PIXEL
5G
IPHONE
GALAXY
SMARTFONY AI
REFABRYKOWANE
SKŁADANY EKRAN
SMARTFONY PANCERNE
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.83", 2800 x 1272px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| MediaTek Dimensity 8350, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx + 8 Mpx, Przedni 50 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.76", 2776 x 1224px, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| HiSilicon Kirin 8000 | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 12 Mpx + 8 Mpx, Przedni 60 Mpx + 8 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.72", 2400 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 128 GB |
| MediaTek Helio G81, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 5 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 2.4", 320 x 240px, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 MB / 0.004 GB |
| MediaTek MTK6261D, Jednordzeniowy | |
| Standardowa karta SIM | |
| Standardowa karta SIM + Standardowa karta SIM | |
| Aparat: | Tylny 0.1 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 2.8", 320 x 240px, IPS, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 MB / 0.16 GB |
| Spreadtrum SC6531F, Jednordzeniowy | |
| Mini SIM | |
| Mini SIM + Mini SIM | |
| Aparat: | Tylny 0.3 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 3.4",6.7", 2640 x 1080px,720 x 748px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 12 Mpx, Przedni 10 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.56", 1612 x 720px, HD+ | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Unisoc T606, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nie | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx, Przedni 50 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.56", 1612 x 720px, HD+ | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 128 GB |
| Unisoc T606, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nie | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx, Przedni 50 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.6", 2760 x 1256px, OLED LTPO | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| HiSilicon Kirin 9000S1 | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 13 Mpx + 12 Mpx, Przedni 13 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.67", 2400 x 1080px, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 680, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 2.8", 320 x 240px | |
| MediaTek MT6261A, Jednordzeniowy | |
| Micro SIM | |
| Tak | |
| Aparat: | Tylny 1.3 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 1030 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 2.8", 320 x 240px | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 48 MB / 0.128 GB |
| Unisoc UMS9117, Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 2.4", 320 x 240px, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 128 MB / 0.064 GB |
| Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nie | |
| Aparat: | Tylny 1.2 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.58", 2408 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12GB + 8GB / 256 GB |
| MediaTek Dimensity 1080, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx + 20 Mpx + 16 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 2.4", 320 x 240px, TFT | |
| Jednordzeniowy | |
| Mini SIM | |
| Nie | |
| Aparat: | Tylny 0.3 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 1400 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.


