Uchwyt do lornetki APEXEL APL-F002

Kod: 567500
Rodzaj: Uchwyt
Kolor: Czarny
Liczba sztuk w opakowaniu: 1
Uchwyt do lornetki APEXEL APL-F002
Uchwyt do lornetki APEXEL APL-F002

78 99


Zamów telefonicznie 756 756 756


Opis produktu

Uniwersalny uchwyt do połączenia telefonu z lornetką, lunetą, teleskopem astronomicznym, monokularem, mikroskopem. Idealne akcesorium do fotografowania mikroświata, przyrody z bliska - roślinności, zwierząt, krajobrazów oraz kosmosu.

 

Zdjęcia z przybliżeniem

 

Adapter pozwala na zamocowanie większości dostępnych telefonów / smartfonów, przy okularze lornetki, monokularu, teleskopu, lunety, mikroskopu, itp. Takie połączenie pozwala na wykonywanie zdjęć i filmów przy pomocy telefonu / smartfonu, wykorzystując znakomite powiększenie obrazu jakie dają lornetki, mikroskopy, lunety, czy teleskopy.

 

Uchwyt dedykowany do:

 

  • lunety
  • monokularu
  • teleskopu optycznego
  • mikroskopu
  • innych urządzeń optycznych

Adapter pozwala zamocować przy telefonie każde urządzenie optyczne posiadające okular o średnicy od 23 do 50 mm.

 

Uchwyt dedykowany do:

 

  • Telefonów / smartfonów o szerokości od 66 do 95 mm.

 

Istotne cechy

 

Uchwyt o szerokim zakresie regulacji zapewnia wygodny i szybki montaż zarówno telefonu, jak i lornetki. Dobrym rozwiązaniem jest gwint 1.4", dzięki któremu można przymocować uchwyt do statywu / monopodu. Sama konstrukcja waży zaledwie 105 g, a od wewnatrz wyposażona jest w wkładki antypoślizgowe.

Dane techniczne

Fizyczne

Parametry

Techniczne

Producent/podmiot odpowiedzialny

Grubość [mm]: 20
Szerokość [mm]: 66
Wysokość [mm]: 80
Kolor: Czarny
Rodzaj: Uchwyt
Gwarancja: 24 miesiące
Liczba sztuk w opakowaniu: 1
Dedykowany model: Uniwersalny
Nazwa: SystemBank S.C
Ulica i numer budynku: os. Awdańców 28
Kod pocztowy: 64-010
Miasto: Krzywiń
Adres elektroniczny: zakupy@systembank.pl

Dokumenty do pobrania

  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent

  • Nazwa producenta/importera: APEXEL
  • Opinie

    1 opinia 1 użytkowników poleca ten produkt
    Ogólna
    4 /5

    Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

    Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły

    Potwierdzony zakup
    PG 15 czerwca 2025
    Potwierdzony zakup
    Uchwyt
    Szału nie ma, ale pozwala robić zdjęcia przez lornetkę. Oczywiście, dużo wygodniej by było, gdyby lornetka/luneta była na statywie, ale i tak coś można zrobić. Oczywiście zastosowana amatorskie/hobbistyczne. Bez tego uchwytu robienie zdjęć przez lornetkę jest 10x trudniejsze. Jak ktoś akceptuje zoom cyfrowy w telefonie to dla zabawy można połączyć zoom z telefonu i lornetki ;) ale to raczej dla zabawy.
    Czy ta opinia była pomocna?
    Uchwyt do lornetki APEXEL APL-F002
    Uchwyt do lornetki APEXEL APL-F002

    78 99


    Zamów telefonicznie 756 756 756