Poradniki Eksperta

Najlepsze prezenty dla graczy [TOP5]

Granie w gry to znakomita rozrywka, która jest coraz bardziej populara u osób w różnym wieku. Dla niektórych to nie tylko sposób spędzania wolnego czasu, ale i prawdziwa pasja, a nawet możliwość zarobku. Niemałe trudności może natomiast sprawić kupno prezentu dla gracza. Sprawdź nasze absolutnie hitowe propozycje prezentów dla graczy.


prezent dla graczy


Laptop do gier lub konsola jako prezent dla graczy


Pierwszą propozycją jest laptop do gier lub jedna z popularnych konsol, np. PlayStation 5 lub Xbox Series X. W końcu aby grać, trzeba posiadać odpowiednio przystosowaną do tego celu platformę. Nawet jeśli osoba, którą chcesz obdarować, ma już samodzielnie wybrany komputer do gier o znakomitych parametrach, z pewnością bardzo chętnie spróbuje swoich sił także na konsoli – zależność jest oczywiście taka sama w odwrotnej sytuacji. Przy zakupie konsoli głównym parametrem, na który należy zwrócić uwagę, to wbudowana pamięć wewnętrzna. W laptopach do gier jest ich o wiele więcej, warto przyjrzeć się m.in. zamontowanemu procesorowi, pamięci RAM czy karcie graficznej.Gry, gry i jeszcze raz gry na prezenty dla graczy


To rodzaj prezentu dla graczy, który nigdy nie znudzi się żadnemu gamerowi – nieważne, czy chodzi o gry na PS5 czy inną platformę. Niemal nieustannie premierę mają nowe tytuły czy kontynuacje starych gier, na rynku pojawiają się także liczne dodatki do gier już istniejących. Co więcej, w przypadku gier prawie każdy tytuł będzie dobry. Jedyne, co należy sprawdzić przed dokonaniem zakupu, to zawartość biblioteczki obdarowywanego gamera oraz jego ulubiony rodzaj rozgrywki. Śmiało można sięgać do klasycznych tytułów w grach na PS5 czy grach na PC, a także nowości, które wprowadzają innowacyjne rozwiązania i zaskakują wyśrubowanym poziomem grafiki, dźwięku i fabuły.
Fotel gamingowy


Fotel gamingowy to prezent dla gracza, który ceni sobie wygodę i komfort podczas rozgrywki. Dostępne są rozmaite modele w różnorodnych widełkach cenowych, warto też zauważyć, że dość znacząco różnią się od tradycyjnych foteli biurowych. Fotele gamingowe swoją konstrukcją zbliżone są raczej do foteli rajdowych i są dostosowane nawet do wielogodzinnych rozgrywek. Przy wyborze modelu najlepiej zwrócić uwagę na to, aby posiadał on wygodny i wysoki zagłówek, szerokie podłokietniki oraz możliwie najwięcej regulowanych elementów, które pozwolą dopasować fotel do nowego właściciela.

 

Słuchawki dla gracza na prezent

Trudno wyobrazić sobie granie w gry przy wyłączonym lub bardzo wyciszonym dźwięku – zabiera to wiele emocji z rozgrywki. Z drugiej strony w domu czy mieszkaniu mało kto może pozwolić sobie na długie granie z pełnym zestawem audio – choćby ze względu na pozostałych domowników czy sąsiadów. Dlatego też bardzo praktycznym, a często również niskobudżetowym prezentem, są słuchawki gamingowe. Dostępne są różnorodne modele, większość posiada mikrofon pozwalający na rozmowy w trakcie zabawy z innymi graczami, a niektóre modele nie wymagają połączenia za pomocą kabla, co wyraźnie zwiększa komfort ich użytkowania.prezent dla graczy


Okulary VR dla gracza

 

Okulary VR to możliwość rozgrywki na zupełnie innym poziomie. Dzięki urządzeniom tego typu wirtualna rzeczywistość dosłownie wchodzi do naszych domów i mieszkań. Granie w gry przy wykorzystaniu okularów VR jest niebywale wciągające i realistyczne, stąd może być źródłem bardzo silnych i pozytywnych emocji. Bez wątpienia każdy prawdziwy gamer będzie zadowolony z takiego prezentu.

Warto na bieżąco przeglądać ofertę modnych gadżetów i urządzeń dla gamerów. W ten sposób o wiele łatwiej wybierzesz najlepszy prezent dla gracza, który będzie nie tylko źródłem radości w momencie podarowania, ale także wielokrotnie posłuży do zabawy i rozrywki.

Powrót

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756