CPO (Certified Pre-Owned) oznacza urządzenia, które nigdy nie były aktywowane i są certyfikowane przez Apple. Zostały one sprawdzone oraz odnowione przez Apple i charakteryzują się 100% kondycją baterii, kompletnym oryginalnym wyposażeniem. Są zaplombowane i objęte oficjalnym 12-miesięcznym wsparciem posprzedażowym Apple liczonym od momentu aktywacji. Urządzenia z oznaczeniem CPO są sprzedawane w zastępczym opakowaniu sygnowanym przez Apple.
Smartfon APPLE iPhone 13 (odnowiony, nieaktywowany) 5G 512GB 6.1" Różowy (CPO)
| 6.1", 2532 x 1170px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 512 GB |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2 x 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.1", 2532 x 1170px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 256 GB |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2 x 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 5.5", 1440 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 256 GB |
| Unisoc T7200, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 16 Mpx + 20 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.7", 2778 x 1284px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 256 GB |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 3x12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.1", 2532 x 1170px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 512 GB |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2 x 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
| 2.8", 240 x 320px, LCD, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 32 MB / 0.32 GB |
| MediaTek MT6261D, Jednordzeniowy | |
| Standardowa karta SIM | |
| Standardowa karta SIM + Standardowa karta SIM | |
| Aparat: | Tylny 0.3 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.7", 2778 x 1284px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 256 GB |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 3x12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.67", 1604 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 128 GB |
| Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen1, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 32 Mpx, Przedni 5 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.67", 1604 x 720px, LCD | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen1, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx, Przedni 5 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.67", 1604 x 720px, LCD | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen1, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx, Przedni 5 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.7", 2778 x 1284px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 1000 GB |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 3x12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.7", 2778 x 1284px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 128 GB |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 3x12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.6", 1612 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 128 GB |
| Unisoc T7200, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 16 Mpx + 2 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.77", 2392 x 1080px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 685, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
| 2.8", 320 x 240px, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 64 MB / 0.128 GB |
| Unisoc T107, Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.72", 2400 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Mediatek Helio G92 Max, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.67", 1604 x 720px, HD+ | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 128 GB |
| Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen1, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Tak | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 5 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.56",1.54", 1612 x 720px,240 x 240px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Unisoc T606, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.56", 1612 x 720px, TFT, IPS | |
| Unisoc T606, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Tak | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx, Przedni 8 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.67", 2400 x 1080px, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 685, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
| 2.8", 320 x 240px, IPS, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 MB / 0.16 GB |
| Spreadtrum SC6531F, Jednordzeniowy | |
| Mini SIM | |
| Mini SIM + Mini SIM | |
| Aparat: | Tylny 0.3 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.74", 1600 x 720px, LCD | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 256 GB |
| Unisoc T612, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 5 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.67", 2400 x 1080px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 685, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx, Przedni 16 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
| 5.5", 1440 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 256 GB |
| Unisoc T606, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx + 2 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.56", 1612 x 720px, HD+ | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 128 GB |
| Unisoc T606, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nie | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx, Przedni 50 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.67", 2400 x 1080px, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 680, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.58", 2408 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| MediaTek Dimensity 7050, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx + 2x5 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
| 2.8", 320 x 240px | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 48 MB / 0.128 GB |
| Unisoc UMS9117, Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.52", 1600 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 3 GB / 64 GB |
| Mediatek Helio G36, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Tak | |
| Aparat: | Tylny 2x8 Mpx, Przedni 5 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.52", 1600 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 3 GB / 64 GB |
| Mediatek Helio G36, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Tak | |
| Aparat: | Tylny 2x8 Mpx, Przedni 5 Mpx |



