Produkt archiwalny
Smartfon ULEFONE Power Armor 18 5G 12/256GB 6.58" 120Hz Czarny UF-PA18 BK
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Smartfon ULEFONE Power Armor 18 5G 12/256GB 6.58" 120Hz Czarny UF-PA18 BK
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneOpis produktu
Pancerny smartfon
Płynne działanie aplikacji
Power Armor 18 dysponuje także specjalnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią sobie płynną i niezawodną obsługę w każdym momencie. Wbudowany w urządzeniu ośmiordzeniowy procesor MediaTek Dimensity 900 MT6877 wpływa niewiarygodnie pozytywnie na poprawę działania wszystkich użytkowanych aplikacji. Płynne działanie nawet kilku programów jednocześnie wspomoże dodatkowo pamięć RAM o wysokiej pojemności 12 GB + 5 GB pamięci wirtualnej.
256 GB
Specjalnie dla Ciebie smartfon od ULEFONE zapewnia aż 256 GB miejsca na Twoje pliki. Z tak ogromnymi pokładami pamięci nie ma mowy o szybkim spadku wydajności pracy urządzenia. Z powodzeniem możesz więc zapisywać wszystkie najważniejsze pliki tekstowe oraz audio i wideo, aby były zawsze jak najbliżej Ciebie. Dodatkowo, w swoim smartfonie możesz również jednocześnie przechowywać wszystkie najważniejsze dane do pracy.
Długi czas działania
Wydłużony czas pracy na jednym ładowaniu to zasługa pojemnego akumulatora. Poziom mAh zastosowanej w urządzeniu baterii wynosi aż 9600. Korzystając z modelu Power Armor 18, uzyskasz zatem doskonałe przygotowanie na długie godziny użytkowania. Z kolei częstotliwość ładowania baterii będzie mogła zostać wydłużona.
Szybkie ładowanie
Kiedy zabraknie energii, sprawnie doładujesz ją dzięki technologii szybkiego ładowania do 66 W przewodowo i 15 W bezprzewodowo, co zajmie Ci naprawdę niewiele czasu. Masz też możliwość ładowania zwrotnego 5 W – dzięki temu Armor 13 zadziała jak powerbank.
Przekątna 6.58 cala
Smartfon ULEFONE Power Armor 18 ma duży wyświetlacz o przekątnej równej aż 6.58 cala. To świetne rozwiązanie, jeśli cenisz sobie pełen komfort podczas przeglądania różnorodnych treści bezpośrednio na telefonie. Zastosowana w urządzeniu matryca IPS 120 Hz wpływa pozytywnie na widoczność obrazu pod różnymi kątami, a także w towarzystwie silnych promieni słonecznych. O wyjątkową jakość generowanej grafiki zadba także wysoka rozdzielczość 2408 x 1080 px. Z tak doskonałym wynikiem wszystkie detale obrazu staną się zdecydowanie bardziej wyraziste, dzięki czemu żaden istotny szczegół nie umknie Twojej uwadze.
Wysoka odporność
Power Armor 18 może pochwalić się szeregiem norm i standardów, które świadczą o jego szerokiej odporności na niebezpieczne kontakty z otoczeniem. IP68, MIL-STD-810H i IP69K świadczą o odporności smartfona na skrajnie niskie i wysokie temperatury, kontakt z wodą, piaskiem i kurzem oraz na upadki na beton z wysokości do 1,5 metra.
Profesjonalna jakość zdjęć
Wykonanie wysokiej jakości fotografii przy użyciu smartfonu od marki ULEFONE nie sprawi Ci absolutnie najmniejszego problemu. Wszystko to zasługa aż 3 tylnych aparatów. Połączenie rozdzielczości 108 Mpx głównego aparatu, 5 Mpx makro i 8 Mpx szerokiego kąta pomoże Ci osiągnąć wyjątkowe efekty wszystkich wykonywanych fotografii. Możesz zatem śmiało rejestrować wspomnienia z wyjazdów czy spotkań ze znajomymi, ciesząc się wyrazistym i nasyconym obrazem. Z kolei, jeśli najdzie Cię ochota na selfie, je również wykonasz w niezwykle wysokiej jakości przy pomocy przedniego aparatu o rozdzielczości 32 Mpx.
