Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij

Pilot ONE FOR ALL URC7140

Kod: 213904
ONE FOR ALL
Obsługuje urządzenia
Odbiornik DVB-T, Odbiornik TV kablowych, Odtwarzacz Blu-ray, Stacja dokująca audio iPod/MP3, Wzmacniacz
Podświetlenie przycisków
Nie
Wyświetlacz
Nie
Możliwość programowania
Tak
Kolor
Czarno-srebrny
Opis i dane

Opis i dane

Pilot ONE FOR ALL URC7140

Pilot One For All pozwala Ci zapanować nad chaosem. Pilot uniwersalny umożliwia obsługę 4 urządzeń na raz. Dodatkowym atutem są duże, czytelne przyciski, szeroki kąt działania oraz funkcja' uczenia się. Miej kontrolę nad urządzeniami dzięki jednemu pilotowi uniwersalnemu: telewizor, dekoder STB (telewizja kablowa, satelitarna oraz DVB-T), odtwarzacz Blu-Ray oraz DVD, wieża Hi-Fi, urządzenie soundbar, konsolę do gier i odtwarzacz multimedialny - dostosuj do swoich potrzeb.

Dane techniczne

Pilot obsługuje Uniwersalny
Pilot uniwersalny Tak
Obsługuje urządzenia Odbiornik DVB-T, Odbiornik TV kablowych, Odtwarzacz Blu-ray, Stacja dokująca audio iPod/MP3, Wzmacniacz
Możliwość programowania Tak
Zasięg działania [m] 20
Podświetlenie przycisków Nie
Wyświetlacz Nie
Zasilanie 4 baterie AAA
Kolor Czarno-srebrny
Baterie na wyposażeniu Nie
Nazwa producenta/importera ONE FOR ALL
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Laura
kupił/aPilot ONE FOR ALL URC7140
Jestem bardzo zadowolona z zakupionego przeze mnie pilota. Pilot łatwy w obsłudze oraz przejrzysta i bardzo łatwa instrukcja. Pilot wygląda nowocześnie i elegancko, a na dodatek jest w przystępnej cenie.

Ocena

Fantastyczna
Jadwiga
kupił/aPilot ONE FOR ALL URC7140
Jestem bardzo zadowolona z produktu.

Ocena

Fantastyczna
Karolina
kupił/aPilot ONE FOR ALL URC7140
Zakupiony pilot działa bez żadnych zarzutów. Jest łatwy w obsłudze, więc każdy sobie poradzi. Do pilota jest dołączona instrukcja obsługi, która jest łatwa do zrozumienia. Jestem zadowolona z tego wyboru, gdyż pilot spełnia moje wszystkie wymagania gorąca polecam.

Ocena

Fantastyczna
Łukasz
kupił/aPilot ONE FOR ALL URC7140
Dzień dobry, jestem po pierwszych testach pilota URC-7140. Pilot otrzymał u mnie maksymalną ocenę. Pilot jest solidnie wykonany, działa wyśmienicie. Występują 4 modele pilota - numeracja to: URC-71x0, gdzie x to ilość urządzeń, jakie może jednocześnie obsługiwać dany model pilota. Zachęcam do wzięcia najwyższego modelu tj. URC-7140, który obsługuje do 4 urządzeń, nawet jeśli obsługiwać mamy zamiar mniejszą ilość urządzeń. Ja potrzebowałem pilota do 2 urządzeń, więc idealny dla mnie wydawał się URC-7120, ale co się okazało? URC-7120 jest gorzej wykonany, nie ma tak solidnych i eleganckich przycisków, różnica cenowa też była niewielka w stosunku do najwyższego modelu. Wahałem się tylko, czy korzystanie z pilota URC-7140 nie okaże się problematyczne, jeżeli zamiast 4 urządzeń będę chciał obsługiwać tylko 2. Na szczęścia okazało się, że pilot jest bardzo dobrze zaprojektowany, przełączanie odbywa się wyłącznie między urządzeniami, które zaprogramowaliśmy. Samo programowanie przycisków jest proste. Najłatwiej wybrać numer modelu urządzenia z dołączonego spisu. Jeżeli posiadamy sprzęt, którego nie ma na liście, to wykorzystujemy stary pilot i programujemy przyciski. Ostatnia metoda jest najwolniejsza i wymaga czasem paru prób - jeżeli zaprogramowany przycisk źle reaguje tj. naciśniemy na pilocie URC cyfrę 1, a urządzenie wyświetli 11 to znaczy, że musimy jeszcze raz zaprogramować przycisk - tym razem KRÓCEJ trzymając przycisk na oryginalnym pilocie. W produkcie do pełni szczęścia brakuje mi jedynie opcjonalnego podświetlenia. Największym minusem jest za to instrukcja obsługi. Po pierwsze dołączona jest wersja skrócona, która nie opisuje wszystkich bajerów pilota (np. makra). Pełna instrukcja zawiera 218 stron, dołączona o połowę mniej. Co dziwne - na to, że jest wersja rozszerzona instrukcji obsługi trafiłem przypadkiem. Tłumaczenie na język polski jest dosyć poprawne, niestety zawiera gdzieniegdzie czeskie wstawki. Mimo wszystko tłumaczenie jest na tyle dobre, że idzie zaprogramować pilot bez większych sensacji.

