Polecane produkty podobne

Opis i dane

Opis i dane

Ultra Fast Charge-Sync Cable

Już nie musisz zwalniać przez brak możliwości. Teraz możliwości same przychodzą do Ciebie. Z zawrotną prędkością, komfortowo i bez problemu naładuj baterię i ruszaj dalej w drogę!

Jesteś w ciągłym biegu? Masz czasami takie dni, że nie możesz zwolnić tempa? Nie martw się o energię i sięgnij po nowoczesne rozwiązanie. Kabel Forever Core Typ-C o natężeniu aż 5A zapewni Ci najszybsze ładowanie urządzeń mobilnych. Zapomnij o rozładowanym telefonie!

Kabel USB - USB Typ-C FOREVER Core CC51B 1 m opis cechy

JESZCZE WIĘCEJ MOCY

Codziennie musisz zmagać się z wieloma wyzwaniami? Nie trać czasu na przejmowanie się brakiem energii. Zawsze miej pod ręką elegancki, trwały i zgrabny kabel Forever Core. Nie stój w miejscu, tylko ruszaj do działania. Z nowoczesnymi technologiami to nie problem! Jest wyposażony w popularne złącze Typ-C. Kabel Forever Core obsługuje szybkie ładowanie o natężeniu 5A, które z pewnością docenisz w codziennym użytkowaniu.

Kabel USB - USB Typ-C FOREVER Core CC51B 1 m ładowanie natężenie

SZYBSZE WSPOMAGANIE

Twój smartfon posiada wolniejszą technologię? Nic nie szkodzi! Kabel Forever Core ze złączem Typ-C dopasuje natężenie się do Twojego telefonu i naładuje go z możliwie maksymalną prędkością.

Kabel USB - USB Typ-C FOREVER Core CC51B 1 m bezpieczne ładowanie

ZAPOMNIJ O ZAPLĄTANYM KABLU

Przesyłaj pliki za pomocą kabla Forever Core obsługującym szybkie ładowanie o natężeniu 5A! Miej pewność, że wszystkie Twoje dokumenty są tam, gdzie powinny. Przewód został wyprodukowany z trwałego materiału, który zapobiega plątaniu się. Docenisz też opaskę, która dostępna jest w zestawie. Pomoże Ci zapanować nad chaosem - kabel Forever Core będziesz miał zawsze dokładnie zwinięty!

Kabel USB - USB Typ-C FOREVER Core CC51B 1 m wykonanie materiał otoczka

WYSOKIEJ JAKOŚCI ŁĄCZA

Dla jeszcze większego bezpieczeństwa wzmocniliśmy cynkowe konektory. Postaw na trwałość, niezawodność i patrz z uśmiechem w przyszłość.

Kabel USB - USB Typ-C FOREVER Core CC51B 1 m cynk złącza

Dane techniczne

Fizyczne

Parametry

Techniczne

Typ USB - USB Typ-C
Długość [m] 1
Rodzaj Kabel
Gwarancja 24 miesiące
Dedykowany model Urządzenia posiadające port USB Typ-C

Producent

 • Nazwa producenta/importera FOREVER
 • Opinie

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Produkt archiwalny

  Kabel USB - USB Typ-C FOREVER Core CC51B 1 m

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756