Polecane produkty podobne

Opis produktu

Zapewnia wysoką wydajność przy niezwykle cichej pracy

Posiada ulepszoną konstrukcję obwodu, która zwiększa wydajność i poprawia regulację napięcia

Zasilacz KOLINK Classic Power 80 Plus to urządzenie, które umożliwi Ci podpięcie nawet najnowocześniejszego komputera. Moc znamionowa 600 W i duża liczbą różnego rodzaju wejść pozwala na podpięcie komputera i wyposażenia dodatkowego, oferując stworzenie idealnego stanowiska gamingowego. Zasilacz posiada wydajne chłodzenie, chroniące przed przegrzaniem oraz wytrzymałą obudowę, która jest trwała i zapewnia dobry wygląd.

Zasilacz KOLINK Classic Power Zapewnia wysoką wydajność przy niezwykle cichej pracy Posiada ulepszoną konstrukcję obwodu, która zwiększa wydajność i poprawia regulację napięcia

Ulepszona konstrukcja

Zasilacz KOLINK Classic Power posiada ulepszoną konstrukcję obwodu, która zwiększa wydajność i poprawia regulację napięcia. Dzięki temu zasilacz w pełni spełnia potrzeby nawet najnowocześniejszych i wydajnych komputerów.

Zasilacz KOLINK Classic Power Ulepszona konstrukcja

Ogromna wydajność

Ciągła moc znamionowa 550 W i maksymalna moc znamionowa 600 W wraz z dużą ilością połączeń oferuje podłączenie wszystkich niezbędnych sprzętów, gwarantując ich wydajną i stabilną pracę. Zasilacz KOLINK Classic Power dostarcza do 546W i 45,5A na szynie 12V.

Zasilacz KOLINK Classic Power Ogromna wydajność

Specjalnie zaprojektowana konstrukcja

Specjalnie zaprojektowana konstrukcja obwodu zasilacza skrywa niezależne konwertery, co zapewnia jeszcze lepszą i bardziej precyzyjną regulację napięcia.

Zasilacz KOLINK Classic Power Specjalnie zaprojektowana konstrukcja

Efektywne chłodzenie

Zasilacz KOLINK Classic Power został wyposażony w wydajne chłodzenie, które obniżając temperaturę, zmniejsza ryzyko awarii. 120-milimetrowy wentylator posiada wytrzymałe i ciche łożyska ślizgowe, które doskonale chłodzą powietrze, jednocześnie gwarantując niezwykle cichą pracę zasilacza. Natomiast precyzyjnie dostrojona krzywa obrotów zapewnia dobre rozprowadzanie powietrza.

Zasilacz KOLINK Classic Power Efektywne chłodzenie

Wspaniała jakość

Wysokiej klasy komponenty i staranne wykonanie sprawiają, że zasilacz KOLINK Classic Power jest nie tylko niezwykle wydajny, ale i bardzo wytrzymały. Urządzenie jest odporne na przypadkowe uszkodzenia i do tego świetnie się prezentuje dzięki nowoczesnemu designowi i płaskim kablom.

Zasilacz KOLINK Classic Power Wspaniała jakość

Połączenie wydajności, funkcjonalności i jakości

Zasilacz KOLINK Classic Power to doskonałe połączenie wydajności, funkcjonalności i jakości. Obudowa wykonana z wysokiej klasy materiałów zapewnia odpowiednią ochronę i sprawia, że urządzenie jest odporne na przypadkowe uszkodzenia. Dodatkowo nowoczesna obudowa i płaskie okablowanie sprawiają, że zasilacz prezentuje się estetycznie i stylowo.

Zasilacz KOLINK Classic Power Połączenie wydajności, funkcjonalności i jakości

Wyposażenie zestawu

Do zasilacz została dołączona: instrukcja obsługi w języku polskim oraz karta gwarancyjna.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Standard: ATX
Moc [W]: 600
Sprawność [%]: 85
Typ okablowania: Pół-modularny
Certyfikat: 80 PLUS Bronze
Rodzaj PFC: Aktywne

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 20 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 31 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Produkt archiwalny

Zasilacz KOLINK Classic Power 600W 80 Plus Bronze

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756