System operacyjny
Wersja systemu operacyjnego, jaki zainstalowano w tym modelu, to Android 12. Jego łatwy w obsłudze interfejs ułatwi proces podejmowania dowolnych aktywności. Natomiast, za pełne bezpieczeństwo Twoich danych odpowie niezawodny system szyfrowania. Smartfon od ULEFONE oferuje także inne udogodnienia jak np. technologia NFC czy Bluetooth 5.0.
Bezpiecznie
O bezpieczeństwo danych zadbają boczny czytnik linii papilarnych oraz odblokowywanie twarzą AI. Oba rozwiązania są szybkie, wyjątkowo wygodne i zapewnią wysoki poziom bezpieczeństwa Twojego smartfona.
Nawigacja L1+L5
Z tym smartfonem zawsze trafisz do celu. Jego precyzyjna nawigacja satelitarna, korzystająca z systemów GPS, GLONASS, BEIDOU, Galileo, QZSS pozwoli Ci wytyczyć trasę na rowerze, nie zgubić się podczas wędrówki po mieście, czy pomóc w nawigowaniu podczas jazdy samochodem.
Przydatne funkcje
Smartfon wyposażono w złącze uSmart, do którego możesz podłączyć np. endoskop – narzędzie przydatne dla mechaników czy hydraulików. Wyposażono go też w bezdotykowy termometr na wyspie aparatów, mierzący temperatury obiektów i otoczenia w zakresie -20 do 80 stopni Celsjusza, a ludzkiego ciała od 35 do 42 stopni.
W zestawie
Smartfon, kabel USB-A-USB-C, szkło ochronne, igła do tacki SIM, pasek, dokumentacja.
Zadbaj o swoją wygodę
Przy odbiorze urządzenia w sklepie, nasi specjaliści po raz pierwszy uruchomią je i wprowadzą podstawowe ustawienia oraz zainstalują trzy wybrane przez klienta aplikacje. Oprócz tego dotniemy kartę SIM, przeniesiemy listę kontaktów i bibliotekę multimediów oraz skonfigurujemy zabezpieczenia. Na życzenie klienta podłączamy i kalibrujemy gogle VR zakupione razem. Masz również możliwość zabezpieczenia go dedykowaną folią ochronną, która zostanie od razu naklejona.
Zamawiając urządzenie z dostawą do domu, również możesz wybrać usługę zabezpieczenia folią ochronną, by sprzęt dotarł do Ciebie już zabezpieczony idealnie dopasowaną do Twojego urządzenia folią, bez pęcherzyków powietrza czy innych nieestetycznych skaz. Stosowna przez nas folia nie zmniejsza czułości ekranu, jest wytrzymała i samoregenerująca się – małe rysy na jej powierzchni znikają.
Pamiętaj, że nieprawidłowe ustawienia lub brak zabezpieczeń może narazić na niebezpieczeństwo Twoje dane.
