PIXEL
5G
IPHONE
GALAXY
SMARTFONY AI
REFABRYKOWANE
SKŁADANY EKRAN
SMARTFONY PANCERNE
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.78", 2780 x 1264px, Amoled LTPO | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 16 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx + 8 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.1", 2400 x 1080px, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 128 GB |
| Google Tensor G3, Dziewięciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 64 Mpx + 13 Mpx, Przedni 13 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.36", 2670 x 1200px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Tak | |
| Aparat: | Tylny 3x50 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.78", 2400 x 1080px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 16 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 32 Mpx + 13 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.7",3.4", 2640 x 1080px,748 x 720px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x12 Mpx, Przedni 10 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.7",3.4", 2640 x 1080px,748 x 720px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x12 Mpx, Przedni 10 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.9",3.6", 2640 x 1080px,1066 x 1056px, P-OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx + 12 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.9",3.6", 2640 x 1080px,1066 x 1056px, P-OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx + 12 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.78",2", 2448 x 1080px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 18 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 13 Mpx + 5 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.78", 2448 x 1080px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 16 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 13 Mpx + 5 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.78", 2244 x 1080px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 128 GB |
| Qualcomm Snapdragon 888 5G, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 64 Mpx + 13 Mpx + 5 Mpx, Przedni 24 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.




