Poradniki Eksperta

Zdaniem eksperta

Call of Duty Black Ops 6 - co już wiadomo?

 2024-05-27 

Najnowsza odsłona Call of Duty została oficjalnie potwierdzona przez firmę Activision. Gra zostanie zaprezentowana niebawem. Co już wiemy o Black Ops 6?

Call of Duty: Black Ops 6 dla każdego

Jedną z najważniejszych informacji jest ta, że marka nie porzuci swoich tradycji. Black Ops 6 zadebiutuje również na poprzedniej generacji konsol. Potwierdził to portal Insider-gaming, według którego najnowsza odsłona znanej serii będzie cross-genowa. Co niestety według dziennikarzy może się odbić na ogólnych możliwościach i jakości gry.

Pierwsze szczegóły Black Ops 6

Na prezentację gry przyjdzie nam poczekać do 9 czerwca 2024 roku. Wówczas odbędzie się Black Ops 6 Direct, które zostało ustalone czasowo tuż po prezentacji Xbox Games Showcase.


Na chwilę obecną zaprezentowano enigmatyczne materiały, które przypominają amatorko kręcone filmy. Na jednym z nich możemy zobaczyć grupę ludzi włamujących się do zamkniętego obszaru. W ostatnich sekundach materiał pokazuje zniszczone góry Rushmore.

Dziedzictwo serii Call of Duty

Seria Call of Duty cieszy się wieloletnią historią. Wcześniejsze odsłony, takie jak Black Ops 1 czy Black Ops 2, zdobyły szerokie grono fanów dzięki innowacyjnej rozgrywce, angażującej fabule oraz zaawansowanym trybom wieloosobowym. Pomimo wzlotów i upadków seria na stałe zakorzeniła się w branży gier jako jedna z najważniejszych marek.


Do sieci trafiło zdjęcie rozmazanego pudełka gry, które bardzo przypomina swoim wyglądem to z Black Ops 1. Można więc przypuszczać, że tytuł powróci do korzeni. Pokrywała się to z informacjami, które przekazał jeden z testerów Black Ops 6. Według niego „gracze nie są gotowi na nadchodzącą odsłonę” i będzie to najlepsza część serii od kilku lat.

Powrót

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756