Produkt archiwalny
Polecane produkty podobne
Transmiter FM GÖTZE & JENSEN GoldenLine FT900
Transmiter FM NAVITEL BHF05 MAX
Transmiter FM GÖTZE & JENSEN Golden Line FT800
Produkt archiwalny
Transmiter FM ARKAS BT20
Transmiter FM Bluetooth z ładowarką USB umożliwiający bezprzewodowe przesyłanie muzyki oraz rozmów telefonicznych ze smartfona do samochodowego systemu stereo. Zawartość opakowania: transmiter FM Bluetooth, pilot i instrukcja obsługi. Wymiary opakowania: 13,5 x 20 x 5 cm. Jest w kolorze szarym.
Dane techniczne
| Zakres częstotliwości: | 87.5 - 108.0 MHz |
|---|---|
| Bluetooth: | Tak |
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wejście AUX: | Nie |
| Pilot: | Tak |
| Kolor: | Szary |
Charakterystyka | |
| Bluetooth: | Tak |
|---|---|
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Informacje dodatkowe: | Wbudowany mikrofon |
| Złącze USB: | Tak |
Techniczne | |
| Korektor dźwięku: | Tak |
| Obsługiwane formaty: | MP3, WMA |
| Pilot: | Tak |
| Wejście Audio: | Nie |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zakres częstotliwości: | 87.5 - 108.0 MHz |
| Zasilanie: | 12 V, 24 V |
| Wejście AUX: | Nie |
Parametry | |
| Kolor: | Szary |
| Wyposażenie: | Brak |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | ARKAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | ul. Kuziennicza 4 |
| Kod pocztowy: | 59-400 |
| Miasto: | Jawor |
| Adres elektroniczny: | dzialhandlowy@arkas.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.