Zakres od A do G
| 6.96", 2992 x 1224px, P-OLED LTPO | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 16 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx, Przedni 50 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.82", 3168 x 1440px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 16 GB / 1000 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite gen 5, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x200 Mpx + 50 Mpx + 5 Mpx, Przedni 50 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.83", 2800 x 1260px, Amoled LTPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 128 GB |
| Qualcomm Snapdragon 7 Gen 4, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx + 8 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.8", 2800 x 1280px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 7 Gen 4, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 50 Mpx + 8 Mpx, Przedni 50 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.78", 2772 x 1272px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Dimensity 7300 Max, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 8 Mpx, Przedni 50 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.59", 2750 x 1260px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 7 Gen 4, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx + 8 Mpx, Przedni 50 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.75", 1600 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Dimensity 6400, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 5 Mpx |
Zakres od A do G
| 6.9",1.43", 2790 x 1188px, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx, Przedni 16 Mpx |
| 2.8", 320 x 240px, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 32 MB / 8 GB |
| MediaTek MTK6261D, Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nie | |
| Aparat: | Tylny 0.3 Mpx, Przedni 0.3 Mpx |
Zakres od A do G
| 6.56",8.1", 2520 x 1080px,2484 x 2232px, P-OLED LTPO | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 16 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 3x50 Mpx, Przedni 32 Mpx + 20 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.78", 2772 x 1272px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 13 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.78", 2720 x 1224px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 128 GB |
| Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx + 8 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.77", 2392 x 1080px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx, Przedni 20 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.79", 3136 x 1440px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite gen 5, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 2x50 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.79", 3136 x 1440px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 16 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite gen 5, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 2x50 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.9", 2340 x 1080px, LCD | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 128 GB |
| Qualcomm Snapdragon 6s Gen 3, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.85", 2688 x 1216px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 16 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx + 2 Mpx, Przedni 16 Mpx |
Zakres od A do G
| 6.74", 1600 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Unisoc T606, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx + 0.08 Mpx, Przedni 8 Mpx |
| 6.74", 1600 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Unisoc T606, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx + 0.08 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G
| 6.31", 2640 x 1216px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx + 8 Mpx, Przedni 50 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.78", 2772 x 1272px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 13 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.68", 1608 x 720px, LCD | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 256 GB |
| Unisoc T7225, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 0.08 Mpx, Przedni 5 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.9",3", 2790 x 1188px, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Dimensity 7300X, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.72", 2400 x 1800px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 6s Gen 4, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 8 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.83", 2772 x 1280px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 8 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.77", 2392 x 1080px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 128 GB |
| Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx + 8 Mpx, Przedni 20 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.78", 2436 x 1080px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Helio G100 Ultimate, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 8 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.9", 1640 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 256 GB |
| Mediatek Dimensity 6300, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.43",7.95", 2376 x 1060px,2352 x 2172px, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 16 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx + 64 Mpx, Przedni 20 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.8", 2030 x 900px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Unisoc T8300, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 16 Mpx |
Zakres od A do G




