Prezent na urodziny

Urodziny dziecka
W dniu urodzin solenizant powinien czuć się najważniejszy - najlepsze potrawy, dobra impreza, liczne grono przyjaciół i gustowne prezenty to nieodłączne elementy udanego świętowania. Na urodziny powinno dawać się upominki, które najbardziej pasują do solenizanta. Jeśli lubi on elektronikę, warto postawić na tablety, smartfony czy konsole do gry. Dla aktywnych odpowiednie będą rowerowe akcesoria, maty czy ubrania do biegania. Za to miłośnicy ogrodu szeroko się uśmiechną, gdy otrzymają wytrawny zestaw grillowy. Urodziny ma się tylko raz do roku, dlatego trzeba przygotować dla solenizanta coś specjalnego!

Prezent na urodziny

Świętowanie rocznicy urodzin w gronie najbliższych przyjaciół lub rodziny to powszechny zwyczaj. Towarzyszy mu uroczyste śpiewanie „Sto lat”, zdmuchiwanie świeczek wbitych w bogato zdobiony tort, a także wspólna zabawa. Solenizant otrzymuje wówczas od zaproszonych gości różnorodne podarunki, a jego wiek jest jednym z kryteriów wyboru konkretnego upominku. Jaki prezent na urodziny warto kupić, aby wywołać szczery uśmiech od ucha do ucha?

Prezent na 70 urodziny

W wieku siedemdziesięciu lat większość osób prowadzi już stosunkowo spokojny tryb życia, będąc na emeryturze. Brak stresu związanego z pracą czy zawodowymi obowiązkami, a także większa ilość wolnego czasu to czynniki zachęcające do robienia tego, co naprawdę się lubi.

Beztroski relaks przed telewizorem to kusząca opcja na leniwe popołudnie. Urządzenie o odpowiednich wymiarach pozwala dostrzec wszystkie detale obrazu nawet wtedy, gdy wzrok nie jest już tak dobry, jak przed laty. W kontekście szwankujących nieco zmysłów przydatne okazują się również słuchawki, zestawy głośników oraz soundbary. Dzięki nim siedemdziesięcioletni solenizant nadrobi kinematograficzne zaległości, doceniając jednocześnie warstwę wizualną, jak i dźwięk. Jest jeszcze jeden aspekt, który trzeba poruszyć w kontekście prezentu na 70 urodziny. Bliskim w tym wieku warto podarować coś więcej, aniżeli materialny przedmiot. Poza nowym sprzętem, który zdecydowanie zwiększy komfort ich codziennego życia, warto zaoferować im swój czas, gdyż wspólne chwile znaczą dla nich naprawdę wiele.

Prezent na 60 urodziny

Prezent na 60 urodziny powinien być przede wszystkim praktyczny. Osoby w tym wieku są pragmatyczne i szczególnie cieszą się z podarunków, które okazują się przydatne. Nie bez przyczyny najczęściej składa się wówczas życzenia zdrowia, gdyż w tym okresie trzeba o nie dbać z należytą starannością. Doskonałym pomysłem na prezent dla postępowego sześćdziesięciolatka jest opaska sportowa. Głównym atutem tego rodzaju gadżetu jest zachęcanie do podejmowania spontanicznej aktywności fizycznej. Przyrząd prezentuje liczbę wykonanych kroków, a spacery oraz nordic walking to dwie najpopularniejsze formy ruchu, na które decydują się osoby starsze. Smartbandy posiadają również szereg funkcji, takich jak pomiar tętna czy też monitorowanie jakości snu. Nawet jeśli obdarowany nie będzie zainteresowany wszystkimi możliwościami oferowanymi przez inteligentną opaskę, z pewnością będzie zadowolony z jej użytkowania i na stałe wyląduje na jego nadgarstku.

Prezent na 50 urodziny

Pięćdziesięciolatek jest jeszcze aktywny zawodowo, ale zwykle nie goni już za kolejnymi awansami. Ma zatem sporo czasu, aby zadbać o swój ogródek lub przydomową działkę. Warto podarować mu sprzęt, który sprawi, że zarówno trawnik, jak i ozdobne kwiaty czy krzewy będą prezentować się estetycznie. Taki prezent na 50 urodziny odciąży solenizanta od ogrodowych obowiązków, jednocześnie zachęcając go do spędzania czasu pod chmurką. W przygotowaniu tarasu do sezonu letniego i cotygodniowych grillów ze znajomymi pomagają także myjki wysokociśnieniowe oraz odkurzacze.

Jeśli solenizant jest zapalonym majsterkowiczem, liczba posiadanych narzędzi z pewnością nigdy nie będzie dla niego zbyt duża. Zestaw kluczy lub śrubokrętów, elektronarzędzia bądź inne akcesoria z kategorii wyposażenia warsztatu zaliczają się do grupy prezentów, które z pewnością chciałby otrzymać nie tylko na 50., ale także każde kolejne urodziny.

