Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter E2 Czarny

Kod: 548289
Porównaj
Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu [km]: 25
Moc silnika [W]: 250
Rozmiar kół [cale]: 8.1
Amortyzacja: Nie
Maksymalna prędkość [km/h]: 20
Oświetlenie: Przód, Tył
Funkcje: Kierunkowskazy, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz
Tempomat: Nie
Napięcie akumulatora [V]: 21.6
Pojemność akumulatora [Ah]: 10.2
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter E2 Czarny
Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter E2 Czarny
Cena z kodem obowiązuje do 19.04.2024 r. do godz. 23:59.
Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
ME1604-190424
1 399 99
Cena z kodem obowiązuje do 19.04.2024 r. do godz. 23:59.
Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
46,66 zł x 30 rat 0%

DO 40 RAT 0% I DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ* RRSO 0%

1 599,00 zł
Cena przed kodem
1 299,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie w sobotę

DO 40 RAT 0% I DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ* RRSO 0%

1 599,00 zł
Cena przed kodem
1 299,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.

Opis produktu

Deklaracja zgodności z przepisami obowiązującymi hulajnogi elektryczne


Najważniejsze informacje dotyczące użytkowania, ładowania i konserwacji hulajnóg elektrycznych


Ekologiczny środek transportu

Niezła jazda na prąd!

SEGWAY Ninebot KickScooter E2 to stylowa hulajnoga elektryczna, która zapewni użytkownikowi płynną jazdę, niezawodną jakość i wysoką wydajność. Wyróżnij się w miejskiej dżungli, podróżując z ekologiczną klasą. Hulajnoga przeznaczona jest dla osób dorosłych.

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter E2 Czarny stylowa hulajnoga elektryczna plynna jazda niezawodna jakosc wysoka wydajnosc dla osob doroslych

Wydajny i mocny silnik

Wygląd hulajnogi został zainspirowany stylem surfingu, dzięki któremu użytkownicy z chęcią odkrywają miejski świat. Pomocny w tym będzie wydajny silnik o mocy 250 W, który rozpędza hulajnogę do maksymalnej prędkości dochodzącej do 20 km/h. Jest to wystarczająca prędkość, która pomoże użytkownikowi dotrzeć z punktu A do punktu B w szybkim czasie.

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter E2 Czarny silnik wydajny moc 250 W maksymalna predkosc do 20 km/h

Zasilanie

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter E2 ma wydajną baterię o napięciu 21,6 V i pojemności 10,2 Ah, która umożliwia przebycie dystansu do 25 km na jednym ładowaniu akumulatora. Czas ładowania baterii wynosi około 7,5 godziny. Warto dodać, że hulajnoga może pokonywać niewielkie wzniesienia do 12%, dzięki czemu żadne małe miejskie górki jej niestraszne.

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter E2 Czarny bateria wydajna apiecie 21,6 V pojemnosc 10,2 Ah dystans do 25 km na jednym ladowaniu czas ladownaia okolo 7,5 godziny wzniesienia do 12%

Ochrona akumulatora

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter E2 ma wbudowany mechanizm ochronny SMART BMS, który w inteligentny sposób zarządza baterią, wydłużając jej żywotność. System ten zabezpiecza akumulator przed zwarciem, przeładowaniem czy nadmiernym rozładowaniem. Dodatkowo SMART BMS chroni baterię przed wysoką temperaturą oraz przed wyłączeniem przy niskim napięciu.

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter E2 Czarny wbudowany mechanizm ochronny SMART BMS zarzadza bateria wydluza zywotnosc

Do codziennego użytkowania

Hulajnoga została zaprojektowana z myślą o codziennych podróżach do pracy, szkoły czy na zakupy. Dzięki 3 trybom jazdy użytkownik ma możliwość dostosowania sposobu jazdy do swoich potrzeb i warunków panujących na drodze.

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter E2 Czarny 32 tryby jazdy

Podwójny pakiet bezpieczeństwa

W hulajnodze SEGWAY Ninebot KickScooter E2 zamontowano dwa rodzaje hamulców - przedni elektroniczny i tylny mechaniczny hamulec bębnowy, który sterowany jest za pomocą dźwigni. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik ma zapewniony skuteczny i niezawodny system hamowania.

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter E2 Czarny hamulce przedni elektroniczny tylny mechaniczny bebnowy dzwignia skuteczny niezawodny system hamowania

Połącz się!

SEGWAY Ninebot KickScooter E2 za pomocą Bluetooth może łączyć się z dedykowaną aplikacją Segway-Ninebot, dzięki której użytkownik w prosty sposób może sprawdzać i zarządzać parametrami hulajnogi. Sprawdź stan naładowania baterii, zaktualizuj oprogramowanie czy zablokuj/odblokuj hulajnogę – wszystko to masz w zasięgu jednej ręki!

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter E2 Czarny aplikacja Segway-Ninebot lacznosc Bluetooth sprawdzanie zarzadzanie parametrami

Czytelne parametry

Hulajnoga ma wyświetlacz o przekątnej ekranu 2,8 cala, który w czytelny sposób wyświetla informacje o pojeździe – prędkość czy stan naładowania baterii są widoczne na pierwszy rzut oka. Dzięki 25-stopniowemu kątowi nachylenia użytkownik w łatwy sposób może kontrolować parametry hulajnogi.

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter E2 Czarny wyswietlacz przekatna 2,8 cala 25-stopniowy kat nachylenia

Płynna jazda

SEGWAY Ninebot KickScooter E2 ma bezdętkowe opony o średnicy 8,1 cala, które są gwarancją płynnej jazdy. Opony są odporne na przebicia, doskonale tłumią drgania i wstrząsy powstające podczas jazdy po nierównej nawierzchni.