Ocena

Fantastyczna
Łukasz
kupił/aPilot ONE FOR ALL URC7140
Dzień dobry, jestem po pierwszych testach pilota URC-7140. Pilot otrzymał u mnie maksymalną ocenę. Pilot jest solidnie wykonany, działa wyśmienicie. Występują 4 modele pilota - numeracja to: URC-71x0, gdzie x to ilość urządzeń, jakie może jednocześnie obsługiwać dany model pilota. Zachęcam do wzięcia najwyższego modelu tj. URC-7140, który obsługuje do 4 urządzeń, nawet jeśli obsługiwać mamy zamiar mniejszą ilość urządzeń. Ja potrzebowałem pilota do 2 urządzeń, więc idealny dla mnie wydawał się URC-7120, ale co się okazało? URC-7120 jest gorzej wykonany, nie ma tak solidnych i eleganckich przycisków, różnica cenowa też była niewielka w stosunku do najwyższego modelu. Wahałem się tylko, czy korzystanie z pilota URC-7140 nie okaże się problematyczne, jeżeli zamiast 4 urządzeń będę chciał obsługiwać tylko 2. Na szczęścia okazało się, że pilot jest bardzo dobrze zaprojektowany, przełączanie odbywa się wyłącznie między urządzeniami, które zaprogramowaliśmy. Samo programowanie przycisków jest proste. Najłatwiej wybrać numer modelu urządzenia z dołączonego spisu. Jeżeli posiadamy sprzęt, którego nie ma na liście, to wykorzystujemy stary pilot i programujemy przyciski. Ostatnia metoda jest najwolniejsza i wymaga czasem paru prób - jeżeli zaprogramowany przycisk źle reaguje tj. naciśniemy na pilocie URC cyfrę 1, a urządzenie wyświetli 11 to znaczy, że musimy jeszcze raz zaprogramować przycisk - tym razem KRÓCEJ trzymając przycisk na oryginalnym pilocie. W produkcie do pełni szczęścia brakuje mi jedynie opcjonalnego podświetlenia. Największym minusem jest za to instrukcja obsługi. Po pierwsze dołączona jest wersja skrócona, która nie opisuje wszystkich bajerów pilota (np. makra). Pełna instrukcja zawiera 218 stron, dołączona o połowę mniej. Co dziwne - na to, że jest wersja rozszerzona instrukcji obsługi trafiłem przypadkiem - nawet na stronie producenta jej nie znalazłem (tylko wersję skróconą). Tłumaczenie na język polski jest dosyć poprawne, niestety zawiera gdzieniegdzie czeskie wstawki. To jednak nie jest najgorsze. Mimo wszystko tłumaczenie jest na tyle dobre, że idzie zaprogramować pilot bez większych sensacji.

Ocena

Fantastyczna
Krzysztof
kupił/aPilot ONE FOR ALL URC7140
Pilot bardzo lekki, wygodny, fajny design - to wszystko kwestia gustu i przyzwyczajenia. Jednak pilot bardzo pozytywnie zaskakuje przede wszystkim swoimi możliwościami. Można nim chyba obsługiwać każdy sprzęt audio-video. Mnie najbardziej zaskoczyła możliwość równoczesnego obsługiwania kilku sprzętów (w moim przypadku telewizora i wieży audio), po prostym i intuicyjnym przełączeniu na pilocie, którym urządzeniem chce się w danej chwili sterować. Niby nic wielkiego a wygoda ogromna. Sam pilot - super. Szczerze polecam. Jedynym niewielkim minusem jest niedopracowana instrukcja obsługi. Niby w jasny i czytelny sposób opisuje jak uruchomić i zaprogramować pilota, ale nie opisuje szczegółowo wszystkich jego funkcji.

Ocena

Fantastyczna
Paulina
kupił/aPilot ONE FOR ALL URC7140
Super produkt. Działa bez zarzutu. Prosta instalacja i wygodny w użytkowaniu. Polecam jeszcze raz, bo warto, nie trzeba wydawać kroci na oryginale piloty.

Ocena

Fantastyczna
Turo
kupił/aPilot ONE FOR ALL URC7140
Super pilot z możliwością programowania każdego przycisku z osobna. Super funkcja uczenia z oryginalnego pilota. Polecam.

Ocena

Fantastyczna
Beata
kupił/aPilot ONE FOR ALL URC7140
Pilot uniwersalny do telewizora sprawdza się super, ma świetny wygląd bardzo nowoczesny co zdziwiło bo na rynku sama takie starocie. Dużo przydatnych funkcji. Polecam serdecznie

Ocena

Fantastyczna
Jacek K
kupił/aPilot ONE FOR ALL URC7140
Wszystko działa jak należy, szybka instalacja.

Ocena

Fantastyczna

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną