| 6.67", 2712 x 1220px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| MediaTek Dimensity 9300+, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx + 12 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Sugerowana cena producenta:
3 999 zł
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Zakres od A do G
| 6.2", 2340 x 1080px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 128 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 12 Mpx + 10 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.68", 1608 x 720px, LCD | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Unisoc T612, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 0.08 Mpx, Przedni 5 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.5", 1280 x 576px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 3 GB / 32 GB |
| Spreadtrum SC9863, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 5 Mpx, Przedni 2 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.77", 1610 x 720px, LCD | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 128 GB |
| Qualcomm Snapdragon 685, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx + 2 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G
| 6.7", 1600 x 720px, LCD | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 64 GB |
| Mediatek Helio Octa-core, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx, Przedni 8 Mpx |
| 6.7", 2778 x 1284px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 128 GB |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 3x12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| 6.7", 2778 x 1284px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 128 GB |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 3x12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
| 6.7", 3120 x 1440px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 12 Mpx + 10 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
| 6.6", 1612 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 128 GB |
| Unisoc SC9863A, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx, Przedni 5 Mpx |
| 2.4", 320 x 240px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 48 MB / 0.128 GB |
| Unisoc T107, Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.1", 2532 x 1170px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 128 GB |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 3x12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.7", 2778 x 1284px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 128 GB |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 3x12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.7", 2778 x 1284px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 128 GB |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 3x12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 5.5", 1440 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 64 GB |
| MediaTek Helio G25, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx + 2 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.1", 2532 x 1170px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 128 GB |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2 x 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.7", 2340 x 1080px, Super AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.7", 2778 x 1284px, Super Retina XDR, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 256 GB |
| Apple A14 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 3x12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.9", 2868 x 1320px, Super Retina XDR, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 512 GB |
| Apple A18 Pro, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x48 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.67", 2400 x 1080px, LCD | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 128 GB |
| Qualcomm Snapdragon 865, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 64 Mpx + 13 Mpx + 5 Mpx, Przedni 20 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.3", 2622 x 1206px, Super Retina XDR, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 256 GB |
| Apple A18 Pro, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x48 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.75", 1600 x 720px, LCD | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 256 GB |
| Unisoc T615, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 2 Mpx + 0.3 Mpx, Przedni 16 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.56", 1612 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 128 GB |
| Mediatek Dimensity 6300, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 64 Mpx + 24 Mpx + 2 Mpx, Przedni 16 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.1", 2532 x 1170px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 64 GB |
| Apple A14 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Tak | |
| Aparat: | Tylny 2 x 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.62", 2400 x 1080px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 888 5G, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Tak | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx, Przedni 16 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.7", 2796 x 1290px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 128 GB |
| Apple A16 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.8", 2992 x 1344px, OLED LTPO | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 16 GB / 128 GB |
| Google Tensor G4 | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2x48 Mpx, Przedni 42 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.79", 1640 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 128 GB |
| Unisoc T606, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.7", 2712 x 1220px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Dimensity, 8350, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 50 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 6000 |
Zakres od A do G