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter E2 Czarny opony bezdetkowe srednica 8,1 cala odporne na przebicia tlumia drgania i wstrzsy nie wymagaja pompowania

Ciśnienie w oponach

Należy pamiętać, aby regularnie sprawdzać ciśnienie powietrza w oponach hulajnogi elektrycznej. Jest to ważne z kilku powodów, które bezpośrednio wpływają na wydajność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Prawidłowo napompowane opony mają lepszą wydajność i zdecydowanie lepszy zasięg, ponieważ zmniejszają opór toczenia, dzięki czemu bateria może dłużej działać, a zasięg się zwiększy.

Odpowiednie ciśnienie w oponach to bezpieczeństwo. Opony z prawidłowym ciśnieniem mają lepszą przyczepność i stabilność, co przekłada się skrócenie czasu hamowania.

Opony to swego rodzaju pochłaniacze drgań, amortyzatory, które absorbują wszelkie nierówności, pochłaniają wstrząsy, dzięki czemu jazda jest bardziej komfortowa.

Nieprawidłowo napompowane opony szybciej się zużyją, ponieważ zbyt niskie ciśnienie prowadzi do uszkodzeń i przetarć, a zbyt wysokie ciśnienie wpływa na zużycie bieżnika. Prawidłowo napompowane opony będą bardziej trwałe, dzięki czemu posłużą dłużej.

Prawidłowe ciśnienie wpływa również na trwałość – takie opony, kiedy spotkają na swojej drodze ostre przedmioty są mniej podatne na przebicia czy uszkodzenia, dzięki czemu są bardziej wytrzymałe.

Ciśnienie w oponach należy sprawdzać, kiedy opony są zimne, ponieważ jazda może zwiększyć cienienie. W utrzymaniu odpowiedniego ciśnienia w oponach należy sprawdzać je regularnie oraz dostosować się do zaleceń producenta. Zalecane ciśnienie dla hulajnóg elektrycznych to od około 2,0 do 3,5 bara (30-50 PSI). Dokładne wartości mogą się różnić od modelu oraz typu opon.


Dostosuje się do użytkownika

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter E2 ma regulowaną kierownicę, której maksymalna wysokość dochodzi do 114 cm, dzięki czemu można ją dopasować do wzrostu użytkownika. Dodatkowym atutem pojazdu są manetki z antypoślizgową powłoką oraz duży podest, który odpowiada za stabilna jazdę. Maksymalne obciążenie hulajnogi wynosi do 90 kg.

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter E2 Czarny regulowana kierownica do 114 cm manetki z antyposlizgowa powloka duzy podest obciazenie do 90 kg

Zawsze dobrze widoczny

W celu zapewnienia użytkownikowi jak największego bezpieczeństwa podczas poruszania się po mieście, hulajnoga SEGWAY Ninebot KickScooter E2 ma przednie światło o mocy 2,1 W, które jest gwarancją lepszej widoczności podczas poruszania się po zmroku. Dzięki tak dużej mocy użytkownik jest widoczny przez innych uczestników ruchu do 13,5 metra.

Dodatkowo tylne światło hamowania, kierunkowskazy oraz odblaski z certyfikatem E-MARK sprawiają, że użytkownik jest zawsze dobrze widoczny, co przekłada się na bezpieczną jazdę.

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter E2 Czarny przednie swiatlo moc 2,1 W widocznosc do 13,5 metra tylne swiatlo hamowania kierunkowskazy odblaski z certyfikatem E-MARK

Niech Cię usłyszą!

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter E2 została wyposażona w sygnał dźwiękowy, co dodatkowo ułatwia i usprawnia jej użytkowanie. Sygnał dźwiękowy umożliwia komunikowanie się z innymi użytkownikami drogi, co zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy.

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter E2 Czarny sygnal dzwiekowy

Zabierz ją, gdzie tylko chcesz!

Nie sposób nie wspomnieć o jeszcze jednej istotnej zalecie. Hulajnoga SEGWAY Ninebot KickScooter E2 posiada składaną konstrukcję, dzięki czemu jest łatwa w transporcie i z pewnością znajdziesz dla niej miejsce w bagażniku. Spraw sobie radość i zabieraj hulajnogę w każdą podróż!

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter E2 Czarny skladana konstrukcja

Zawartość zestawu

W zestawie wraz z hulajnogą elektryczną SEGWAY Ninebot KickScooter E2 znajduje się ładowarka oraz niezbędna dokumentacja.


ZOBACZ WIĘCEJ

Dane techniczne

Dane podstawowe

Moc silnika [W]: 250
Maksymalna prędkość [km/h]: 20
Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu [km]: 25
Rozmiar kół [cale]: 8.1
Oświetlenie: Przód, Tył
Funkcje: Kierunkowskazy, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz
Amortyzacja: Nie
Napięcie akumulatora [V]: 21.6
Pojemność akumulatora [Ah]: 10.2
Tempomat: Nie

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Awaria sprzętu o wartości do 300 PLN? Otrzymasz nowy sprzęt bez próby naprawy.

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter E2 Czarny

Inne produkty w kategorii:

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter E2 Czarny
Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter E2 Czarny
Cena z kodem obowiązuje do 19.04.2024 r. do godz. 23:59.
Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
ME1604-190424
1 399 99
Cena z kodem obowiązuje do 19.04.2024 r. do godz. 23:59.
Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
46,66 zł x 30 rat 0%

DO 40 RAT 0% I DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ* RRSO 0%

1 599,00 zł
Cena przed kodem
1 299,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie w sobotę

DO 40 RAT 0% I DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ* RRSO 0%

1 599,00 zł
Cena przed kodem
1 299,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Cena z kodem:
ME1604-190424
1 399 99
1 599,00 zł
Cena przed kodem
1 299,99 zł
Najniższa cena