMIĘCI
128 bit
RODZAJ ZŁĄCZA
PCIe 5.0 x8
RODZAJE WYJŚĆ
DisplayPort 2.1b - 3 szt.
RAY TRACING
Tak
TECHNIKA UPSCALINGU
Nvidia DLSS 4
TYP CHŁODZENIA
Półpasywne
REKOMENDOWANA MOC ZASILACZA [W]
550
PODŚWIETLENIE
Tak
LICZBA WENTYLATORÓW
2
POBÓR MOCY [W]
145
LICZBA OBSŁUGIWANYCH MONITORÓW
4
FORMAT PCB
ATX
LICZBA ZAJMOWANYCH SLOTÓW
2.005
OBSŁUGIWANE BIBLIOTEKI
DirectX 12 Ultimate
DLA GRACZY
Tak
DŁUGOŚĆ [mm]
262.1
KOLOR
Czarny
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.