PIXEL
5G
IPHONE
GALAXY
SMARTFONY AI
REFABRYKOWANE
SKŁADANY EKRAN
SMARTFONY PANCERNE
| 6.43", 2400 x 1080px, Super AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Dimensity 920 5G, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Tak | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx + 8 Mpx, Przedni 16 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.74", 1600 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 128 GB |
| Unisoc T612, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 32 Mpx, Przedni 5 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.1", 2532 x 1170px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 64 GB |
| Apple A14 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Tak | |
| Aparat: | Tylny 2 x 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.7", 2640 x 1080px,512 x 260px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 128 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x12 Mpx, Przedni 10 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.7", 2640 x 1080px,512 x 260px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 128 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x12 Mpx, Przedni 10 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.7", 2640 x 1080px,512 x 260px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x12 Mpx, Przedni 10 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.3", 2340 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 3 GB / 32 GB |
| Qualcomm Snapdragon 660, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Tak | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 5 Mpx, Przedni 13 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Zakres od A do G
| 6.67", 1604 x 720px, HD+ | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 128 GB |
| Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen1, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Tak | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 5 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.74", 1600 x 720px, LCD | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 256 GB |
| Unisoc T612, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 5 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 4.5", 1170 x 480px, IPS | |
| MediaTek Helio G85, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM, Standardowa karta SIM | |
| Tak | |
| Aparat: | Tylny 20 Mpx, Przedni 5 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.1", 2532 x 1170px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 256 GB |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Tak | |
| Aparat: | Tylny 2 x 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.77", 1610 x 720px, LCD | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 128 GB |
| Qualcomm Snapdragon 685, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx + 2 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.52", 1600 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 2 GB / 32 GB |
| MediaTek Helio A22, Czterordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Tak | |
| Aparat: | Tylny 8 Mpx + 0.08 Mpx, Przedni 5 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.56", 1612 x 720px, HD+ | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 128 GB |
| Unisoc T606, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nie | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 5.5", 1440 x 720px, IPS, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 32 GB |
| MediaTek Helio A22, Czterordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x2 Mpx + 13 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 3.5", 800 x 480px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 64 GB |
| MediaTek MT8768, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx, Przedni 8 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.7", 2778 x 1284px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 256 GB |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 3x12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.79", 1640 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 128 GB |
| Unisoc T606, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.79", 1640 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 128 GB |
| Unisoc T606, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.77", 1610 x 720px, LCD | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 128 GB |
| Qualcomm Snapdragon 685, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx + 2 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.67", 1604 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 128 GB |
| Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen1, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Zakres od A do G
| 2.8", 280 x 240px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 48 MB / 16 GB |
| Unisoc UMS9117, Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nie | |
| Aparat: | Tylny 0.3 Mpx, Przedni 0.3 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 5.5", 1440 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 256 GB |
| Unisoc T7200, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 16 Mpx + 20 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.5", 2400 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 256 GB |
| Unisoc T606, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 20 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.79", 1640 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 128 GB |
| Unisoc T606, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.72", 2400 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Mediatek Helio G92 Max, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.72", 2400 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Mediatek Helio G92 Max, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 2.8", 320 x 240px, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 64 MB / 0.128 GB |
| Unisoc T107, Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 0.3 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Zakres od A do G
| 6.67", 1604 x 720px, LCD | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 680, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.1", 2532 x 1170px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 256 GB |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 3x12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.




