| 6.78", 2400 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Helio G99, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 64 Mpx + 2 Mpx, Przedni 13 Mpx |
| 6.78", 1080 x 2460px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Helio G100, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Tak | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 8 Mpx |
| 6.74", 1600 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Unisoc T606, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx + 0.08 Mpx, Przedni 8 Mpx |
| 6.95", 2460 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Mediatek Dimensity 8200, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 100 Mpx + 5 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
| 2.8", 280 x 240px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 48 MB / 16 GB |
| Unisoc UMS9117, Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nie | |
| Aparat: | Tylny 0.3 Mpx, Przedni 0.3 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 2.8", 280 x 240px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 48 MB / 16 GB |
| Unisoc UMS9117, Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nie | |
| Aparat: | Tylny 0.3 Mpx, Przedni 0.3 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.78", 2644 x 1208px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Dimensity 7100 Ultimate 5G, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 13 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.8", 2030 x 900px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Unisoc T8300, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 16 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.6", 2408 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Mediatek Dimensity 7025, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx + 2 Mpx + 8 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.6", 2408 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 16 GB / 512 GB |
| Mediatek Dimensity 7025, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx + 2 Mpx + 8 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
| 6.72", 2400 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Unisoc T820, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx, Przedni 16 Mpx |
Zakres od A do G
| 6.6", 2408 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| MediaTek Dimensity 6300 5G, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 64 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.6", 2408 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| MediaTek Dimensity 6300 5G, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 64 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.78", 2720 x 1224px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Unisoc T8300, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx + 0.08 Mpx, Przedni 20 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.8", 2848 x 1276px, OLED LTPO | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| HiSilicon Kirin 9020, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 48 Mpx + 40 Mpx, Przedni 13 Mpx |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
4 999 zł
Zakres od A do G
| 6.8", 2848 x 1276px, OLED LTPO | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| HiSilicon Kirin 9020, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 48 Mpx + 40 Mpx, Przedni 13 Mpx |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
4 999 zł
Zakres od A do G
| 6.7", 1600 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Unisoc Tiger T606, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 16 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.56", 1612 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 128 GB |
| Unisoc T7250, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 16 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.56", 1612 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 128 GB |
| Unisoc T7250, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 16 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.67", 1604 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Unisoc T760, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2x2 Mpx + 2 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.7", 2412 x 1080px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 24 GB / 1000 GB |
| Mediatek Dimensity 8200, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx + 2 Mpx + 0.3 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
| 6.78", 2400 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Helio G99, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 64 Mpx + 2 Mpx, Przedni 13 Mpx |
Zakres od A do G
| 6.85", 2688 x 1216px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 16 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx + 2 Mpx, Przedni 16 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.85", 2688 x 1216px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx + 2 Mpx, Przedni 16 Mpx |
Zakres od A do G
| 6.74", 1600 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 256 GB |
| Unisoc T606, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx + 0.08 Mpx, Przedni 8 Mpx |
| 6.78", 1080 x 2436px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Helio G100, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G
| 6.78", 2772 x 1272px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Dimensity 6400, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 8 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.31", 2640 x 1216px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx + 8 Mpx, Przedni 50 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.8", 2848 x 1276px, OLED LTPO | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 16 GB / 512 GB |
| HiSilicon Kirin 9020, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx + 40 Mpx + 12.5 Mpx, Przedni 13 Mpx |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
6 999 zł
Zakres od A do G
| 6.68", 1608 x 720px, LCD | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 4 Gen 2, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 0.08 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G




