Obudowa DARKFLASH M305 Czarny
| Typ obudowy: | Mini Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ITX, Mini-ATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 0 |
| Podświetlenie: | Bez podświetlenia |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Złącza wyjściowe: | USB 2.0 - 2 szt., USB 3.1 Gen. 1/USB 3.2 Gen.1 (USB 3.0) - 1 szt., Wejście mikrofonowe - 1 szt.... |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 325 x 195 x 387 |
| Kolor: | Czarny |
Produkt chwilowo niedostępny
Opis produktu
Obudowa komputerowa Darkflash M305 bez wentylatorów (czarny) to kompaktowa obudowa Mini Tower dla płyt M-ATX i ITX z hartowanym szkłem i przestrzenią na własne chłodzenie (nie ma fabrycznych wentylatorów). Wnętrze mieści kartę graficzną do ~300 mm i chłodzenie CPU do ~160 mm, przewidziano miejsca na do 7 wentylatorów 120 mm oraz porty USB-C/USB2.0/HD Audio na panelu I/O. Idealna do estetycznych i wydajnych buildów z własnym doborem wentylatorów.
Dane techniczne
| Typ obudowy: | Mini Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ITX, Mini-ATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 0 |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Podświetlenie: | Bez podświetlenia |
| Z oknem: | Tak |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 325 x 195 x 387 |
| Materiał: | Stal węglowa |
| Kolor: | Czarny |
Techniczne | |
| Typ obudowy: | Mini Tower |
|---|---|
| Podświetlenie: | Bez podświetlenia |
| Standard płyty głównej: | ITX, Mini-ATX |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Wnęki wewnętrzne 2.5": | 2 |
| Wnęki wewnętrzne 3.5": | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń: | 4 |
| Maksymalna długość zasilacza [mm]: | 160 |
| Maksymalna długość karty graficznej [mm]: | 300 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU [mm]: | 160 |
| Maksymalna liczba wentylatorów: | 7 |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 0 |
Opcje montażu wentylatorów | |
| Panel dolny: | 2x 120 mm |
| Panel górny: | 2x 120 mm |
| Panel przedni: | 2x 120 mm |
| Panel tylny: | 2x 120 mm |
Złącza | |
| Złącza wyjściowe: | USB 2.0 - 2 szt.USB 3.1 Gen. 1/USB 3.2 Gen.1 (USB 3.0) - 1 szt.Wejście mikrofonowe - 1 szt.Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. |
Parametry | |
| Dodatkowe informacje: | Ażurowy panel przedni |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Materiał: | Stal węglowa |
| Kolor: | Czarny |
| Z oknem: | Tak |
| Wysokość [mm]: | 387 |
| Szerokość [mm]: | 195 |
| Głębokość [mm]: | 325 |
| Wyposażenie: | Zestaw montażowy |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | INNPRO Sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | Rudzka 65c |
| Kod pocztowy: | 44-200 |
| Miasto: | Rybnik |
| Adres elektroniczny: | zgloszenia@innpro.pl |
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.