Dane techniczne
| Wyświetlacz: | 6.58", 2408 x 1080px, IPS |
|---|---|
| Pamięć wbudowana [GB]: | 256 |
| Pamięć RAM: | 12 GB |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx + 5 Mpx + 8 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| Model procesora: | |
| Liczba rdzeni procesora: | |
| System operacyjny: | Android |
| Wersja systemu: | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
| NFC: | Tak |
| 5G: | Tak |
| Kolor obudowy: |
Aparat | |
| Aparat fotograficzny tylny: | Tak |
|---|---|
| Aparat fotograficzny przedni: | Tak |
| Lampa LED: | Tak |
| Aparat tylny: | 108 Mpx + 5 Mpx + 8 Mpx |
| Aparat przedni: | 32 Mpx |
| Funkcje aparatu: | Efekt bokeh, , Kamera noktowizyjna, , Tryb GIF, Tryb nocny, Tryb podwodny, Tryb portretowy, Tryb profesjonalny, Upiększanie twarzy, Znaki wodne |
| Rozdzielczość nagrywania wideo: | 4K |
Funkcje | |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Dyktafon: | Tak |
| Kalendarz: | Tak |
| Kalkulator: | Tak |
| Tryb głośnomówiący: | Tak |
| Wibracje: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | , , Czujnik temperatury, , , Odblokowywanie twarzą, Przyspieszeniomierz, |
Komunikacja | |
| GPRS: | Tak |
| HSUPA: | Tak |
| Standard Wi-Fi: | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth: | Tak |
| HSPA+: | Tak |
| MMS: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| LTE: | Tak |
| SMS: | Tak |
| EDGE: | Tak |
| HSDPA: | Tak |
| Standard Bluetooth: | 5.0 |
| 5G: | Tak |
Multimedia | |
| Odtwarzacz audio: | Tak |
| Odtwarzacz wideo: | Tak |
| Radio FM: | Tak |
Nawigacja | |
| Odbiornik GPS: | Tak |
| System nawigacyjny: | , Galileo, , , NavIC, QZSS |
Oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Android |
| Wersja systemu: | |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | |
| Słuchawki w zestawie: | Nie |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Etui w zestawie: | Nie |
| Pozostałe wyposażenie: | Igła do tacki SIM, Pasek, Szkło hartowane |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna |
| Seria smartfona: | |
| Model smartfona: | Power Armor 18 5G |
| Zastosowanie: | Budowlany, Uniwersalny |
| Kabel w zestawie: | Kabel USB-A - USB-C |
| Smartfon CPO: | Nie |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Techniczne | |
| Pamięć RAM: | |
| Liczba rdzeni procesora: | |
| Maksymalna pojemność karty pamięci [GB]: | 2000 |
| DLNA: | Nie |
| ANT+: | Nie |
| Wodoodporność: | Tak |
| Pyłoszczelność: | Tak |
| Pamięć wbudowana [GB]: | |
| Model procesora: | |
| Częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 2 x 2.4 + 6 x 2.0 |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Tak |
| NFC: | Tak |
| Typ złącza USB: | |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Zwiększona wytrzymałość: | Tak |
| Standard pyłoszczelności / wodoodporności: | IP68, IP69K, MIL-STD-810H |
| Rodzaj: | Smartfon |
| Obudowa z klapką: | Nie |
| Podświetlana obudowa: | Nie |
| Funkcje AI: | Nie |
| Wzmacniana obudowa: | Nie |
Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
| Liczba kolorów ekranu: | 16 mln |
| Rozdzielczość ekranu: | |
| Ochrona wyświetlacza: | Corning Gorilla Glass 5 |
| Technologia ekranu: | |
| Odświeżanie ekranu [Hz]: | 120 |
| Składany ekran: | Nie |
Zasilanie | |
| Rodzaj akumulatora: | Litowo - polimerowy |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
| Zintegrowany akumulator: | Tak |
| Ładowanie bezprzewodowe: | Tak |
| Zawiera ładowarkę USB-C: | Nie |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
Fizyczne | |
| Grubość [mm]: | 18.8 |
| Szerokość [mm]: | 83.4 |
| Wysokość [mm]: | 175.2 |
| Waga [g]: | 409 |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | CK Mediator Polska Sp. Z o.o. sp.k. |
| Ulica i numer budynku: | Patriotów 110 |
| Kod pocztowy: | 04-844 |
| Miasto: | WARSZAWA |
| Adres elektroniczny: | GPSR@ckmediator.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.