Smartwatch HUAWEI Watch 4 Pro Niebieski

(53)
Kod: 570738
Porównaj
Rodzaj: Smartwatch
Pulsoksymetr: Tak
Komunikacja: Bluetooth, eSIM, NFC, WiFi
Kompatybilna platforma: Android, HarmonyOS, iOS
Rozmiar wyświetlacza [cal]: 1.5
GPS: Tak
Płeć: Damska, Męska
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Smartwatch HUAWEI Watch 4 Pro Niebieski
Smartwatch HUAWEI Watch 4 Pro Niebieski
2 199 00
109,95 zł x 20 rat 0%

DO 40 RAT 0% I DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ* RRSO 0%

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie w poniedziałek

DO 40 RAT 0% I DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ* RRSO 0%

Opis produktu

Wszechświat na Twoim nadgarstku

6 powodów, by wybrać HUAWEI Watch 4 PRO
Smartwatch HUAWEI Watch 4  ekran bateria czujniki zdrowie sport pasek ładowanie pojemność rozdzielczość łączność sterowanie krew puls rozmowy smartfon aplikacja

Wszystko pod kontrolą

HUAWEI WATCH 4 Pro to smartwatch łączący futurystyczną estetykę z wyjątkowo trwałymi materiałami i przydatnymi technologiami. Korpus ze wzmocnionego tytanu wraz z ekranem chronionym przez zaokrąglone szkło szafirowe sprawiają, że ten elegancki zegarek jest bardzo odporny na uszkodzenia i będzie świetnie prezentować się na Twoim nadgarstku. HUAWEI WATCH 4 Pro idealnie spełni rolę Twojego prywatnego asystenta zdrowotnego, ponieważ umożliwia sprawdzenie aż 7 parametrów zaledwie w 1 minutę!

Ten inteligentny zegarek zawsze dotrzyma Ci kroku dzięki dwóm trybom pracy – standardowemu, który zapewnia wszystkie zaawansowane funkcjonalności (do 4,5 dnia na jednym ładowaniu) i nowemu, superoszczędnemu, który wydłuża żywotność aż do 21 dni przy zachowaniu najważniejszych i najczęściej używanych inteligentnych funkcji. Możesz być z nim wszechstronnie aktywny za sprawą obsługi ponad 100 trybów sportowych. W dodatku nie musisz już się martwić, że zapomnisz smartfonu – funkcja e SIM pozwoli Ci na wykonywanie i odbieranie połączeń na smartwatchu nawet wtedy, gdy nie masz telefonu przy sobie.


Tytanicznie wytrzymały, nieziemsko elegancki i funkcjonalny

Obudowa HUAWEI WATCH 4 Pro została stworzona z tytanu TC4, który ze względu na swoje właściwości jest często wykorzystywany w przemyśle lotniczym i kosmicznym. Jest on bardziej odporny na korozję, trzykrotnie bardziej wytrzymały i dwukrotnie twardszy niż powszechnie stosowany tytan TA2. Płynnie łączy się on z zaokrąglonym szkłem szafirowym, które chroni wyświetlacz. Metaliczny połysk korpusu stylowo uzupełnia tekstura pasków. A te masz do wyboru trzy: brązowy ze skóry, niebieski kompozytowy lub tytanowy. HUAWEI WATCH 4 Pro wyposażony jest też w obrotową koronkę z dotykowym sprzężeniem zwrotnym.

Szybko poczujesz różnicę, ponieważ urządzenie jest bardziej responsywne i łatwiejsze w użyciu nawet z mokrymi lub spoconymi dłońmi. Obracając koronkę, możesz łatwo powiększać i pomniejszać mapy i inne grafiki, przewijać interfejs w górę i w dół czy regulować głośność. Dzięki poziomowi szczelności IP68 ten smartwatch jest tak odporny, że możesz z niego korzystać bez obaw w każdych warunkach, a klasa wodoodporności 5ATM pozwoli Ci zanurkować z nim na głębokość do 30 metrów.


Minuta dla zdrowia

HUAWEI WATCH 4 Pro mierzy 7 różnych parametrów zdrowotnych w minutę. Funkcja „Zdrowie na oku” obejmuje analizę EKG, pomiar tętna, saturacji (SpO2), wykrywanie sztywności tętnic, badanie poziomu stresu, temperatury skóry i kontrolę układu oddechowego. W celu wykonania tego ostatniego testu smartwatch zarejestruje dźwięk Twojego kaszlu oraz kilka innych wskaźników i na tej podstawie sprawdzi, czy Twój układ oddechowy nie wykazuje oznak chorobowych. Na podstawie 7 odczytów zostanie wygenerowany raport z wynikami, który możesz wydrukować lub udostępnić z aplikacji HUAWEI Zdrowie w Twoim smartfonie. Twoje dane zdrowotne otrzymasz w łatwej do zrozumienia formie.