Prezent na 40 urodziny

W większości przypadków czterdziestolatek zdążył już skompletować niezbędne wyposażenie domu lub mieszkania. Warto podarować mu zatem coś przydatnego, na co sam prawdopodobnie by się nie zdecydował. Ekspres do kawy doskonale wpisuje się w charakterystykę idealnego prezentu na 40 urodziny. Dzięki niemu solenizant będzie mógł codziennie rozbudzać się z filiżanką ulubionego espresso w dłoni. Gdy odwiedzą go przyjaciele lub najbliżsi, zaserwuje im kawę rodem z najlepszej kawiarni w mieście, które spowoduje, że wspólnie spędzony czas będzie jeszcze przyjemniejszy.

Dla miłośnika owocowych lub warzywnych soków można kupić również sokowirówkę, wyciskarkę wolnoobrotową lub blender kielichowy. Wymienione produkty należą do wyposażenia kuchennego, bez którego co prawda można się obejść, ale każdy entuzjasta zdrowych napojów z pewnością znajdzie dla niego zastosowanie. O swoje zdrowie należy dbać w każdym wieku, a dzienna dawka witamin w postaci kolorowego smoothie to nie tylko swoiste panaceum, ale także smaczny posiłek.

Prezent na 30 urodziny

Trzydziestolatkowie często stawiają na rozwój kariery i na co dzień wciąga ich wir pracy. Szukając dla nich odpowiedniego prezentu, który będzie przydatny i ułatwi nieco realizowanie obowiązków zawodowych, warto pochylić się na szerokim spektrum smartwatchy. Stanowią one zróżnicowaną grupę gadżetów, więc znalezienie modelu o odpowiednich funkcjach oraz designie nie jest problematyczne.

Oferują szereg przydatnych możliwości, dzięki którym wiele punktów z listy spraw do załatwienia można ogarnąć w biegu. Są kompatybilne z innymi urządzeniami, takimi jak laptopy, komputery stacjonarne oraz smartfony, dzięki czemu możliwe jest stworzenie jednolitego systemu. Prezent na 30 urodziny powinien w pewien sposób wyręczyć solenizanta, aby zaoszczędzony czas mógł poświęcić na przyjemności.

Prezent na 20 urodziny

Dzień 20 urodzin to symboliczny koniec nastoletniego okresu życia i umowna data wkroczenia do grona dorosłych. Solenizanci w tym wieku wykazują niejednokrotnie duże zainteresowanie różnego rodzaju gadżetami oraz nowinkami technologicznymi. Bezwzględnie każdy dwudziestolatek z pewnością ucieszy się z nowego smartfona, laptopa lub telewizora. Te propozycje zdecydowanie należą zatem do grupy uniwersalnych, choć kosztownych. Warto przemyśleć również zakup aparatu fotograficznego lub kamery, które umożliwiają rozwijanie bardziej skonkretyzowanych pasji, dokumentowanie odbytych podróży oraz utrwalenie innych wspomnień.

W rolę prezentu na 20 urodziny wciela się także z powodzeniem sprzęt gamingowy. W zależności od dostępnego budżetu można sięgnąć po nową konsolę PS lub Xbox, okulary VR, kierownice, kontrolery, pady czy też słuchawki. Akcesoria do pokoju gracza, takie jak dedykowane fotele, biurka lub maty pod fotel, pozwalają natomiast zaaranżować przestrzeń, w której każdy poczuje się niczym zawodowy e - sportowiec.

Prezent na 10 urodziny

Znalezienie prezentu na 10 urodziny w większości przypadków nie sprawia dużego problemu. Dzieci w tym wieku stanowią bowiem grupę, która ucieszy się z szerokiego spektrum podarunków. Warto ofiarować im na przykład rower, deskorolkę, wrotki, hulajnogę lub inny sprzęt sportowy. Nie każdy dziesięciolatek zdaje sobie sprawę, jak ważną w rolę w jego życiu odgrywa aktywność fizyczna, która znajduje się u podstawy piramidy żywienia. Zapobiega ona wadom postawy, kształtuje pozytywne nawyki, a także zmniejsza ryzyko wystąpienia wielu chorób i dolegliwości w przyszłości. Co więcej, wszystkie wymienione korzyści można ubrać w płaszcz atrakcyjnej formy aktywności, która gwarantuje, że czas spędzony na powietrzu będzie sprawiał radość oraz frajdę.

Poszukiwanie prezentu na urodziny to zadanie, które wymaga zaangażowania i swego rodzaju kreatywności. Chcąc ofiarować solenizantowi atrakcyjny podarunek, warto poznać jego zainteresowania, potrzeby czy też hobby. Wiek stanowi jedynie pewnego rodzaju wskazówkę ułatwiającą cały proces.


Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać »


Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756