Poradniki Eksperta

Zdaniem eksperta

Baseus potwierdza nowe słuchawki Baseus Eli Sport 1

 2024-05-22 

Firma Baseus zaprezentowała nowe słuchawki douszne Baseus Sport 1. Model kierowany jest głównie dla osób, spędzających dużo czasu na zewnątrz. Co już wiadomo o słuchawkach?

Baseus Eli Sport 1 idealne do uprawiania sportów

Baseus przedstawił przed premierą wiele informacji, dotyczących swoich nowych słuchawek. Według producenta sprawdzą się one doskonale przy wszystkich aktywnościach fizycznych.


Słuchawki mają otwartą konstrukcję. Dzięki czemu nie izolują dźwięków z otoczenia. Oznacza to, że w czasie korzystania do użytkownika nadal docierają odgłosy z zewnątrz. Nie trzeba zatem ściągać lub ściszać dźwięków w słuchawkach przy przejściu dla pieszych i większych skupiskach ludzi. Przekłada się to głównie na większe bezpieczeństwo.


Baseus Eli Sport 1 dopasowują się do uszu, dzięki czemu świetnie nadają się do biegania, jazdy na rowerze, a nawet wspinaczek. Słuchawki są wodoodporne, więc sprawdzą się również w gorszych warunkach pogodowych.

Baseus Eli Sport 1. Specyfikacja

Producent ujawnił także specyfikację nowych słuchawek. Mają one wbudowane baterie, które pozwalają na słuchanie muzyki przez około 7,5 godziny bez przerwy. W etui znajduje się akumulator, dzięki któremu czas ten wydłuża się aż do 30 godzin. Dzięki technologii szybkiego ładowania - Baseus Rapid Charge, 10 minutowe ładowanie starcza na korzystanie ze słuchawek przez około 2 godzin.


Słuchawki można łączyć z urządzeniami za pomocą Bluetooth 5.3, którego zasięg wynosi do 10 metrów. Jedną parę słuchawek można sparować maksymalnie z dwoma urządzeniami. Urządzenie wyposażone zostało w panel dotykowy, który pozwala na szybki i wygodny sposób sterowania odtwarzaną muzyką. Dostępna aplikacja mobilna pozwala na konfigurację przycisków.


Baseus Eli Sport 1 zostały wyposażone w 16,2-milimetrowe przetworniki akustyczne. Według zapewnień producenta zapewniają one klarowny dźwięk o doskonałej głębi i silnych basach (basy wspierane są przez technologię Baseus Bass Enhancement). Słuchawki charakteryzują się pasmem przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz, co gwarantuje idealne zbalansowane brzmienie w każdym gatunku muzyki.

Cena i premiera Baseus Eli Sport 1

Cena producenta została ustalona na 429 zł. Słuchawki można nabyć w kilku wariantach kolorystycznych. Dostępne są kolory: czarny, biały oraz zielony.


Słuchawki należą do typu TWS (true wireless), dlatego w zestawie producent dokłada opaskę, dzięki której można je bezpiecznie zawiesić na szyi.


Premiera słuchawek zaplanowana została na 23 maja 2024 roku.

Powrót

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756