Pozwoli Ci to na wczesne wykrycie ewentualnych nieprawidłowości i udanie się na profesjonalną kontrolę medyczną. A jeśli pomiary będziesz wykonywać regularnie, funkcja Health Trend pokaże Ci średnio- i długoterminowe zmiany różnych wskaźników, w tym czasu trwania snu, tętna spoczynkowego, poziomu stresu i natlenienia krwi. Dane te pomogą Ci skutecznie wprowadzać dobre nawyki i rozwijać zdrowszy styl życia, a także będą profilaktyką dla wielu chorób.

Smartwatch HUAWEI Watch 4 Pro   ekran bateria czujniki zdrowie sport pasek ładowanie pojemność rozdzielczość łączność sterowanie krew puls rozmowy smartfon aplikacja

Zamiast smartfonu zabierz ze sobą smartwatch

Sukcesywne rozszerzanie funkcjonalności sprawiło, że inteligentne zegarki w wielu sytuacjach mogą uchodzić za poręczny zamiennik smartfonów. Do miana idealnego substytutu zazwyczaj jednak brakuje im jednego: możliwości wykonywania i odbierania połączeń czy smsów bez konieczności wzięcia ze sobą telefonu. HUAWEI WATCH 4 Pro wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom – został wyposażony w eSIM, umożliwiając zegarkowi niezależne wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych oraz wykonywanie rozmów telefonicznych, nawet gdy jesteś daleko od swojej komórki.

Na smartwatchu możesz mieć ten sam numer telefonu co na smartfonie lub zupełnie osobny (szczegóły i dostępność funkcji sprawdź ze swoim operatorem). Niezależnie od smartfonu działają tutaj także Mapy Petal. Możesz więc swobodnie korzystać z inteligentnej i interaktywnej nawigacji pieszej lub rowerowej bezpośrednio na zegarku.

Smartwatch HUAWEI Watch 4 Pro   ekran bateria czujniki zdrowie sport pasek ładowanie pojemność rozdzielczość łączność sterowanie krew puls rozmowy smartfon aplikacja

Zadbaj o bliskich

Smartwatch z funkcją eSIM jest idealnym rozwiązaniem dla dzieci lub osób starszych, które nie zawsze pamiętają o zabraniu ze sobą telefonu. Gdy zegarek wykryje, że użytkownik upadł, wyświetli odpowiednie powiadomienie. Wystarczy wówczas dotknąć powiadomienia Emergency SOS, a smartwatch skontaktuje się z wcześniej skonfigurowanym numerem alarmowym. Dzięki temu osoba potrzebująca pomocy będzie w stanie ją wezwać w razie upadku lub wypadku.

Smartwatch HUAWEI Watch 4 Pro   ekran bateria czujniki zdrowie sport pasek ładowanie pojemność rozdzielczość łączność sterowanie krew puls rozmowy smartfon aplikacja

Nieziemsko piękna tarcza

W HUAWEI WATCH 4 Pro zastosowano wyjątkowo wyraźny 1,5-calowy ekran LTPO AMOLED o rozdzielczości 466x466 pikseli i zagęszczeniu 310 PPI. Zaokrąglone szkło ochronne oraz cieńsze ramki dookoła wyświetlacza powodują, że stosunek ekranu do obudowy wynosi aż 71,72%. Uzyskana w ten sposób większa powierzchnia wyświetlania sprawia, że obsługa smartwatcha jest nieziemsko prosta i wygodna. Zegarek może być także stale podświetlony (AOD), zapewniając Ci łatwy i szybki dostęp do różnych kluczowych informacji. Dzięki odświeżaniu już od 1 Hz smartwatch pozwala na znaczne oszczędności energii przy ciągłym utrzymywaniu ekranu włączonego.

Smartwatch HUAWEI Watch 4 Pro   ekran bateria czujniki zdrowie sport pasek ładowanie pojemność rozdzielczość łączność sterowanie krew puls rozmowy smartfon aplikacja

Kosmicznie wydajna bateria

Inteligentna architektura umożliwi Ci wybór trybu pracy zegarka, odpowiedniego do Twoich aktualnych potrzeb. W trybie standardowym HUAWEI WATCH 4 Pro obsługuje wszystkie funkcje, w tym m.in. niezależne połączenia i nawigację oraz funkcję „Zdrowie na oku”. W tym trybie, przy typowym użytkowaniu, jedno ładowanie baterii wystarczy Ci nawet na 4,5 dnia pracy. Jednak w przypadku okazji takich jak podróże służbowe, które wymagają dłuższego czasu pracy, możesz przełączyć się na tryb ultradługiej żywotności baterii.

