Hulajnoga elektryczna ACER PREDATOR Advance 60km 500W Amortyzacja 10" Czarny

(9)
Kod: 701697
Porównaj
Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu [km]: 60
Moc silnika [W]: 500
Rozmiar kół [cale]: 10
Amortyzacja: Tak
Maksymalna prędkość [km/h]: 20
Maksymalne obciążenie [kg]: 120
Oświetlenie: Przód, Tył
Funkcje: Amortyzacja, Kierunkowskazy, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz
Tempomat: Nie
Napięcie akumulatora [V]: 36
Pojemność akumulatora [Ah]: 16
Do 60km na jednym ładowaniu
Nowoczesny silnik indukcyjny 500W
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Zasięg na jednym ładowaniu [km]: 60
Hulajnoga elektryczna ACER PREDATOR Advance 60km 500W Amortyzacja 10" Czarny
Hulajnoga elektryczna ACER PREDATOR Advance 60km 500W Amortyzacja 10" Czarny
Cena z kodem obowiązuje do 27.06.2024 r. do godz. 23:59.
Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
MP2405-270624
2 599 00
Cena z kodem obowiązuje do 27.06.2024 r. do godz. 23:59.
Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
129,95 zł x 20 rat 0%
Promocja
W ratach tylko: 2 469,05 zł
1 rata gratis!
2 699,99 zł
Cena przed kodem
2 699,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
Odbierz
Promocja
W ratach tylko: 2 469,05 zł
1 rata gratis!
2 699,99 zł
Cena przed kodem
2 699,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.

Opis produktu

Deklaracja zgodności z przepisami obowiązującymi hulajnogi elektryczne


Najważniejsze informacje dotyczące użytkowania, ładowania i konserwacji hulajnóg elektrycznych


Wyrusz w nieznane

Niezrównane doznania

Męczą Cię wieczne korki w Twoim mieście? A może dbanie o środowisko jest bliskie Twojemu sercu i szukasz ekologicznego rozwiązania do codziennego poruszania się po mieście? Mamy na to rozwiązanie! ACER PREDATOR Advance to lekka, mała i estetycznie wykonana hulajnoga elektryczna, która łączy w sobie styl, szybkość i przyjazny dla środowiska środek transportu. Stworzona z myślą o codziennych dojazdach do pracy czy szkoły, zwiększa Twoją mobilność.

Hulajnoga elektryczna ACER PREDATOR Advance Czarny ekologiczne rozwiazanie do codziennego poruszania sie po miescie lekka mala estetycznie wykonana styl szybkosc przyjazny dla srodowiska srodek transportu

Poczuj wiatr we włosach!

Hulajnoga elektryczna ACER PREDATOR Advance wyposażona jest w silnik o mocy 500 W, który rozpędza hulajnogę do maksymalnej prędkości 20 km/h. Dzięki niej bez trudu pokonasz wszelkie dystanse w mieście. Hulajnoga może również pokonywać wzniesienia o nachyleniu terenu do 22%, dzięki czemu wszelkie miejskie górki i pagórki nie będą stanowiły dla niej problemu.

Hulajnoga elektryczna ACER PREDATOR Advance Czarny silnik moc 500 W maksymalna predkosc do 20 km/h pokonywanie wzniesien o nachyleniu terenu do 22%

Wydajne zasilanie

W hulajnodze umieszczono wydajną baterię 36 V o pojemności 16 Ah, która umożliwia łatwe poruszanie się po mieście. Dzięki tak potężnej baterii hulajnoga może pokonać dystans do 60 km na jednym ładowaniu. Czas ładowania baterii wynosi około 6 godzin.

UWAGA! Zasięg może się różnić w zależności od stylu jazdy, wagi użytkownika i innych parametrów.

Hulajnoga elektryczna ACER PREDATOR Advance Czarny bateria 35 V pojemnosc 16 Ah dystans do 60 km czas ladowania okolo 6 godzin

Swobodna jazda

Hulajnoga elektryczna ACER PREDATOR Advance umożliwia dostosowanie prędkości do indywidualnych potrzeb. Została ona wyposażona w cztery tryby jazdy. Jednym z nich jest tryb SPORT, który jest zastrzykiem mocy do pokonywania podjazdów, a do tego zapewnia ekscytującą i dynamiczną jazdę. Trzy tryby podstawowe to:

- tryb spacerowy z maksymalną prędkością do 6 km/h,

- tryb dojazdu do pracy z maksymalną prędkością do 10 km/h,

- tryb szybki z maksymalną prędkości do 20 km/h.

