Produkt archiwalny
Kamera TRENDNET TV-IP316PI Zewnętrzna, LAN, Kamera obrotowa
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Kamera TRENDNET TV-IP316PI Zewnętrzna, LAN, Kamera obrotowa
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneOpis produktu
Bogactwo kamery
Wydajna praca
Funkcjonalna kamera IP TRENDNET TV-IP316PI to urządzenie przeznaczone głównie dla tych osób, które oczekują czegoś więcej od sieciowych rozwiązań z zakresu rejestrowania obrazu. To sprzęt o bardzo dużych możliwościach, który przetwarza sygnał wideo w rozdzielczości aż 5 MP. Co więcej, wyposażono go też w inteligentny system oświetlenia IR, który pozwala mu widzieć znacznie więcej w nocnych ciemnościach.
Obraz, którego można pozazdrościć
Dzięki kamerze IP TRENDNET TV-IP316PI można przetwarzać i udostępniać obraz monitorowanej przestrzeni z rozdzielczością wynoszącą aż 2944 x 1656 pikseli, co po przeliczeniu daje jakość na poziomie około 5 megapikseli. Tak duża dbałość o szczegóły sprawia, że kamera ta sprawdzi się zarówno w zastosowaniach stricte domowych, jak i w trakcie obserwacji obiektów przemysłowych i będących własnością określonego przedsiębiorstwa. Jednym słowem - sprzęt ten może być wykorzystywany również jako narzędzie profesjonalnego monitoringu.
Inteligentny system podświetlenia
Kolejną, bardzo ważną zaletą kamery IP TRENDNET TV-IP316PI, jest zaimplementowany w niej inteligentny system oświetlenia. Składa się on z diod emitujących światło podczerwone, które nie jest światłem widzialnym. Dzięki temu żadna z osób postronnych nie widzi kamery, podczas gdy ona sama doskonale rozświetla sobie otaczający ją obraz i to nawet na odległość do 30 metrów! Co ważne, inteligentny system podświetlenia IR dobiera jego intensywność do aktualnych potrzeb użytkownika, dzięki czemu obraz z kamery nie jest ani prześwietlony, ani też nadmiernie zaciemniony.
Ergonomia i funkcjonalność
O wyjątkowości kamery IP TRENDNET TV-IP316PI świadczy fakt, iż została ona zaprojektowana zgodnie z wymogami ochrony IP67. Tak wysoki współczynnik IP oznacza, że obudowa kamery jest praktycznie całkowicie odporna na bezpośrednie działanie wody i pyłu. Tym samym można ją wykorzystywać jako narzędzie do monitorowania trudno dostępnych i niebezpiecznych przestrzeni. A skoro już o funkcjonalności mowa, to sprzęt ten jest zasilany poprzez PoE, czyli kabel Ethernet. Dzięki temu rozwiązaniu infrastruktura łącząca kamerę z siecią jest znacznie bardziej uproszczona.
Informacje dodatkowe
Urządzenie zostało zaprojektowane w ten sposób, by jak najbardziej ułatwić jego obsługę użytkownikowi. I właśnie dlatego posiada on wbudowany slot na kartę pamięci, która może pomieścić nawet 128 GB danych! Na uwagę zasługuje również kompatybilna z kamerą IP TRENDNET TV-IP316PI aplikacja, która oprócz tego, że jest w pełni darmowa, może również pracować pod kontrolą systemu iOS i Android. Na koniec warto też dodać, że sprzęt ten oferuje możliwość powiadamiania jego użytkownika o wszelakich, udokumentowanych wydarzeniach. Powiadomienia te mogą być wysyłane bezpośrednio na adres e-mail lub też na ekran główny urządzenia mobilnego.
Niezawodność
Podsumowując, kamera IP TRENDNET TV-IP316PI to sprzęt o bardzo wyszukanych parametrach pracy, dzięki którym można go wykorzystać do profesjonalnego monitoringu domu, firmy i obiektów przemysłowych.
Dane techniczne
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Kamera: | 5 Mpix, 2944 x 1656 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.2, Ogniskowa 2.8 mm, Stałoogniskowy |
| Kąt widzenia [stopnie]: | Poziomo: 81 |
| Zasięg podczerwieni: | Do 30 m |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Lustrzane odbicie, Smart IR, Przycisk Reset |
| Zasilanie: | PoE |
| Złącza: | RJ-45 (LAN) - 1 szt., Slot karty pamięci MicroSD - 1 szt., Złącze DC - 1 szt. |
| Kolor: | Szary |
Kamera | |
| Rozdzielczość przetwornika: | 5 Mpix |
|---|---|
| Przetwornik: | CMOS |
| Rozdzielczość: | 2944 x 1656 |
| Liczba klatek na sekundę: | HD - 30 kl/s |
| Jasność obiektywu: | f/1.2 |
| Ogniskowa: | 2.8 mm |
| Rodzaj obiektywu: | Stałoogniskowy |
| Kompresja wideo: | H.264, H.265 |
Parametry | |
| Wysokość [mm]: | 70 |
| Szerokość [mm]: | 70 |
| Głębokość [mm]: | 155 |
| Waga [g]: | 400 |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
| Liczba sztuk w zestawie: | 1 kamera |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Temperatura pracy [st. C]: | od -30 do +60 |
| Wilgotność (RH): | 0 - 95% |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna |
| Wyposażenie: | Brak |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Kolor: | Szary |
| Zawiera akumulator/baterię: | Nie |
Techniczne | |
| Dodatkowe informacje: | Nagrywanie zdarzeń |
| Funkcje dodatkowe: | Przycisk Reset |
| Detekcja ruchu: | Tak |
| Lustrzane odbicie: | Tak |
| Smart IR: | Tak |
| Oświetlacz: | LED IR |
| Kontrola oświetlacza: | Automatyczna |
| Kontrola wzmocnienia: | Automatyczna |
| Kompensacja tła: | WDR |
| Balans bieli: | Automatyczny |
| Redukcja szumów: | DNR |
| Zasięg podczerwieni: | Do 30 m |
| Kąt widzenia [stopnie]: | Poziomo: 81 |
| Zakres obrotu/pochylenia: | Obrót: 0 - 360 stopni, Przechylenie: 0 - 90 stopni |
| Obszar zainteresowania (RoI): | Nie |
| Zarządzanie i konfiguracja: | Aplikacja dla systemu Android, Aplikacja dla systemu iOS |
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s |
| Obsługiwane protokoły: | DDNS, DHCP client, FTP, HTTP, HTTPS, IPv4, IPv6, NTP, PPPoE, QoS, RTP, RTSP, SMTP client, TCP/IP, UDP/IP, UPnP |
| Obsługiwane karty pamięci: | microSDXC |
| Maksymalna pojemność karty pamięci [GB]: | 128 |
| Złącza: | RJ-45 (LAN) - 1 szt., Slot karty pamięci MicroSD - 1 szt., Złącze DC - 1 szt. |
| Materiał obudowy: | Metal + Plastik |
| Dedykowana aplikacja: | |
| Zasilanie: | PoE |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | IMPAKT SPÓŁKA AKCYJNA |
| Ulica i numer budynku: | ul. Stanisława Lema 16 |
| Kod pocztowy: | 62-050 |
| Miasto: | Mosina |
| Adres elektroniczny: | impakt@impakt.com.pl |