Wówczas Twój smartwatch wytrzyma bez ładowania nawet do 21 dni, jeśli niewiele będziesz z niego korzystać lub 12 dni przy normalnym użytkowaniu. W tym trybie do dyspozycji wciąż będziesz mieć niezbędne funkcje, takie jak: odtwarzanie muzyki, tryby sportowe i monitorujące zdrowie. W razie potrzeby wydajne, bezprzewodowe ładowanie SuperCharge umożliwi Ci korzystanie z zegarka przez cały dzień po 15 minutach na ładowarce. Pełne naładowanie HUAWEI WATCH 4 Pro zajmuje zaledwie około 90 minut i jest o 40% szybsze w porównaniu do poprzedniej generacji.


Gwiazda wśród kompanów treningowych

HUAWEI WATCH 4 Pro obsługuje ponad 100 trybów sportowych, które pomogą Ci ćwiczyć w bardziej naukowy i efektywny sposób oraz aktywnie zarządzać swoim zdrowiem. Tryb profesjonalnego treningu golfa rejestruje dane dotyczące Twojego zamachu golfowego, dzięki czemu będziesz w stanie znacznie poprawić technikę uderzenia. Tryb swobodnego nurkowania do 30 metrów umożliwia wyświetlanie wszystkich ważnych danych, gdy będziesz przebywać pod wodą.

Smartwatch został także wyposażony w funkcję monitorowania temperatury wody, wspierając Cię podczas odkrywania tajemnic i piękna podwodnego świata. Inteligentny plan biegowy może dokładnie rejestrować trasę Twojego treningu, dzięki wbudowanemu dwuzakresowemu, pięciosystemowemu, wysoce precyzyjnemu układowi pozycjonowania GNSS. Możesz udostępniać swoje ulubione trasy biegowe i otrzymywać polecane trasy od znajomych.

Smartwatch HUAWEI Watch 4 Pro   ekran bateria czujniki zdrowie sport pasek ładowanie pojemność rozdzielczość łączność sterowanie krew puls rozmowy smartfon aplikacja

Obsługa i estetyka interfejsu nie z tego świata

W HUAWEI WATCH 4 Pro znacznie udoskonalono wygodę obsługi. Funkcja HUAWEI Assistant-TODAY pomaga smartwatchowi uczyć się i dostosowywać rekomendacje w oparciu o Twoje nawyki. Mogą to być np. powiadomienia z kalendarza czy plany treningowe. Po wyświetleniu monitu, jeśli potrzebujesz uzyskać dostęp do tych funkcji, wystarczy przesunąć palcem w prawo na tarczy zegarka. Po raz pierwszy obsługuje on 7 kart widżetów do wyboru, takich jak np.: pogoda, asystent podróży czy karta ćwiczeń.

Każdą kartę możesz dostosować do własnych potrzeb, wybierając odpowiednie komponenty. Szybki pasek pozwala na bezpośredni dostęp do często używanych aplikacji, których listę możesz spersonalizować. A pływająca kula zadań ułatwia przełączanie się pomiędzy aplikacjami.

Smartwatch HUAWEI Watch 4 Pro   ekran bateria czujniki zdrowie sport pasek ładowanie pojemność rozdzielczość łączność sterowanie krew puls rozmowy smartfon aplikacja

Kompatybilny z systemami Android i iOS

HUAWEI WATCH 4 Pro zapewnia kompatybilność z różnymi mobilnymi systemami operacyjnymi. Dzięki temu niezależnie od posiadanego smartfonu, możesz w pełni cieszyć się przełomowymi funkcjami, w które wyposażono ten smartwatch.

Smartwatch HUAWEI Watch 4 Pro   ekran bateria czujniki zdrowie sport pasek ładowanie pojemność rozdzielczość łączność sterowanie krew puls rozmowy smartfon aplikacja

Aplikacja Strava

Synchronizuj dane ze swoich treningów z aplikacją Strava. Firma HUAWEI wyszła naprzeciw milionom użytkowników aplikacji i od teraz możesz publikować swoje osiągnięcia!

