Przetwornica GREEN CELL 24V na 230V 1000W/2000W Modyfikowana sinusoida

Kod: 319737
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
  Porównaj
  Sprawność: 85%
  Moc [W]: 1000
  Moc szczytowa [W]: 2000
  Zobacz cały opis
  Przetwornica GREEN CELL 24V na 230V 1000W/2000W Modyfikowana sinusoida
  Przetwornica GREEN CELL 24V na 230V 1000W/2000W Modyfikowana sinusoida
  359 00
  59,83 zł x 6 rat 0%
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  lub zamów telefonicznie 756 756 756
  Dostawa 7 dni w tygodniu

  Opis i dane

  Postaw na mobilność

  Wielkie możliwości w niewielkiej obudowie

  Przetwornica nazywana również inwerterem bądź falownikiem to urządzenie, którego zadaniem jest zmiana napięcia prądu stałego z akumulatora samochodowego lub gniazda zapalniczki na prąd zmienny ~230V. Dokładnie takie samo napięcie znajduje się w każdym domowym gniazdku (Typ F) na terenie całej Europy. Przetwornica jest doskonałym wyborem dla osób wybierających się na wyjazd samochodem, kamperem lub ciężarówką - dzięki niej będziesz mógł swobodnie korzystać ze wszystkich niezbędnych urządzeń wymagających gniazdka do działania.

  Green Cell IVN12 livestyle

  Przemyślana konstrukcja

  Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby użytkowanie było jak najbardziej komfortowe. Przód przetwornicy wyposażony jest w gniazdo sieciowe dostosowane do wtyczek stosowanych w całej Europie oraz port USB, dzięki któremu naładujemy nasz smartfon, czytnik ebooków oraz każde inne urządzenie posiadające możliwość połączenia przez port USB. Z tyłu inwertera umiejscowiono wentylator zapewniający odpowiednie chłodzenie urządzenia. Całość została zamknięta w niewielkiej, a zarazem bardzo wytrzymałej obudowie. Wykonana ona jest z wysokiej jakości aluminium dzięki czemu odporna jest na wszelkie mechaniczne uszkodzenia oraz wstrząsy podczas podróży. Ponadto dzięki zastosowanym materiałom, przetwornica jest bardzo lekka.

  Green Cell IVN12 auta

  Parametry, które mają znaczenie

  Szukając przetwornicy, należy zwrócić uwagę na parametry takie jak napięcie [V] oraz moc [W]. Ma to kluczowe znaczenie, gdyż wybór przetwornicy o złym napięciu wejściowym, bądź o za małej mocy nie pozwoli na pracę naszych urządzeń.
  Napięcie:
  Pierwszym parametrem, jaki należy ustalić jest napięcie naszego akumulatora, które powinno być w pełni zgodne z tym podanym na przetwornicy. Najczęściej spotykaną wartością napięcia jest 12V, występujące w samochodach osobowych, kamperach oraz niektórych ciężarówkach oraz 24V, wykorzystywane głównie w ciężarówkach.
  Moc:
  Po wyborze napięcia należy zdecydować, jaka moc przetwornicy będzie odpowiednia. Ma ona kluczowy aspekt, gdyż informuje nas ile i jakie urządzenia jest w stanie zaopatrzyć w prąd. Jeśli chcemy podłączyć do inwertera wybrane urządzenie, musimy sprawdzić na tabliczce znamionowej, jaką pobiera moc (w przypadku chęci podłączenia większej liczby urządzeń, moce należy zsumować). Pobierana przez Twoje urządzenie moc nie powinna przekraczać 85% mocy znamionowej przetwornicy! Przykładowo dla laptopa pobierającego moc 100W i grzałki pobierającej 300W odpowiednią przetwornicą będzie ta o mocy 500W i większej.

  Green Cell IVN12 opis

  Dlaczego modyfikowana sinusoida?

  Zastosowanie modyfikowanej sinusoidy zapewnia prostą konstrukcję przetwornicy, dzięki czemu inwerter posiada mniejszą awaryjność, a jego waga jest bardzo niska.

  Green Cell IVN12 sinusoida

  Inteligentny wentylator

  Nad prawidłową temperaturą urządzenia czuwa inteligentny wentylator, który automatycznie włącza się gdy temperatura pracy przekracza dozwoloną. Dzięki wykonaniu z najwyższej jakości materiałow oraz perfekcyjnemu dopasowaniu do obudowy, zapewni bezkompromisową ciszę zachowując przy tym wysoką wydajność.

  Green Cell IVN12 wiatrak

  Bezpieczeństwo przede wszystkim

  Inwerter został wyposażony w szereg niezbędnych chroniących użytkownika oraz podłączone urządzenia. Potwierdzają to certyfikaty CE oraz RoHS, które oznaczają gwarancję bezpieczeństwa. Do każdej przetwornicy dołączamy zapasowe bezpieczniki, aby zagwarantować pełne bezpieczeństwo i jak najdłuższe działanie sprzętu.

  Green Cell IVN12 przetwornica

  Wszystko czego potrzebujesz pod ręką

  W zestawie znajdują się najważniejsze akcesoria pozwalające na bezpieczną pracę Twojego urządzenia:
  -Przewody umożliwiające bezpośrednie podłączenie do akumulatora
  -Kabel pozwalający podłączyć przetwornice do gniazda zapalniczki samochodowej
  -Zapasowe bezpieczniki
  -Instrukcję obsługi

  Green Cell IVN12 zestaw

  ZOBACZ WIĘCEJ

  Dane techniczne

  Dane podstawowe

  Sprawność 85%
  Moc [W] 1000
  Moc szczytowa [W] 2000
  Napięcie wyjściowe (maks.) [V] 230
  Liczba gniazd [szt.] 1 x SCHUKO, 1 x USB
  Zakres napięcia wejściowego [V] 24
  Ochrona Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zabezpieczenie przed zwarciem
  Informacje dodatkowe Automatyczny wentylator do chłodzenia przetwornicy z czujnikiem temperatury, Modyfikowany sinus, Możliwość ładowania urządzeń, Wskaźnik diodowy, Wymienne bezpieczniki, Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Przetwornica GREEN CELL 24V na 230V 1000W/2000W Modyfikowana sinusoida
   Przetwornica GREEN CELL 24V na 230V 1000W/2000W Modyfikowana sinusoida
   359 00
   59,83 zł x 6 rat 0%
   U Ciebie
   W sklepie jutro
   lub zamów telefonicznie 756 756 756
   Dostawa 7 dni w tygodniu

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

   Łącznie 359,00 zł
   359 00