Hulajnoga elektryczna ACER PREDATOR Advance Czarny cztery tryby jazdy tryb SPORT zastrzyk mocy do pokonywania podjazdow tryb spacerowy do 6 km/h trb dojazdu do pracy do 10 km/h tryb szybki do 20 km/h

Bezpieczne hamowanie

Hulajnoga elektryczna ACER PREDATOR Advance to rozwiązanie do szybkiego poruszania się po mieście, dlatego została wyposażona w przedni hamulec tarczowy oraz tylny hamulec elektryczny z systemem E-ABS. System E-ABS zapobiega blokowaniu się kół podczas hamowania, więc użytkowanie hulajnogi jest w pełni bezpieczne. Hamulce charakteryzują się dużą siłą hamowania, skracając drogę hamowania, dzięki czemu niespodziewane przeszkody na drodze nie są straszne tej hulajnodze.

Hulajnoga elektryczna ACER PREDATOR Advance Czarny przedni hamulec tarczowy tyln hamulec elektryczny z systemem E-ABS system E-ABS zapobiega blokowaniu sie kol duza sila hamowania

Połącz się!

Dzięki dedykowanej aplikacji ACER ECOSCOOTER możesz w prosty sposób kontrolować parametry hulajnogi ACER PREDATOR Advance w czasie rzeczywistym. Oprogramowanie łączy się z pojazdem za pomocą Bluetooth. Sprawdzaj stan naładowania akumulatora i pozostałą moc, żeby wiedzieć, kiedy należy go naładować. Dzięki aplikacji możesz też blokować i odblokowywać hulajnogę i to za pomocą jednego przycisku. Dzięki takiemu rozwiązaniu nikt niepożądany nie będzie korzystał z Twojego pojazdu.

Hulajnoga elektryczna ACER PREDATOR Advance Czarny aplikacja ACER ECOSCOOTER modul Bluetooth blokada i odblokowywanie hulajnogi

Wygodna kierownica

Hulajnoga została wyposażona w kierownicę, której wysokość sięga do 120 cm, dzięki czemu bez problemu można na niej jeździć w wyprostowanej pozycji. Manetki kierownicy zostały pokryte antypoślizgowym materiałem, który odpowiada za pewny chwyt i bezpieczną jazdę. Dodatkowym atutem hulajnogi jest duży, antypoślizgowy podest, który zapewnia stabilną jazdę. Maksymalne obciążenie hulajnogi dochodzi do 120 kg.

Hulajnoga elektryczna ACER PREDATOR Advance Czarny kierownica wysokosc 120 cm antyposlizgowy material duzy antyposlizgowy podest maksymalne obciazenie do 120 kg

Czytelne parametry

Hulajnoga elektryczna ACER PREDATOR Advance ma również wyświetlacz LED, który w czytelny sposób informuje użytkownika o prędkości z jaką się porusza, o poziomie naładowania akumulatora czy pokonanej odległości, dzięki czemu wszelkie niezbędne dla użytkownika informacje są na wyciągnięcie ręki.

Hulajnoga elektryczna ACER PREDATOR Advance Czarny wyswietlacz LED

Płynna jazda

Hulajnoga została wyposażona w 10-calowe, piankowe opony oraz w tylna amortyzacja. Takie rozwiązanie to gwarancja redukcji drgań na nierównej nawierzchni o 20-30%, co przekłada się na komfort jazdy na dłuższych trasach.

Hulajnoga elektryczna ACER PREDATOR Advance Czarny 10-calowe piankowe opony tylna amortyzacja redukcja drgan na nierownej nawierzchni o 20-30%

Ciśnienie w oponach

Należy pamiętać, aby regularnie sprawdzać ciśnienie powietrza w oponach hulajnogi elektrycznej. Jest to ważne z kilku powodów, które bezpośrednio wpływają na wydajność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Prawidłowo napompowane opony mają lepszą wydajność i zdecydowanie lepszy zasięg, ponieważ zmniejszają opór toczenia, dzięki czemu bateria może dłużej działać, a zasięg się zwiększy.

Odpowiednie ciśnienie w oponach to bezpieczeństwo. Opony z prawidłowym ciśnieniem mają lepszą przyczepność i stabilność, co przekłada się na skrócenie czasu hamowania.

Opony to swego rodzaju pochłaniacze drgań, amortyzatory, które absorbują wszelkie nierówności, pochłaniają wstrząsy, dzięki czemu jazda jest bardziej komfortowa.

Nieprawidłowo napompowane opony szybciej się zużyją, ponieważ zbyt niskie ciśnienie prowadzi do uszkodzeń i przetarć, a zbyt wysokie ciśnienie wpływa na zużycie bieżnika. Prawidłowo napompowane opony będą trwalsze, dzięki czemu posłużą dłużej.

