H7Wd3Za6mC9uTQCXExZcS35fpFkMcF2kdoXENybzAJtUZvh6tG
Promocja zakończona

Zobacz większy obraz.

Znajdź w sobie odwagę, by wejść w świat epickich doświadczeń. Od spektakularnej jakości obrazu po zachwycający design - jest wiele powodów, dla których warto kupić Super Duży TV. Zobacz, dlaczego inni zdobyli się na więcej cali i nie żałują swojej decyzji.

3-miesięczny dostęp do Xbox Game Pass Ultimate* oraz kontroler MOGA XP5-X+

Większy ekran, większe emocje

Zwiększ horyzont emocji z Super Dużym TV.

Wybieramy to, co większe.

Chcemy większych
telewizorów.

Aż 8 na 10 konsumentów dokonało zmiany ekranu na większy.

Nikt nie żałuje wyboru większego telewizora.

Co więcej, aż 98% konsumentów, którzy kupili Super Duży TV, uważa, że są wysoce zadowoleni ze swojego zakupu.

*Powyższe treści oparte są na badaniach przeprowadzonych przez firmę Samsung oraz IA Collaborative.

Dlaczego warto wybrać większy ekran?

Wszystko wygląda lepiej, kiedy jest większe.

REALISTYCZNA AKCJA

ŻYWY OBRAZ

WEJDŹ DO ŚWIATA GRY

Poczuj stadionowy dreszczyk emocji w swoim domu.

Doświadczaj w swoim domu emocji równie intensywnych jak na żywo - wszystko dzięki doskonałej jakości obrazu i wyraźnym detalom na Super Dużym TV.

Poczuj się jak w kinie.

Patrz, jak Twoje ulubione filmy ożywają na ekranie Super Dużego TV. Realistyczne szczegóły i bogate kolory zapewnią Ci doświadczenia najwyższego formatu.

Wskocz w sam środek akcji.

Wznieś swoje umiejętności na zupełnie nowy poziom, grając na dużym ekranie telewizora. Uwydatnione szczegóły i głębia obrazu Super Dużego TV naprawdę wciągną Cię w grę - tak, byś poczuł się jak za kierownicą.

Dlaczego warto wybrać większy ekran?

Wszystko wygląda lepiej, kiedy jest większe.

Rozdzielczość 8K

Zanurz się w obrazie QLED 8K i wejdź do innego świata. Ekran wyposażony w niesamowite 33 miliony pikseli zapewnia nowe wizualne doświadczenia, dzięki którym możesz poczuć realistyczny obraz z bliska.

*Dostępne wyłącznie na telewizorach QLED z serii 8K.

Inteligentne Skalowanie do 8K

Oglądaj obrazy zeskalowane do jakości jak najbliższej 4K lub 8K dzięki sztucznej inteligencji Samsung QLED, wykorzystującej unikalną technologię Uczenia Maszynowego. Z Inteligentnym Skalowaniem Samsung możesz doświadczać wszystkich zachwycających szczegółów, bez względu na rozmiar telewizora QLED.

*Dostępne w wybranych modelach QLED. * Efekty mogą się różnić w zależności od typu materiałów oraz ich formatu. Skalowanie może nie działać na materiały przesyłane z komputera oraz w niektórych przypadkach przy włączonym Trybie Gra.

Tryb Gry

Uruchom grę na większym ekranie z optymalnymi ustawieniami graficznymi i ciesz się niezwykle wyraźnym polem widzenia. Dzięki zaawansowanym funkcjom, takim jak Niski Input Lag oraz Dynamiczny Korektor Czerni, zawsze będziesz mieć pełną kontrolę w grach.

*Funkcje dostępne w wybranych modelach telewizorów Samsung

Tryb Ambient

Niech Twój Super Duży TV wzbogaca Twoją przestrzeń nawet wtedy, gdy jest wyłączony. Dzięki Trybowi Ambient może stać się częścią wystroju, wyświetlając dzieła sztuki, rodzinne zdjęcia lub przydatne informacje. Spraw, by Twój telewizor wpasował się we wnętrze Twojego domu bez dodatkowych kosztów.

*Funkcja dostępna w wybranych modelach telewizorów Samsung
*Działanie funkcji tworzenia obrazu ściany w Trybie Ambient może się różnić w zależności od otoczenia, w jakim zainstalowany jest telewizor, w tym między innymi od: designu ściany, wzorów na ścianie i koloru ściany.

Zmierz ekran swoimi ramionami.

Wciąż zastanawiasz się nad telewizorem z dużym ekranem? Otwórz szeroko swoje ramiona. Taka odległość jest wystarczająca, żeby zapewnić Ci najlepsze wrażenia podczas oglądania za każdym razem, gdy włączysz telewizor. Czas porzucić wszelkie wątpliwości i odważnie wejść do świata zupełnie nowej rozrywki.

Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać


Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756