Ładowarka sieciowa TECH-PROTECT C30W PD30W/QC3.0 Czarny
Kod: 564828
Moc [W]: 30
Szybkie ładowanie: Tak
Liczba zasilanych urządzeń: 3
Rodzaj złącza: USB - 1 szt., USB-C - 2 szt.
Kabel w zestawie: Brak
Prąd wyjściowy [A]: 1.5, 2, 2.5
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
Zakres napięcia wejściowego: 100-240V 50/60Hz 0.8A Max
Wyjście USB-C1/C2: USB-C1: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A (30W Max)
Wyjście USB-A: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 20V/1.5A (30W Max)
Dane techniczne
Parametry
Kabel w zestawie: Brak
Liczba zasilanych urządzeń: 3
Rodzaj: Ładowarka sieciowa
Kolor: Czarny
Gwarancja: 6 miesięcy
Techniczne
Napięcie wyjściowe [V]: 5, 9, 12, 15, 20
Moc [W]: 30
Szybkie ładowanie: Tak
Dedykowany model: Uniwersalny
Wyświetlacz: Nie
Producent/podmiot odpowiedzialny
Nazwa: Flavour
Ulica i numer budynku: Raniuszka 22
Kod pocztowy: 02-838
Miasto: Warszawa
Adres elektroniczny: support@flavour-design.pl
Dokumenty do pobrania
  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent
  • Nazwa producenta/importera: TECH-PROTECT
  • Dodaj przydatne akcesoria
    Opinie
    4 opinie 4 użytkowników poleca ten produkt
    Moc
    4.8 /5
    Jakość wykonania
    5 /5
    Szybkość ładowania
    5 /5
    Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
    Potwierdzony zakup
    Masaljot 16 maja 2025
    Potwierdzony zakup
    Ładowarka Tech-Protect C30W
    Czy ta opinia była pomocna?
    Paweł 24 sierpnia 2024
    Ok
    Wszystko jest ok.
    Czy ta opinia była pomocna?
    Jacek 19 marca 2024
    Super
    Dobra jakość.
    Leszek 30 września 2024
    Ładowarka 30W USB-a i 2 x USB-c