Prawidłowe ciśnienie wpływa również na trwałość – takie opony, kiedy spotkają na swojej drodze ostre przedmioty, są mniej podatne na przebicia czy uszkodzenia, dzięki czemu są bardziej wytrzymałe.

Ciśnienie w oponach należy sprawdzać, kiedy opony są zimne, ponieważ jazda może zwiększyć cienienie. W utrzymaniu odpowiedniego ciśnienia w oponach należy sprawdzać je regularnie oraz dostosować się do zaleceń producenta. Zalecane ciśnienie dla hulajnóg elektrycznych to od około 2,0 do 3,5 bara (30-50 PSI). Dokładne wartości mogą się różnić od modelu oraz typu opon.


Na każdą pogodę

Warto dodać, że hulajnoga ma stopień ochrony IPX5, który chroni konstrukcję i podzespoły przed spryskiwaniem i zachlapaniem wodą z różnych stron, dzięki czemu podróżowanie po kałużach czy w trakcie deszczu to błahostka.

Hulajnoga elektryczna ACER PREDATOR Advance Czarny stopien ochrony IPX5

Niech Cię usłyszą!

Hulajnoga elektryczna ACER PREDATOR Advance została wyposażona w sygnał dźwiękowy, co dodatkowo ułatwia i usprawnia jej użytkowanie. Sygnał dźwiękowy umożliwia komunikowanie się z innymi użytkownikami drogi, co zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy.

Hulajnoga elektryczna ACER PREDATOR Advance Czarny sygnal dzwiekowy komunikowanie z innymi uczestnikami ruchy wieksze bezpieczenstwo

Dobra widoczność po zmroku

W urządzeniu zastosowano oświetlenie, które zapewni widoczność w każdych warunkach. Hulajnoga ACER PREDATOR Advance ma przednie i tylne światła, które poinformują innych uczestników ruchu drogowego o poruszającej się hulajnodze i zapewnią Ci dobrą widoczność.

Kierunkowskaz nie tylko ułatwiają Ci poruszanie się po ulicach, ale także zapewniają widoczność Twoich zamiarów innym uczestnikom ruchu. Bez względu na to, którą drogę wybierzesz, będziesz w stanie wyraźnie pokazać swoje zamiary, co zwiększa Twoje bezpieczeństwo na drodze. Dzięki kierunkowskazom, podróżowanie staje się bardziej płynne i bezpieczne, zarówno dla Ciebie, jak i dla innych użytkowników drogi.

Hulajnoga elektryczna ACER PREDATOR Advance Czarny oswietlenie przednie i tylne swiatla kierunkowskazy

Składana konstrukcja

Nie sposób nie wspomnieć o jeszcze jednej istotnej zalecie. Hulajnoga ACER PREDATOR Advance posiada składaną konstrukcję, dzięki czemu jest łatwa w transporcie i z pewnością znajdziesz dla niej miejsce w bagażniku. Spraw sobie radość i zabieraj hulajnogę w każdą podróż!

Hulajnoga elektryczna ACER PREDATOR Advance Czarny skladana konstrukcja latwy transport

Dodatkowa podpora

Od teraz już nie sprawi Ci trudności postawienie urządzenia w dowolnym miejscu. Niewątpliwym atutem hulajnogi jest składana stopka, dzięki której bez problemu ustawisz ACER PREDATOR Advance wszędzie, gdzie tylko chcesz. Wytrzymała nóżka zamontowana w centralnym punkcie ciężkości zapobiega przypadkowemu przewróceniu się pojazdu.

Hulajnoga elektryczna ACER PREDATOR Advance Czarny skladana stopka wytrzymala nozka w centralnym punkcie ciezkosci

Zawartość zestawu

W zestawie wraz z elektryczną hulajnogą ACER PREDATOR Advance znajduje się ładowarka, klucz imbusowy oraz śruby do montażu i niezbędna dokumentacja.


ZOBACZ WIĘCEJ

Dane techniczne

Dane podstawowe

Moc silnika [W]: 500
Maksymalna prędkość [km/h]: 20
Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu [km]: 60
Rozmiar kół [cale]: 10
Oświetlenie: Przód, Tył
Funkcje: Amortyzacja, Kierunkowskazy, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz
Amortyzacja: Tak
Napięcie akumulatora [V]: 36
Pojemność akumulatora [Ah]: 16
Tempomat: Nie