SMARTWATCH HUAWEI APLIKACJA STRAVA

W zestawie

Smartwatch, uchwyt ładujący z kablem (USB-C) oraz dokumentacja.


ZOBACZ WIĘCEJ

Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj: Smartwatch
Komunikacja: Bluetooth, eSIM, NFC, WiFi
Kompatybilna platforma: Android, HarmonyOS, iOS
Rozmiar wyświetlacza [cal]: 1.5
Wykonanie paska: Kompozyt
Wodoszczelność: Tak
Pulsoksymetr: Tak
Krokomierz: Tak
GPS: Tak

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

4.7/5
54 opinii
50 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
4.9 /5
Jakość wykonania
4.8 /5
Czas pracy na baterii
4.5 /5
Wyświetlacz
4.8 /5
Wygoda użytkowania
4.6 /5
Funkcjonalność
4.6 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (41)
4.7/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Konrad 5 kwietnia 2024
Opinia Huawei watch 4pro
Super wykonanie, na żywo prezentuje się zdecydowanie lepiej niż na zdjęciach, w zależności od oświetlenie, patrząc pod pewnymi kątami ma się wrażenie, że koperta jest czarna lub grafitowa. Nie jest wcale taki ciężki. Asystent głosowy mógłby działać lepiej. Z uwagi na to co oferuje, czas działania baterii jest dobry.
Czy ta opinia była pomocna?
1.3/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Magdalena 14 kwietnia 2024
Smartwatch Huawei Watch 4 Pro
Zegarek jest beznadziejny, bardzo niewygodny po jednym dniu noszenia mam obolały nadgarstek. Problem z aktywacją e-sim. Zegarek błędnie mierzy spalone kalorie, tj. zaniża o połowę. Nie polecam.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Monita 8 stycznia 2024
Polecam
Mąż zadowolony z prezentu. Bateria wytrzymuje 3 dni, jest więcej opcji wyboru dyscyplin sportowych niż w poprzedniej wersji. Fajny wygląd, na razie nie zauważył minusów.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Grzegorz 22 lutego 2024
Huawei Watch 4 Pro
Polecam ten zegarek, wygodny, wytrzymały, na ręce wygodniej się nosi niż Huawei watch 3 pro.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Ewa 1 lutego 2024
Smartwatch
Piękny zegarek... Jestem bardzo zadowolona.. Bateria trzyma 21 dni... Polecam zakup....
Czy ta opinia była pomocna?
4.7/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Grzegorz 3 stycznia 2024
Smartwatch HUAWEI Watch 4Pro Niebieski
Poza czasem pracy baterii wszystko jest godne polecenia!!!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Krzysztof 5 października 2023
Boski
Jest po prostu piękny, setki darmowych pięknie wykonanych tarcz, EKG i wiele innych pomiarów, działa bez zarzutu, e-Sim, niestety nie mogę sprawdzić, ponieważ sieć Plus nie udostępnia tej opcji, rozdzielenia na dwóch urządzeniach, ma to T-Mobile i Orange, trzeba przejść do jednej z tych sieci. Moje niebieskie cudo jest boskie, masa funkcji, działa rewelacyjnie, szybko reaguje. Polecam z czystym sercem
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Mateusz 27 grudnia 2023
Smartwatch HUAWEI Watch 4 Pro Niebieski
Jestem zachwycony! Ten smartwatch jest na ten moment jest kompletny. Oczywiście dużo więcej będę mógł napisać po dłuższym użytkowaniu, ale mając go na ręku kilkanaście godzin czuję ogromne możliwości. Polecam
Czy ta opinia była pomocna?
4.8/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Robert 24 grudnia 2023
Zakupiony smartwatch
Wykonanie mega, koperta tytanowa, szkło szafirowe nic dodać nic ująć ekran też jest the best sprawdza się w codziennym użytkowaniu w sporcie, bateria starczy do 10 dni użytkowania. Polecam.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Arkadiusz 3 grudnia 2023
Am
Jest wart swojej ceny, to mój piąty smartwatch Huawei i z modelu na model bardziej mnie zaskoczył technicznie jak i wykonanie.
Czy ta opinia była pomocna?

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Dodatkowe usługi przy dostawie kurierem:

Zabezpieczenie ekranu folią ochronną
Smartwatch HUAWEI Watch 4 Pro Niebieski
Smartwatch HUAWEI Watch 4 Pro Niebieski
2 199 00
109,95 zł x 20 rat 0%

DO 40 RAT 0% I DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ* RRSO 0%

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie w poniedziałek

DO 40 RAT 0% I DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ* RRSO 0%

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 2199,00 zł
2 199 00