Polecane produkty podobne

Opis i dane

CHŁODNIEJ ZNACZY WYDAJNIEJ

Dzięki zapewnieniu jeszcze większego przepływu powietrza bezpośrednio do punktów dostępowych na tylnej pokrywie telefonu ROG Phone 5 zewnętrzny wentylator chłodzący AeroActive Cooler 5 z zatrzaskiem może obniżyć temperaturę powierzchni w pobliżu procesora. Przekłada się to bezpośrednio na lepszą wydajność. Dzięki dwóm nowym przyciskom do sterowania manualnego AeroActive Cooler 5 możesz cieszyć się z gier, które przypominają konsolę.

 

KIESZONKOWA WYDAJNOŚĆ

AeroActive Cooler 5 to kieszonkowy zewnętrzny wentylator chłodzący, który mocuje się z tyłu telefonu i aktywnie zapewnia zwiększony przepływ powietrza do obudowy w obszarze wokół procesora. Skutecznie obniża temperaturę powierzchni nawet o oszałamiające 15°C i łatwo łączy się z nim za pośrednictwem portu z boku telefonu ROG z serii 5.

 

MOBILNA WYDAJNOŚĆ

AeroActive Cooler 5 ma dwa dodatkowe przyciski fizyczne, które zapewniają niesamowitą kontrolę na konsoli. To uniwersalne akcesorium może współpracować z urządzeniem ROG Kunai 3 Gamepad, zapewniając doskonałą wydajność w grach mobilnych, lub po prostu możesz cieszyć się konstrukcją kick-stand, aby podnieść swój telefon, aby cieszyć się niesamowitymi wrażeniami dźwiękowymi i wizualnymi.

Dane techniczne

Fizyczne

Parametry

Techniczne

Grubość [mm] 34.3
Szerokość [mm] 21.2
Wysokość [mm] 20.2
Kolor Czarny
Rodzaj Wentylator
Gwarancja 24 miesiące
Dedykowany model Asus Rog Phone 5

Dokumenty do pobrania

Producent

 • Nazwa producenta/importera ASUS
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Produkt archiwalny

   Zewnętrzny wentylator ASUS AeroActive Cooler 5

   Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
    Brak podobnych produktów
    Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

    Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756