Prezent na Chrzciny

Prezent na Chrzciny

Uroczystość chrztu świętego to istotny moment w życiu niemowlaka. I choć maluch nie jest świadomy rangi całego wydarzenia, to w dobrym guście jest podarowanie mu wyjątkowego upominku. Prezent na chrzciny to twardy orzech do zgryzienia, ponieważ obdarowanie małego dziecka wymaga starannego dobrania podarunku. Najczęściej wybierane są zabawki dostosowane do wieku dziecka i pamiątkowe dewocjonalia chrzcielne. Czy można jakoś przełamać tę rutynę i wybrać bardziej oryginalny prezent na chrzest?

Prezent na chrzest dla chłopca

Chrzest odbywa się najczęściej, gdy dziecko ma kilka miesięcy – w tym wieku jest nieświadome istoty uroczystości, w której bierze udział i najczęściej... błogo ją przesypia. Co innego rodzice, którzy muszą sprostać nowym wyzwaniom – nie tylko organizacji imprezy, ale również nowym obowiązkom związanym z pielęgnacją dziecka i opieką nad nim. Trafnym pomysłem jest więc tak zaplanować prezent na chrzciny, aby stał się praktyczną pomocą dla młodych rodziców. Sprawdzą się w tej roli elektroniczne nianie, które znacznie ułatwią opiekę nad śpiącym malcem – można wybrać modele z funkcją audio lub wyposażone w kamerkę i wyraźny monitor! Nowoczesne termometry pozwolą kontrolować stan zdrowia dziecka, a sterylizatory do butelek zadbają o najwyższy poziom higieny. I choć wydaje się kontrowersyjne kupno prezentu na chrzest z myślą o potrzebach rodziców, to warto pamiętać, że te gadżety dbają też o bezpieczeństwo i zdrowie malca, są więc o wiele bardziej praktyczne niż kolejne zabawki.

Prezent na chrzest dla dziewczynki

Chcąc kupić użyteczny prezent na chrzciny, warto sprawdzić ofertę małego AGD dla dzieci. Są tam podgrzewacze butelek i wagi dziecięce, które dla rodziców mogą okazać się zbawienną pomocą w codziennych obowiązkach. Maluch w wieku kilku miesięcy nie potrzebuje wiele – tak naprawdę wystarczy mu towarzystwo rodziców i interakcje z nimi. Możesz wpłynąć na ilość spędzanego wspólnie czasu, kupując praktyczne gadżety na chrzest.

Dzieci często chorują, dlatego – chcąc wspomóc rodziców w dbałości o zdrowie ich pociech – można pokusić się o zakup akcesoriów medycznych. Nowoczesne aspiratory do nosa czy inhalatory to świetne narzędzia ułatwiające pielęgnację chorego dziecka i przyspieszające leczenie.

Drobny sprzęt do pokoju dziecka

Jaki jeszcze prezent na chrzciny warto wybrać? Niewątpliwie użyteczne będą lampki nocne generujące przytłumione światło. Sprawdzą się w pokoju maluszka, który będzie o wiele spokojniej spał, gdy we wnętrzu panował będzie półmrok zamiast kompletnej ciemności. Ciekawym rozwiązaniem są zegary dla dzieci z funkcją oświetlenia, które będą prezentem wykorzystywanym przez wiele lat. Takie gadżety ułatwią rodzicom kontrolę pór karmienia i snu dziecka, a – emitując przyjemne światło – przyczynią się do wykreowania przytulnego i bezpiecznego klimatu w pokoju malca.

Prezent na chrzest dla chłopca lub dziewczynki może być oryginalny i praktyczny. Nie musi to być kolejna kolorowa zabawka czy nieprzydatne ubranko, z którego maluch zaraz wyrośnie. Stawiając na sprawdzone gadżety elektroniczne, zyskujesz funkcjonalny upominek na lata!


Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać »


Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756