Słuchawki SPEEDLINK Hadow

Kod: 459335
Typ słuchawek: Nauszne
Bezprzewodowe: Nie
Regulacja głośności: Tak
Dźwięk przestrzenny: Nie
Kolor: Czarno-srebrny
Zobacz cały opis
Słuchawki SPEEDLINK Hadow
Słuchawki SPEEDLINK Hadow
Taniej o 5 , 72
77 , 54
71 82
U Ciebie
W sklepie jutro
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

Opis i dane

Idealne dla każdego

Wysokiej jakości dźwięk

Zanurz się w wysokiej jakości dźwięku już dziś! Dzięki paśmie przenoszenia sięgającemu od 20 Hz do 20 000 Hz możesz bez problemu usłyszeć zarówno niskie, jak i wysokie dźwięki. Sprawia to, że Twoje ulubione piosenki nabiorą całkiem nowego brzmienia! Dodatkowo impedancja 32 om sprawia, że dźwięk w słuchawkach jest czysty i wolny od zniekształceń, a czułość 100 dB podkreśli głośność słuchawek, dzięki czemu wszystkie dźwięki będą słyszalne nawet podczas jazdy zatłoczonym autobusem.

Słuchawki SPEEDLINK Hadow jakosc dzwieku czułość impedancja tony niskie wysokie pasmo przenoszenia

Przewodowe słuchawki

Dzięki tym przewodowym słuchawkom możesz skupić się na słuchaniu dźwięków ulubionych piosenek bez martwienia się o nagłe wyłączenie się sprzętu czy jego rozładowanie. Opcja Plug & Play umożliwi Ci swobodne podłączenie słuchawek i ich momentalną konfigurację ze sprzętem, co znacznie skraca czas oczekiwania na sparowanie.

Martwisz się, że te słuchawki nie będą kompatybilne z Twoim sprzętem? Zostały one wyposażone w uniwersalne złącze jack 3,5 mm, które jest szeroko stosowanym rozwiązaniem w komputerach, tabletach czy komórkach. Dzięki temu możesz mieć pewność, że słuchawki te będą współgrały z Twoim sprzętem, dostarczając Ci wysokiej jakości dźwięki.

Słuchawki SPEEDLINK Hadow przewodowe zlacze

Czuły mikrofon

Uwielbiasz grać w gry na komputerze i potrzebujesz słuchawek, które umożliwią Ci przekazywanie komunikatów podczas rozgrywek? Te gamingowe słuchawki służą pomocą! Czuły mikrofon na wyciągniku o paśmie przenoszenia od 100 Hz do 10 000 Hz sprawi, że wszystkie Twoje komunikaty będą słyszane przez Twoich kompanów rozmowy. Możesz swobodnie zmieniać jego ułożenie, co pozwoli Ci swobodnie dopasować wszelkie ustawienia do własnych upodobań.

Słuchawki SPEEDLINK Hadow mikrofon

Swoboda przede wszystkim

Dzięki możliwości regulacji pałąka jesteś w stanie dopasować wielkość tych słuchawek do kształtu swojej głowy, sprawiając, że pewnie leżą i się nie przesuwają. Dodatkowo miękkie nauszniki zadbają o komfort Twoich uszu.

Chcesz mieć możliwość swobodnego sterowania działaniem słuchawek? Jest to możliwe dzięki umieszczonemu na kablu pilotowi. Umożliwia Ci on swobodną zmianę regulacji głośności oraz wyłączanie i włączanie mikrofonu. Te dwie opcje skutecznie ułatwią Ci korzystanie z komputera czy telefonu podczas grania w gry.

Słuchawki SPEEDLINK Hadow regulacja sterowanie

Co w opakowaniu?

Słuchawki SPEEDLINK Hadow z końcówką jack 3,5 mm i dokumentacja.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ słuchawek Nauszne
Bezprzewodowe Nie
Regulacja głośności Tak
Dźwięk przestrzenny Nie
Pasmo przenoszenia min. [Hz] 20
Pasmo przenoszenia max. [Hz] 20000
Mikrofon Tak
Aktywna redukcja szumów Nie
Kolor Czarno-srebrny

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Słuchawki SPEEDLINK Hadow
Słuchawki SPEEDLINK Hadow
Taniej o 5 , 72
77 , 54
71 82
U Ciebie
W sklepie jutro
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 71,82 zł
71 82
77 , 54
Taniej o 5 , 72