Opis produktu

Już żaden dźwięk nie będzie w stanie Cię rozproszyć!

Idealne do pracy w biurze

Niezależnie, czy pracuje się zdalnie z domu, czy w biurze wśród wielu ludzi, istnieją zadania, na których należy się skupić. Należą do nich wszelkiego rodzaju konferencje, szkolenia online. Dlatego renomowany producent sprzętu komputerowego przygotował słuchawki MICROSOFT Modern Wireless, które nie tylko działają bezprzewodowo i bez problemu łączą się z systemami Windows, ale również odtwarzają dźwięki w wysokiej jakości oraz wyciszają odgłosy otoczenia.

Słuchawki MICROSOFT Modern Wireless  wyciszanie odgłosów jakość bezprzewodowe

Parametry fizyczne słuchawek bezprzewodowych

Słuchawki MICROSOFT Modern Wireless są bezprzewodowe, dzięki temu masz możliwość poruszania się do 30 m w przestrzeni biurowej oraz 10 m w biurze.

Obudowa jest czarna, a ich pałąk jest elastyczny i wykonany z metalu o podwyższonej odporności. Nausznice są miękkie - zapobiega to bólowi głowy nawet przy noszeniu ich przez kilka godzin w czasie pracy czy nauki. Ważą jedynie 136 gramów, co powoduje, że zapomina się o tym, że ma się je na głowie.

Słuchawki MICROSOFT Modern Wireless  obudowa kolor tworzywo elastyczność bezprzewodowa łączność

Zastosowane technologie i ich wpływ na jakość odtwarzanego dźwięku

Słuchawki MICROSOFT Modern Wireless to sprzęt, który ma za zadanie odtwarzać dźwięk w wysokiej jakości. Z tego powodu ma zamontowane membrany o średnicy 28 milimetrów. Czułość słuchawek to aż 91 dB, zaś pasmo przenoszenia obejmuje częstotliwości od 100 Hz do nawet 20 000 Hz. Dzięki temu można cieszyć się czystymi dźwiękami w czasie rozrywki, pracy czy nauki.

Słuchawki MICROSOFT Modern Wireless pasmo przenoszenia średnica membrana dynamika jakość

Wytrzymała bateria i pełna kompatybilność z programami Windows

Sprzęt charakteryzuje się wydajną baterią, która pozwala na ciągłe słuchanie muzyki przez około 50 godzin lub transmisję dźwięków Microsoft Teams do 30 godzin. Urządzenie łączy się bezprzewodowo z narzędziem Surface lub innym komputerem z systemem Windows 10 i Windows 11. Dzięki temu nie trzeba instalować dodatkowych sterowników, aby cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem w czasie wszystkich zadań.

Słuchawki MICROSOFT Modern Wireless  czas działania czas pracy wydajność

Zawartość opakowania

Zestaw słuchawkowy Microsoft Modern Wireless, kabel do ładowania USB-C/USB-A, klucz sprzętowy USB-A, przewodnik szybki start i dokumentacja.


ZOBACZ WIĘCEJ

Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ słuchawek: Nauszne
Bezprzewodowe: Tak
Regulacja głośności: Tak
Dźwięk przestrzenny: Nie
Pasmo przenoszenia min. [Hz]: 100
Pasmo przenoszenia max. [Hz]: 20000
Mikrofon: Tak
Aktywna redukcja szumów: Nie
Kolor: Czarny

Opinie

5/5
1 opinii
1 użytkowników poleca ten produkt
Jakość dźwięku
3 /5
Wygląd
5 /5
Komfort użytkowania
5 /5
Jakość wykonania
5 /5
Mikrofon
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (1)
4.6/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Sebastian 12 czerwca 2023
Super słuchawki do konferencji
Bardzo przemyślane słuchawki, wygodnie się je obsługuje bezwzrokowo (wyłączenie mikrofonu przesunięciem na pałąk czy regulacja głośności pokrętłem to sztos). Bardzo dobrze pracuje przy skomunikowanych jednocześnie komputerze i komórce. Nie męczy przy siedzeniu dłużej (mam na myśli wrażenie "podgrzania" głowy które występuje często przy nausznych słuchawkach), aczkolwiek przewodowa Jabra, którą miałem wcześniej jeszcze lepiej się pod tym kątem spisywała. Bardzo dobra jakość dźwięku. Długi czas pracy na baterii. Ma jedną wadę, dla niektórych może być dość istotna - w warunkach poza pomieszczeniem, na świeżym powietrzu, słaba jakość połączenia BT - rwie, gubi sylaby, przyspiesza. Co ciekawe, wewnątrz mieszkania ma całkiem dobry zasięg. Mam to w obu egzemplarzach, które posiadam.
Czy ta opinia była pomocna?
Produkt archiwalny

Słuchawki MICROSOFT Modern Wireless

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756