Kamera TP-LINK Tapo C425 Kit (2.0) Zewnętrzna, Wi-Fi
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Podgląd na żywo |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Dedykowana aplikacja: | |
| Kolor: | Biały |
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Kamera Tapo C425 KIT do monitoringu zasilana energią słoneczną. Każdy szczegół ma znaczenie. Przekraczając możliwości standardu Full HD, Tapo C425 KIT oferuje niesamowitą rozdzielczość 2K QHD. Sztuczna Inteligencja dokładnie identyfikuje ludzi, zwierzęta i pojazdy, obniżając liczbę fałszywych alertów oraz niechcianych powiadomień. Otrzymasz natychmiastowe powiadomienie, gdy intruz zabierze Twoja kamerę. Utwórz hasło do karty microSD za pomocą aplikacji Tapo, aby zwiększyć ochronę swojej prywatności. Kolorowa nocna wizja zwiększa możliwości Twojego monitoringu poprzez oferowanie jaśniejszego, w pełni kolorowego obrazu z wyraźnymi szczegółami nawet w warunkach słabego oświetlenia, dzięki wbudowanym reflektorom i przetwornikowi Starlight. Niekończące się zasilanie energią słoneczną, 45 minut ekspozycji na bezpośrednie światło słoneczne jest w stanie zapewnić energię na cały dzień monitoringu za pomocą kamery Tapo C425. Zapomnij o problemach związanych z demontażem kamery celem jej naładowania i korzystaj z zielonej energii.
Dane techniczne
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Stałoogniskowy |
| Kąt widzenia [stopnie]: | Pionowo: 66, Po przekątnej: 144, Poziomo: 122 |
| Zasięg podczerwieni: | Do 15 m |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Podgląd na żywo |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Złącza: | Slot karty pamięci MicroSD - 1 szt., Złącze USB - 1 szt. |
| Kolor: | Biały |
Kamera | |
| Rozdzielczość przetwornika: | 4 Mpix |
|---|---|
| Przetwornik: | CMOS |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 |
| Liczba klatek na sekundę: | 2560 x 1440 - 30 kl/s |
| Jasność obiektywu: | f/1.6 |
| Rodzaj obiektywu: | Stałoogniskowy |
| Kompresja wideo: | H.264 |
Parametry | |
| Wysokość [mm]: | 64.76 |
| Szerokość [mm]: | 64.76 |
| Głębokość [mm]: | 116.16 |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
| Liczba sztuk w zestawie: | 1 kamera |
| Klasa szczelności: | IP66 |
| Temperatura pracy [st. C]: | od -20 do +45 |
| Typ mocowania: | Ściana |
| Panel słoneczny: | Tak |
| Wodoszczelność: | Tak |
| Wilgotność (RH): | 10 - 90% |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi |
| Wyposażenie: | 2 x kotwy montażowe, 2 x uszczelki, Kabel ładujący, Kabel przedłużający, Opaska zaciskowa, Panel solarny, Śruby montażowe, Szablon montażowy, Wspornik kamery, Wspornik panelu solarnego, Zaślepka, Zaślepki śrub |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Kolor: | Biały |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
Techniczne | |
| Dodatkowe informacje: | Bateria o pojemności 10000 mAh, Możliwość podłączenia panelu solarnego, Przycisk reset, Strefy aktywności, Wbudowany głośnik, Wbudowany mikrofon |
| Funkcje dodatkowe: | Podgląd na żywo, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów |
| Detekcja ruchu: | Tak |
| Lustrzane odbicie: | Nie |
| Oświetlacz: | Diody IR, LED |
| Kompensacja tła: | WDR |
| Redukcja szumów: | 3D DNR |
| Zasięg podczerwieni: | Do 15 m |
| Kąt widzenia [stopnie]: | Pionowo: 66, Po przekątnej: 144, Poziomo: 122 |
| Obszar zainteresowania (RoI): | Nie |
| Częstotliwość pracy: | 2.4 GHz |
| Funkcje AI: | Tak |
| Alarm: | Dźwiękowy i świetlny |
| Funkcja patrolu: | Nie |
| Komunikacja dwukierunkowa: | Tak |
| Noktowizja kolorowa: | Tak |
| Zarządzanie i konfiguracja: | Amazon Alexa, Aplikacja dla systemu Android, Aplikacja dla systemu iOS, Google Assistant |
| Sterowanie za pomocą aplikacji: | Tak |
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Obsługiwane protokoły: | AES-128, DNS, HTTPS, ICMP, SSL/TLS, TCP, TCP/IP, UDP, WPA, WPA2-PSK |
| Obsługiwane karty pamięci: | microSDXC |
| Maksymalna pojemność karty pamięci [GB]: | 512 |
| Złącza: | Slot karty pamięci MicroSD - 1 szt., Złącze USB - 1 szt. |
| Materiał obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Dedykowana aplikacja: | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | TP-LINK Polska Sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | Ożarowska 40/42 |
| Kod pocztowy: | 05-850 |
| Miasto: | Duchnice |
| Adres elektroniczny: | office@tp-link.com |
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Ubezpieczenie Gwarancja Plus
Raty i leasing
Inne produkty w kategorii
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat