Produkt archiwalny
Kamera FERGUSON Smart Eye 300 IP Zewnętrzna, Wi-Fi / LAN
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Kamera IP SETTI+ SC952 5MP 3K, Smart Zewnętrzna / Wewnętrzna, Wi-Fi, LAN, Kamera ruchoma
Kamera IP SETTI+ SC742 4MP 2K Smart, Zewnętrzna, Wi-Fi, LAN, Kamera obrotowa
Kamera IP SETTI+ SC970 3MP Smart, Zewnętrzna, 4G LTE, Kamera obrotowa
Produkt archiwalny
Kamera FERGUSON Smart Eye 300 IP Zewnętrzna, Wi-Fi / LAN
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneWysoka jakość obrazu
Kamera IP FERGUSON Smart EYE 300 zapewnia obraz w jakości Full HD. Przetwornik CMOS, jasność obiektywu f/1.0 i ogniskowa 3.6 mm to pewność ostrego, wyraźnego obrazu pełnego szczegółów, który ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo i możliwość wykorzystania nagrań.
Tryb nocny
Kamera IP FERGUSON Smart EYE 300 zapewnia również wysokiej jakości obraz nawet w ciemnościach dzięki trybowi nocnemu i zastosowaniu podczerwieni. Zapewnia ona dobre doświetlenie okolicy, pozytywnie wpływając na widoczność wszystkich niezbędnych szczegółów.
Powiadomienia na telefon
Detektor ruchu i powiadomienia wysyłane na komórkę bezpośrednio z poziomu kamery IP FERGUSON Smart EYE 300 to niezwykle wygodne rozwiązanie, które zapewnia pełną kontrolę nad tym, co dzieje się w domu. Umożliwia zapis obrazu i filmu oraz wysłanie go na wskazany adres mailowy i serwer FTP. Urządzenie jest kompatybilne ze standardem ONVIF 2.1, pozwalając na włączenie kamery do istniejącego systemu i obsługę przez różnego rodzaju oprogramowanie.
Bezprzewodowa łączność
Kamera IP FERGUSON Smart EYE 300 umożliwia bezprzewodową łączność za sprawą zastosowania technologii Wi-Fi, dzięki czemu montaż i obsługa urządzenia jest niezwykle prosta. Pozwala to na stały podgląd obrazu w czasie rzeczywistym na swoim smartfonie lub tablecie.
Doskonała jakość
Kamera IP FERGUSON Smart EYE 300 została wykonana z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają elegancki wygląd i trwałość urządzenia. W zestawie znajdują się: zasilacz, śrubki, przewód RJ45 oraz instrukcja obsługi w języku polskim.
Dane techniczne
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Kamera: | 2 Mpix, 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.0, Ogniskowa 3.6 mm |
| Kąt widzenia [stopnie]: | Poziomo: 90 |
| Zasięg podczerwieni: | Do 15 m |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Powiadomienia na komórkę, Przycisk Reset, Tryb nocny |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Złącza: | Slot karty pamięci MicroSD - 1 szt., Złącze DC - 1 szt. |
| Kolor: | Biały |
Kamera | |
| Rozdzielczość przetwornika: | 2 Mpix |
|---|---|
| Przetwornik: | CMOS |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Liczba klatek na sekundę: | FullHD - 30 kl/s |
| Jasność obiektywu: | f/1.0 |
| Ogniskowa: | 3.6 mm |
| Kompresja wideo: | H.264 |
Parametry | |
| Wysokość [mm]: | 72 |
| Szerokość [mm]: | 72 |
| Głębokość [mm]: | 180 |
| Waga [g]: | 370 |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
| Liczba sztuk w zestawie: | 1 kamera |
| Klasa szczelności: | IP66 |
| Temperatura pracy [st. C]: | od -10 do +50 |
| Wilgotność (RH): | 10 - 90% |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna |
| Wyposażenie: | Przewód RJ45, Zasilacz, Zestaw montażowy |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Kolor: | Biały |
| Zawiera akumulator/baterię: | Nie |
Techniczne | |
| Dodatkowe informacje: | Czujnik ruchu, Slot na karty micro SD |
| Funkcje dodatkowe: | Powiadomienia na komórkę, Przycisk Reset, Tryb nocny |
| Detekcja ruchu: | Tak |
| Lustrzane odbicie: | Nie |
| Oświetlacz: | Diody IR |
| Kontrola wzmocnienia: | Manualna |
| Kompensacja tła: | Brak |
| Zasięg podczerwieni: | Do 15 m |
| Kąt widzenia [stopnie]: | Poziomo: 90 |
| Częstotliwość pracy: | 2.4 GHz |
| Zarządzanie i konfiguracja: | Aplikacja dla systemu Android, Aplikacja dla systemu iOS |
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Obsługiwane protokoły: | ONVIF |
| Obsługiwane karty pamięci: | microSDXC |
| Maksymalna pojemność karty pamięci [GB]: | 128 |
| Złącza: | Slot karty pamięci MicroSD - 1 szt., Złącze DC - 1 szt. |
| Materiał obudowy: | Metal + Plastik |
| Dedykowana aplikacja: | |
| Zasilanie: | Sieciowe |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | FERGUSON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | ul. Dworska 1 |
| Kod pocztowy: | 61-619 |
| Miasto: | Poznań |
| Adres elektroniczny: | biuro@ferguson.pl |