Uchwyt do anteny EXTRALINK L250X750
Kod: 2089375
Zastosowanie: Do anteny
Rodzaj uchwytu: Zewnętrzny
Miejsce montażu: Na maszcie
Kompatybilność: Uniwersalny
Wodoodporność: Tak
Kolor: Srebrny
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
Stabilny uchwyt
Szybki montaż na barierach
Mieszkanie w bloku lub piętrowym domu wiąże się z wyzwaniami przy instalacji sprzętu telewizyjnego. EXTRALINK L250X750 to stalowy uchwyt balkonowy, ułatwiający montaż anteny satelitarnej na balustradzie. Dzięki wysokości 750 mm oraz ramieniu 250 mm umieszczenie urządzenia na poręczy jest proste. Stal ocynkowana chroni konstrukcję o średnicy 38 x 1,5 mm przed rdzą. Montaż odbywa się przy pomocy cybantów, więc nie trzeba wiercić dziur w barierach. Umożliwia to sprawne mocowanie oraz bezproblemową zmianę położenia elementu w razie potrzeby.