Ładowarka samochodowa TECH-PROTECT CC01 PD45W/QC3.0 Czarny
Kod: 1117342
Rodzaj: Ładowarka samochodowa
Liczba zasilanych urządzeń: 2
Moc wyjściowa [mA]: 2250, 3000, 4500, 5000
Napięcie wyjściowe [V]: 5 - 20
Rodzaj wtyku/złącza: USB, USB Typ-C
Kabel na wyposażeniu: Nie
Zintegrowany kabel: Nie
Dostawa 2-5 dni
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
Specyfikacja produktu:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Mały i ergonomiczny kształt
- Wykonany z aluminium i PC
- USB1-A (45W): 5V/3A, 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A
- USB2-C (45W): 5V/3A, 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A
- Napięcie wejściowe: 12V-24V
- Inteligentne ładowanie
- Wymiary: 49.5 x 25 mm