Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij

Kask rowerowy ABUS Aduro 2.1 Niebieski Szosowy (rozmiar S)

Kod: 559822
ABUS
Przeznaczenie
Rower
Rozmiar
S
Typ
Dla dorosłych
Materiał skorupy
ABS
Materiał wewnętrzny
EPS
Kolor
Niebieski
Opis i dane

Opis i dane

Kask Abus Aduro 2.1

Kolarstwo to bardzo ciekawa pasja, która daje ogrom satysfakcji. Nie dosyć, że bardzo dobrze wpływa na zdrowie, to daje możliwość przemierzania kolejnych ścieżek, a także poznawania ciekawych terenów. Jednakże realizując się na tym polu, nie wolno zapominać o kwestii bezpieczeństwa.

Bardzo ważnym wyposażeniem każdego rowerzysty, czy to małego, czy dużego jest kask. Produkt powinien zapewniać nie tylko ochronę, ale także wygodę i komfort. Dzięki temu każdy miłośnik jazdy na rowerze, będzie mógł oddać się swojej pasji nie myśląc o kwestiach technicznych. Doskonale w tej roli sprawdzi się Kask Abus Aduro 2.1. Każdemu użytkownikowi zapewnia optymalną wentylację. Ma także wiele innych ważnych parametrów, które podnoszą poziom bezpieczeństwa.

Kask ABUS Aduro 2.1 opis

*zdjęcie poglądowe


Doskonała wentylacja

Kask rowerowy powinien być tak skonstruowany, żeby zapewniać rowerzyście maksimum wygody i komfortu. Czynniki te mają bezpośrednie przełożenie na bezpieczeństwo. Elementem decydującym o wygodzie jest dobra wentylacja.

Dlatego prezentowany produkt wyposażono w 3 wloty powietrza, a także 10 wylotów, które połączone są za pośrednictwem kanałów przepływowych. W rezultacie każdy miłośnik jazdy na rowerze może mieć na sobie kask nawet podczas długich przejażdżek i cieszyć się niesłabnącą energią, a także radością z pokonywania kolejnych wyzwań.

Kask ABUS Aduro 2.1 wentylacja

*zdjęcie poglądowe


Skuteczne zabezpieczenie przed uderzeniem

W przypadku kasku rowerowego Abus Aduro 2.1 zastosowano technologię, która bardzo dobrze chroni głowę rowerzysty podczas uderzenia.

Wytworzony został z użyciem technologii określanej mianem In-Mold. Jest to rozwiązanie, które zapewnia trwałe połączenie powłoki zewnętrznej z materiałem wewnętrznym (EPS), który bardzo dobrze absorbuje uderzenia.

Kask ABUS Aduro 2.1 ochrona

*zdjęcie poglądowe


Wysoka widoczność

Czynnikiem decydującym o bezpieczeństwie na drodze jest widoczność. Miłośnik jazdy na rowerze musi być dostrzegalny przez innych użytkowników ruchu drogowego.

Dlatego też w przypadku tego produktu zadbano o obecność odblaskowych elementów. Dzięki temu każdy rowerzysta może czuć się jeszcze pewniej zarówno w ruchu miejskim, jak i na drodze oddalonej wiele kilometrów od miejskiego zgiełku.

Kask ABUS Aduro 2.1 odblaski

*zdjęcie poglądowe


System Zoom Ace

Technologia Zoom Ace jest to rozwiązanie sprawdzające się u rowerzystów z długimi włosami. W systemie regulacji umieszczono specjalnie zaprojektowanie wcięcie na warkocz lub długie włosy. Dzięki temu użytkownik nie musi martwić się uciążliwym uciskiem, a co za tym idzie uciążliwym bólem głowy. Ponadto dzięki ustawianiu wysokości kask można dopasować indywidualnie do konkretnej osoby.

Prezentowany kask wyposażono także w system Air Port, który ma dwie zasadnicze zalety. Pozwala na bezpieczne ułożenie okularów przy kasku przy jednoczesnym zachowaniu jego aerodynamicznego kształtu.

Kask ABUS Aduro 2.1 wygoda

*zdjęcie poglądowe


Dane techniczne

Materiał skorupy ABS
Materiał wewnętrzny EPS
Regulacja Tak
Wentylacja Tak
Wyściółka Tak
Technologie In-mold
Waga [g] 275
Rodzaj Kask
Typ Dla dorosłych
Przeznaczenie Rower
Przeznaczenie do roweru Szosowy
Rozmiar S
Płeć Męska
Kolor Niebieski
Dodatki Odblaskowe elementy
Producent Abus
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera LAMEX
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną