NOWOŚĆ

Etui KARL LAGERFELD Ring Stand Karl Head MagSafe do Apple iPhone 13/14/15 Biały

Kod: e2027314
Dominujący kolor: Biały
Typ: Etui magnetyczne, Etui nakładka, Etui z podstawką
Materiał: Poliwęglan, TPU
Marka telefonu: Apple
Seria telefonu: iPhone
Model telefonu: iPhone 13, iPhone 14, iPhone 15
Etui KARL LAGERFELD Ring Stand Karl Head MagSafe do Apple iPhone 13/14/15 Biały
Etui KARL LAGERFELD Ring Stand Karl Head MagSafe do Apple iPhone 13/14/15 Biały

186 03
17,92 zł x 11 rat


Opis produktu

Kolekcja Ring Stand Karl Head MagSafe to połączenie niezwykłej praktyczności, doskonałej jakości i wyrafinowanego wyglądu. To wyjątkowe etui ochronne zapewnia stylowy wygląd, co z pewnością doceni każdy fan modnych dodatków. Z pokrowcem z najnowszej kolekcji Ring Stand podkreślisz swój znakomity styl oraz przywiązanie do cenionej marki odzieżowej i jednocześnie zapewnisz smartfonowi najwyższy poziom ochrony, na który on z pewnością zasługuje.

 

 

Wytrzymałe materiały i doskonała jakość wykonania

Do produkcji tej kolekcji wykorzystano wyłącznie najwyższej jakości materiały. Przy tworzeniu każdego etui wykorzystano mocny i twardy poliwęglan (plecki), który zapewnia wzmocnienie tylnej części telefonu przed zbiciem. Elastyczny termoplastyczny poliuretan wykorzystano na bokach urządzenia, który zapewnia łatwy montaż i demontaż, a także chroni boki urządzenia przed wyszczerbieniem. Telefon wyposażony w ten pokrowiec pewnie leży w dłoni, jest niemal idealnie dopasowany do urządzenia, dzięki czemu zwiększa się jego bezpieczeństwo i odporność na wstrząsy, a także amortyzuje go przed uderzeniami. Pokrowce posiadają delikatnie podniesione brzegi, dzięki czemu ekran i soczewka aparatu są chronione przed zarysowaniem czy stłuczeniem. Case jest perfekcyjnie dopasowany, posiada wszelkie osłony na przyciski i wycięcia na porty.

 

Charakterystyczny i elegancki wygląd

Etui z kolekcji Ring Stand Karl Head MagSafe idealnie podkreśli wyjątkowy design Twojego iPhone'a dzięki zastosowaniu podobizny słynnego projektanta Karla Lagerfelda. Grafika została ułożona centralnie w środku pierścienia, mimo to jest subtelna i perfekcyjnie komponuje się z stylistyką całego pokrowca. Podobizna projektanta została pokryta delikatną warstwą poliuretanu, która sprawia, iż jest ona odporna na ścieranie, dzięki czemu pokrowce przez długi czas cieszą nienagannym wyglądem. Zapewnij sobie oryginalny wygląd i wyróżnij się na tle innych osób.

 

Wygodne ładowanie telefonu

Kolekcja została wzbogacona o magnetyczny pierścień MagSafe, który jest kompatybilny z bezprzewodową ładowarką MagSafe, zapewniając szybkie i łatwe ładowanie. Od teraz zapomnij o zdejmowaniu etui, aby naładować telefon - kolekcja umożliwia wygodne naładowanie baterii telefonu bez obaw o przypadkowe uszkodzenie aparatu.

 

Etui ze stojakiem

To niezwykłe etui zostało wzbogacone o bardzo praktyczny pierścień, który nie tylko służy do ładowania urządzenia, ale też spełnia funkcję stojaka, o który można oprzeć telefon. Dzięki temu pierścieniowi można wygodnie prowadzić wideorozmowy oraz korzystać z funkcji multimedialnych iPhone'a bez użycia rąk.

Produkt wyprodukowany na licencji marki Karl Lagerfeld.

Dane techniczne

Dedykowany model

Konstrukcja

Parametry

Producent/podmiot odpowiedzialny

Marka telefonu: Apple
Seria telefonu: iPhone
Model telefonu: iPhone 13, iPhone 14, iPhone 15
Kompatybilność: Apple iPhone 13, Apple iPhone 14, Apple iPhone 15
Materiał: Poliwęglan, TPU
Dominujący kolor: Biały
Typ: Etui magnetyczne, Etui nakładka, Etui z podstawką
Etui wodoszczelne: Nie
Nazwa: D-R-O Sp. z o.o. Sp.k
Ulica i numer budynku: Sławęcińska 12
Kod pocztowy: 05-850
Miasto: Macierzysz
Adres elektroniczny: online@d-r-o.pl

Dokumenty do pobrania

  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent

  • Nazwa producenta/importera: KARL LAGERFELD
  • Opinie

    Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu

    Etui KARL LAGERFELD Ring Stand Karl Head MagSafe do Apple iPhone 13/14/15 Biały
    Etui KARL LAGERFELD Ring Stand Karl Head MagSafe do Apple iPhone 13/14/15 Biały

    186 03
    17,92 zł x 11 rat