Produkt archiwalny
Radio HAMA Digital DIR3020 Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Radio HAMA Digital DIR3020 Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneRadio HAMA Digital DIR3020 Czarny
Rewelacyjne i kompaktowe radio cyfrowe marki HAMA dedykowane dla każdego miłośnika stacji radiowych z całego świata. Wbudowany tuner cyfrowy FM o zakresie częstotliwości 87.5 - 108 MHz oraz DAB, DAB+ o częstotliwości 174 - 240 MHz pozwoli cieszyć krystalicznie czystym dźwiękiem o każdej porze dnia czy roku. Wbudowane głośniki stereo o mocy RMS 6W oddają idealne odwzorowanie dźwięku płynące z radiowych audycji. Wbudowany zegar oraz alarm pozwoli obudzić się wybranym dźwiękiem, bądź audycją radiową. Radio ma możliwość zapamiętania aż 30 stacji radiowych. Wbudowany moduł WI-FI pozwoli cieszyć się stacjami radiowymi nadającymi w internecie z całego świata, a wyszukiwanie stacji radiowych jest bardzo proste dzięki funkcji automatycznego wyszukiwania i strojenia. Wysuwana antenka wzmacnia cyfrowy sygnał radiowy. Radio wykonane jest z nowoczesnego materiału syntetycznego w klasycznym odwzorowaniem, zasilane z sieci (zasilacz w zestawie). Gwarancja 24 miesiące.
Dane techniczne
| Radio: | , , , |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | DAB, DAB+, FM |
| Rodzaj: | |
| Dźwięk: | Stereo |
| Zasilanie: | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Funkcje | |
| Alarm (budzik): | Tak |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne strojenie, Automatyczne wyszukiwanie stacji radiowych, Wi-Fi, Wysuwana antena |
| Regulacja barwy dźwięku: | Tak |
| Sygnał alarmu: | Beeper, Radio |
| Wbudowany zegar: | Tak |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Radio | |
| Częstotliwości fal radiowych DAB, DAB+: | 174 - 240 MHz |
| Częstotliwości fal radiowych FM: | 87.5 - 108 MHz |
| Liczba stacji radiowych do zaprogramowania: | 30 |
| Radio: | , , , |
| