Produkt archiwalny
Transmiter FM LTC TR220 Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Transmiter FM GÖTZE & JENSEN GoldenLine FT900
Cena z kodem
139 75 zł
159,99 zł
Cena przed kodem
139,76 zł
Najniższa cena
Porównaj
Transmiter FM NAVITEL BHF05 MAX
Cena z kodem
149 97 zł
169,99 zł
Cena przed kodem
149,98 zł
Najniższa cena
Porównaj
Transmiter FM GÖTZE & JENSEN Golden Line FT800
Cena z kodem
129 58 zł
149,99 zł
Cena przed kodem
129,59 zł
Najniższa cena
Porównaj
Produkt archiwalny
Transmiter FM LTC TR220 Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Transmiter TR220 to urządzenie przeznaczone do każdego samochodu. Dzięki niemu, każdy użytkownik może cieszyć się swoją ulubioną muzyką zarówno podczas zwykłego wypadu na zakupy jak i długiej podróży. Dzięki zaawansowanej technologii transmiter zapewnia doskonałą jakość odtwarzanego dźwięk.
Dane techniczne
| Zakres częstotliwości: | 87.5 - 108.0 MHz |
|---|---|
| Bluetooth: | Tak |
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wejście AUX: | Tak |
| Pilot: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Charakterystyka | |
| Bluetooth: | Tak |
|---|---|
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Informacje dodatkowe: | Możliwość ładowania urządzeń, Zestaw głośnomówiący |
| Złącze USB: | Tak |
Techniczne | |
| Korektor dźwięku: | Tak |
| Pilot: | Tak |
| Wejście Audio: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zakres częstotliwości: | 87.5 - 108.0 MHz |
| Zasilanie: | 12 V, 24 V |
| Wejście AUX: | Tak |
Parametry | |
| Kolor: | Czarny |
| Wyposażenie: | Pilot |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | TELFORCEONE SPÓŁKA AKCYJNA |
| Ulica i numer budynku: | ul. Krakowska 119 |
| Kod pocztowy: | 50-428 |
| Miasto: | Wrocław |
| Adres elektroniczny: | info@telforceone.com |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.