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

4.7/5
9 opinii
8 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
4.9 /5
Moc
4.4 /5
Jakość wykonania
4.9 /5
Zasięg
4.2 /5
Wytrzymałość
4.9 /5
Waga
4.8 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (4)
4.5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Łukasz 20 maja 2024
Hulajnoga Acer
Hulajnoga zaskoczyła pozytywnie, nawet błędnym opisem. W opisie artykułu zawarto, że nie posiada ona tempomatu, jednak jest to błędny opis, który należ poprawić. Po zainstalowaniu aplikacji w telefonie i uaktywnieniu w niej tempomatu okazuje się, że hulajnoga ma tempomat. Na niekorzyść, mam nadzieję, że tylko po pierwszym ładowaniu, hulajnoga pokazuje tylko 25 km do przejechania pomimo, że w opisie ma przebieg na jednym ładowaniu do 60 km. Mam nadzieję, że bateria po pierwszym ładowaniu nie uzyskała pełnej pojemności i po kolejnym ładowaniu wartość kilometrów do przejechania się zwiększy. Poza tym wszystko ok - polecam.
Czy ta opinia była pomocna?
4.7/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Artur 3 czerwca 2024
Zasięg hulajnogi
Witam, jak wcześniej ktoś pisał u mnie również po ładowaniu pokazuje 25km zamiast 60km jak jest w opisie. Mam hulajnogę od kilku dni ,więc realnie nie wiem jaki jest ten zasięg. Mam nadzieję, że zasięg będzie faktycznie bliżej 60 km, a nie 25km. Szkoda, że sprzedawca nie wypowiedział się do tej pory co z tym zasięgiem.
Czy ta opinia była pomocna?
4.7/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Artur 4 czerwca 2024
Zasięg jaki jest faktyczny
Po naładowaniu również pokazuje zasięg 25km zamiast 60km Wcześniej też już koś pisał, ale sprzedawca milczy. Kupiłem właśnie ten model aby zasięg był duży. Mam dopiero kilka dni, więc muszę zweryfikować jaki zasięg jest rzeczywisty. Jeśli będzie 25 to będę żądał zwrotu pieniędzy.
Czy ta opinia była pomocna?
3.3/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Wojtek 15 maja 2024
Strasznie słaba
Szybciej chodzę niż ona jeździ, tryby same się przełączają, brak stabilnej jazdy wydaje się, że zwalnia co chwilę. Wyświetlacz kiepski ciemny w słoneczny dzień prawie nic nie widać. Moja opinia jest negatywna.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Krystian 25 maja 2024
Polecam
Porządna hulajnoga jak wszystko co wychodzi spod loga Predator. 60km zasięgu w mieście w zupełności wystarcza. Polecam, super się sprawdza na dojazdy do pracy i w pobliskie miejsca.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Damian 19 maja 2024
Okey
Tą mniej telepie podczas jazdy w porównaniu do tych z ulicy. Miałem też tę Xiaomi popularną, ale miała słaby zasięg. Tą naładuję raz na tydzień w robocie i tyle.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Rozi 3 maja 2024
Polecam
Od kiedy cieplej się zrobiło to dojeżdżam na niej do pracy. Ma tyle zasięgu, że ładuję ją raz na tydzień w pracy. Bardzo wygodnie mi się na niej podróżuje :)
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Anita 10 maja 2024
Acer Super
Wyjeżdżam z pracy prosto do domu zamiast iść na przystanek i czekać na autoban. Jestem w domu w 7 minut. Wcześniej byłam w 20 minimut. Znacząca zmiana :)
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Marek 28 maja 2024
Advance
Sprawdza się świetnie. Nie odblokowywałem ale wiem ,że na 100% się da ;) Z takim zasięgiem można korzystać codziennie.
Czy ta opinia była pomocna?

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Raty i Leasing

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Hulajnoga elektryczna ACER PREDATOR Advance 60km 500W Amortyzacja 10" Czarny
Hulajnoga elektryczna ACER PREDATOR Advance 60km 500W Amortyzacja 10" Czarny
Hulajnoga elektryczna ACER PREDATOR Advance 60km 500W Amortyzacja 10" Czarny
Cena z kodem obowiązuje do 27.06.2024 r. do godz. 23:59.
Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
MP2405-270624
2 599 00
Cena z kodem obowiązuje do 27.06.2024 r. do godz. 23:59.
Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
129,95 zł x 20 rat 0%
Promocja
W ratach tylko: 2 469,05 zł
1 rata gratis!
2 699,99 zł
Cena przed kodem
2 699,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
Odbierz
Promocja
W ratach tylko: 2 469,05 zł
1 rata gratis!
2 699,99 zł
Cena przed kodem
2 699,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Cena z kodem:
MP2405-270624
2 599 00
2 699,99 zł
Cena przed kodem
2 699,99 zł
Najniższa cena