Zakres od A do G
| 5.5", 1440 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 128 GB |
| Unisoc T7200, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 16 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G
| 6.7", 2778 x 1284px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 512 GB |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 3x12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
| 6.56", 1612 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 128 GB |
| Unisoc T7250, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 16 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 5.45", 1440 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 3 GB / 32 GB |
| MediaTek Helio A22, Czterordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.6", 1612 x 720px, HD+ | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 128 GB |
| Unisoc Tiger T606, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 16 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.67", 1604 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Unisoc T760, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2x2 Mpx + 2 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G
| 6.7", 2778 x 1284px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 512 GB |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 3x12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| 6.6", 1612 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 128 GB |
| Unisoc T7200, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 16 Mpx + 2 Mpx, Przedni 8 Mpx |
| 6.6", 1612 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 128 GB |
| Unisoc T7200, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 16 Mpx + 2 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G
| 6.67", 1604 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Unisoc T760, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2x2 Mpx + 2 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G
| 6.74", 1600 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 256 GB |
| Unisoc T606, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx + 0.08 Mpx, Przedni 8 Mpx |
| 2.8", 320 x 240px, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 64 MB / 0.128 GB |
| Nano SIM | |
| Nie | |
| Aparat: | Tylny 1.2 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
Zakres od A do G
| 5.45", 1440 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 128 GB |
| Unisoc T7250, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx, Przedni 5 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 5.45", 1440 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 128 GB |
| Unisoc T7250, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx, Przedni 5 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 5.45", 1440 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 128 GB |
| Unisoc T7250, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx, Przedni 5 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 5.99", 1440 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Unisoc T7255, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6", 1152 x 576px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 128 GB |
| Unisoc T310, Czterordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx, Przedni 5 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.7", 1600 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 512 GB |
| Unisoc T8200, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 64 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.56", 1612 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 256 GB |
| Unisoc T7250, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.56", 1612 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 256 GB |
| Unisoc T7250, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G
| 2.4", 320 x 240px, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 48 MB / 0.128 GB |
| Unisoc T107, Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 0.08 Mpx |
| 2.4", 320 x 240px, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 48 MB / 0.128 GB |
| Unisoc T107, Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 0.08 Mpx |
Zakres od A do G
| 6.88", 1640 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 128 GB |
| Unisoc T8100, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 16 Mpx + 2 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G
493,05 zł
Zakres od A do G
| 6.88", 1640 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 128 GB |
| Unisoc T8100, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 16 Mpx + 2 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6", 1152 x 576px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 128 GB |
| Unisoc T310, Czterordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx, Przedni 5 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6", 1152 x 576px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 128 GB |
| Unisoc T310, Czterordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx, Przedni 5 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.52", 1280 x 576px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 256 GB |
| Mediatek MT8788, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx + 2 Mpx, Przedni 5 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.56", 1612 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 128 GB |
| Unisoc T7250, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 16 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.56", 1612 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 128 GB |
| Unisoc T7250, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 16 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.56", 1612 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 256 GB |
| Unisoc T7250, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G




