Polecane produkty podobne

Opis produktu

Doładuj baterie

Zasilanie zawsze pod ręką

PURO Slim PowerMag to kompaktowy i wydajny powerbank, który zapewnia mobilność i ładowanie bezprzewodowe zgodne z technologią MagSafe. Jest to również mały powerbank, gdyż ma on wymiary 10 x 63 x 95 mm i waży tylko 114 g, co sprawia, że łatwo zmieści się w kieszeni lub torebce. Ten elegancki powerbank został zaprojektowany specjalnie dla urządzeń Apple, takich jak iPhone 12 i iPhone 13, które obsługują MagSafe.

Powerbank PURO Slim PowerMag MagSafe 4000 mAh Biały cechy przeznaczenie kompatybilność wymiary waga wielkość

Stabilne połączenie

Zastosowanie technologii MagSafe sprawia, że korzystanie z tego powerbanku jest niezwykle proste. Wystarczy umieścić go na tyle telefonu i magnes samoczynnie przyciągnie powerbank, zapewniając bezpieczne i stabilne połączenie. Dzięki temu powerbank nie przesuwa się ani nie odrywa się od telefonu w trakcie ładowania.

Powerbank PURO Slim PowerMag MagSafe 4000 mAh Biały zastosowanie działanie stabilność

Duża pojemność

Powerbank PURO Slim PowerMag ma pojemność 4000 mAh, co zapewnia wystarczającą ilość energii do naładowania smartfona. Możesz łatwo zabrać go ze sobą w podróżach, do pracy, na uczelnię czy na spotkania, aby mieć pewność, że Twoje urządzenie będzie zawsze gotowe do użycia. Ładowanie odbywa się z napięciem wynoszącym 5 V oraz mocą maksymalną 15 W, co zapewnia szybkie ładowanie.

Powerbank PURO Slim PowerMag MagSafe 4000 mAh Biały pojemność żywotność parametry ładowanie

Uniwersalny port USB-C

PURO Slim PowerMag obsługuje zarówno ładowanie bezprzewodowe MagSafe, jak i tradycyjne ładowanie przewodowe. Posiada port USB-C, który umożliwia szybkie ładowanie zarówno samego powerbanku, jak i innych urządzeń, takich jak tablety czy smartfony inny marek.

Powerbank PURO Slim PowerMag MagSafe 4000 mAh Biały port złącze podłączenie

Zawartość opakowania

Opakowanie zawiera: powerbank PURO Slim PowerMag MagSafe 4000 mAh w kolorze białym, kabel USB-C - USB-C oraz kartę gwarancyjną.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Pojemność nominalna [mAh]: 4000
Prąd wyjściowy [A]: 3
Typ ładowania: Fast Charge
Typ baterii: Litowo-jonowa
Typ kabla: Kabel USB-C - USB-C
Liczba portów wyjściowych [szt]: 1
Diody LED: Tak
Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Powerbank PURO Slim PowerMag MagSafe 4000 mAh Biały

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756