Lampka rowerowa SIGMA Aura 25

Kod: 555283
SIGMA
Montaż
Na kierownicy
Zasilanie
Bateryjne
Tryby pracy
Eco, Standardowy
Kolor
Czarny
Rodzaj
Przód
Taniej o
20
79,99
59,99
59,99
79,99
Taniej o
20

lub zamów telefonicznie

756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Sigma Aura 25

Każdy miłośnik jazdy na rowerze musi zadbać o swoje bezpieczeństwo. Nieodzownym elementem każdego jednośladu jest lampka do roweru. Dzięki niej kolarz ma dobrze oświetloną drogę, a także sam jest dobrze widoczny dla pozostałych uczestników ruchu drogowego.

Dokonując wyboru produktu, trzeba kierować się przede wszystkim jakością i funkcjonalnością. Artykułem godnym polecenia jest przednia lampka rowerowa Sigma Aura 25. Jest to połączenie ciekawego designu z zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi. Doskonale pasuje do rowerów miejskich.

Lampka rowerowa SIGMA Aura 25 opis

Wodoodporna lampka do roweru

Przednie oświetlenie do roweru Sigma Aura 25 jest wodoodporne. Klasa wodoszczelności została tutaj określona na poziomie IPX4. Oznacza to, że produkt jest zabezpieczony przed aktywnością ciał stałych charakteryzujących się średnicą 1mm i większą, a także bryzgami wody pochodzącymi z dowolnego kierunku z natężeniem 10 litrów na minutę. W związku z tym miłośnik jazdy na rowerze może w pełni cieszyć się swoją pasją niezależnie od warunków atmosferycznych.

Lampka do roweru Sigma Aura 25 została wytworzona z materiałów najwyższej jakości. Dlatego jest trwała i wytrzymała. W rezultacie rowerzysta może korzystać z jej walorów użytkowych przez długi czas.

Lampka rowerowa SIGMA Aura 25 odporność

Wysoki stopień bezpieczeństwa

Prezentowany produkt zapewnia bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Lampka zasilana jest dwoma bateriami AA 1,5V. Generuje ona światło wyróżniające się natężeniem 25 LUX mającym zasięg 30 metrów. W rezultacie pasjonat kolarstwa ma dobrze oświetloną drogę i sam jest dobrze widoczny dla innych. Ponadto taka ilość światła zapewnia bardzo dobrą widoczność po zmroku.

Lampka ma wskaźnik zużycia baterii, dlatego też rowerzysta nie będzie zaskoczony niespodziewanym wyłączeniem lampki podczas przemierzania kolejnych ścieżek. Zawsze będzie czas na spokojny i bezpieczny powrót do domu.

Lampka rowerowa SIGMA Aura 25 zasilanie

Dwa tryby pracy

Przednia lampka rowerowa podejmuje pracę w dwóch trybach, a mianowicie standardowym i eko. W pierwszym przypadku czas pracy na jednych bateriach kształtuje się na poziomie 5 godzin. Ponadto emituje światło o mocy 25 lux. Czas pracy trybu eko wynosi 7 godzin, natomiast natężenie światła 15 lux.

Lampka rowerowa SIGMA Aura 25 tryby

Bardzo łatwy montaż i demontaż urządzenia

Lampka do roweru Sigma Aura 25 jest bardzo łatwa w montażu i demontażu. Nie potrzeba do tej czynności żadnych narzędzi. Dzięki temu poradzi sobie z tym zadaniem każdy użytkownik. Może być zatem wykorzystywana w różnych rowerach.

Lampka rowerowa SIGMA Aura 25 montaż

Dane techniczne

Tryby pracy Eco, Standardowy
Czas pracy 7 h
Ładowanie Brak
Źródło światła Diody LED
Zasilanie Bateryjne
Materiał Tworzywo sztuczne
Inne Wskaźnik zużycia baterii
Wymiary [mm] 40 x 37 x 97
Waga [g] 70
Rodzaj Przód
Montaż Na kierownicy
Kolor Czarny
Producent Sigma
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera SIGMA
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną