PIXEL
5G
IPHONE
GALAXY
SMARTFONY AI
REFABRYKOWANE
SKŁADANY EKRAN
SMARTFONY PANCERNE
| 6.1", 2532 x 1170px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 128 GB |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2 x 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Aparat z profesjonalnym trybem filmowym
Ultraszybki procesor A15 Bionic z obsługą 5G
Aparat z profesjonalnym trybem filmowym
Ultraszybki procesor A15 Bionic z obsługą 5G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.6", 2400 x 1080px, P-OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 128 GB |
| MediaTek Helio G99, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Tak | |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx, Przedni 16 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.53", 2340 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 64 GB |
| Mediatek Helio G90T, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Tak | |
| Aparat: | Tylny 64 Mpx + 8 Mpx + 2x2 Mpx, Przedni 20 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.5", 2400 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 128 GB |
| MediaTek Helio P90, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 16 Mpx + 5 Mpx, Przedni 24 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.5", 1600 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 64 GB |
| MediaTek Helio G37, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 16 Mpx + 2 Mpx, Przedni 5 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.56", 1612 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Helio G85, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.56", 1612 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 128 GB |
| MediaTek Dimensity 720, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.1", 2532 x 1170px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 128 GB |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2 x 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 5.4", 2340 x 1080px, Super Retina XDR, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 64 GB |
| Apple A14 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2 x 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.67", 2400 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 128 GB |
| Qualcomm Snapdragon 720G, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 64 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx, Przedni 16 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.1", 1792 x 828px, IPS, Liquid Retina HD | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 128 GB |
| Apple A13 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2 x 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6", 2160 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 128 GB |
| MediaTek Helio G85, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 16 Mpx + 8 Mpx + 0.1 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.56", 1612 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 128 GB |
| MediaTek Helio G85, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Tak | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.56", 1612 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 2 GB / 64 GB |
| Unisoc T606, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx, Przedni 5 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.7", 2778 x 1284px, Super Retina XDR, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 256 GB |
| Apple A14 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 3x12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.74", 1600 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 3 GB / 64 GB |
| Unisoc T612, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx + 0.08 Mpx, Przedni 5 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.6", 2400 x 1080px, P-OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 128 GB |
| MediaTek Helio G99, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx, Przedni 16 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 1.77", 176 x 120px, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 48 MB / 128 GB |
| Unisoc T107, Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 0.3 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.6", 1612 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 3 GB / 64 GB |
| Unisoc T606, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.56", 1612 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Helio G85, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.5", 1600 x 720px, HD+ | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 2 GB / 64 GB |
| Unisoc T606, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Tak | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx, Przedni 5 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.6", 1612 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 3 GB / 64 GB |
| Unisoc T606, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.56", 1612 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 128 GB |
| Unisoc T606, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 16 Mpx, Przedni 5 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 5.3", 1480 x 720px, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 64 GB |
| Samsung Exynos 850, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 16 Mpx, Przedni 5 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.74", 1600 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 128 GB |
| Unisoc T612, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 32 Mpx, Przedni 5 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6", 1440 x 720px, HD+ | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 64 GB |
| MediaTek Helio G35, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2x20 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Przewidywana dostępność: 01.06.2026
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 5.71", 1520 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 64 GB |
| MediaTek Helio P22, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 16 Mpx + 2x2 Mpx, Przedni 16 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 2.8", 320 x 240px, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 64 MB / 0.128 GB |
| Unisoc T107, Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.58", 2408 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| MediaTek Dimensity 7050, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.43", 2400 x 1080px, Super AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Dimensity 920 5G, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Tak | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx + 8 Mpx, Przedni 16 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.




