Obudowa GIGABYTE C301 Glass
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler LED, Power |
| Złącza wyjściowe: | USB 3.1 Gen. 1/USB 3.2 Gen.1 (USB 3.0) - 2 szt., USB 3.1 Type-C - 1 szt., Wejście mikrofonowe - 1 szt.... |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 473 x 220 x 486 |
| Kolor: | Czarny |
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
Zapanuj nad temperaturą
Optymalny przepływ powietrza
Dzięki dużej siateczce z przodu i wentylowanemu panelowi górnemu obudowa GIGABYTE C301 GLASS zapewnia hojny przepływ powietrza dla optymalnego chłodzenia przy zachowaniu eleganckiego wyglądu.
RGB Fusion
Dzięki 16.7 milionom opcji dostosowania kolorów i wielu efektom oświetleniowym możesz wybrać dowolny efekt świetlny lub zsynchronizować go z innymi urządzeniami.
ARGB Connector Hub
Wbudowany hub złączy ARGB wyposażony jest w sześć 5V 3-pinowych złączy, umożliwiając użytkownikom rozszerzenie swoich pasków świetlnych RGB, stworzenie doskonałego systemu chłodzenia oraz fantastycznego i wspaniałego zestawu.
Maksymalna kompatybilność
Obudowa GIGABYTE C301 GLASS może pomieścić płyty główne do formatu E-ATX, obsługuje nawet siedem wentylatorów o średnicy 120 mm oraz chłodnice o średnicy do 360 mm, zapewniając użytkownikom najwyższą elastyczność.
Elegancja i bezpieczeństwo
Zbudowana z 4-milimetrowego czarnego hartowanego szkła na bocznym panelu, obudowa GIGABYTE C301 GLASS to atrakcyjna i wszechstronna konstrukcja, która może stać się imponującym elementem wystroju dla Twoich części komputerowych. Nieotwieralny design szkła skutecznie redukuje ryzyko fragmentacji, umożliwiając użytkownikom łatwe i bezpieczne jego usuwanie, jednocześnie przedłużając żywotność produktu.
Czyste komponenty
Dzięki filtrom unikniesz gromadzenia się kurzu w komputerze, zapewniając jednocześnie optymalną wydajność chłodzenia. Górny filtr magnetyczny oraz możliwość łatwego usunięcia filtra z dolnej części ułatwiają pielęgnację.
Łatwy dostęp
Panel wejść/wyjść wyposażony jest w port USB 3.1 Type-C oraz dwa porty USB 3.0, porty audio, przełącznik RGB LED oraz przycisk zasilania.
Co w zestawie?
W zestawie obudową GIGABYTE C301 Glass znajdziesz zestaw montażowy oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.
Dane techniczne
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler LED, Power |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory |
| Z oknem: | Tak |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 473 x 220 x 486 |
| Materiał: | Stal, Szkło hartowane, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
Techniczne | |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory |
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Wnęki wewnętrzne 2.5": | 2 |
| Wnęki wewnętrzne 2.5/3.5": | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń: | 7 |
| Maksymalna długość zasilacza [mm]: | 180 |
| Maksymalna długość karty graficznej [mm]: | 400 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU [mm]: | 170 |
| Maksymalna liczba wentylatorów: | 7 |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
Zamontowane wentylatory | |
| Panel przedni: | 3x 120 mm |
| Panel tylny: | 1x 120 mm |
Opcje montażu wentylatorów | |
| Panel górny: | 2x 140 mm, 3x 120 mm |
| Panel przedni: | 3x 120/140 mm |
| Panel tylny: | 1x 120 mm |
Opcje montażu chłodzenia wodnego | |
| Panel górny: | 1x 120 mm, 1x 140 mm, 1x 240 mm, 1x 280 mm, 1x 360 mm |
| Panel przedni: | 1x 120 mm, 1x 140 mm, 1x 240 mm, 1x 280 mm, 1x 360 mm |
| Panel tylny: | 1x 120 mm |
Złącza | |
| Złącza wyjściowe: | USB 3.1 Gen. 1/USB 3.2 Gen.1 (USB 3.0) - 2 szt.USB 3.1 Type-C - 1 szt.Wejście mikrofonowe - 1 szt.Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. |
Parametry | |
| Dodatkowe informacje: | Siatkowy panel górny, Siatkowy panel przedni |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler LED, Power |
| Materiał: | Stal, Szkło hartowane, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Z oknem: | Tak |
| Wysokość [mm]: | 486 |
| Szerokość [mm]: | 220 |
| Głębokość [mm]: | 473 |
| Waga [kg]: | 7.8 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 9.00 |
| Wyposażenie: | Zestaw montażowy |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Giga-Byte Technology BV |
| Ulica i numer budynku: | Steenoven 24 |
| Kod pocztowy: | 5626 DK |
| Miasto: | Eindhoven |
| Adres elektroniczny: | services@gigabyteusa.com |
Dokumenty do pobrania
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Raty
Inne produkty w kategorii
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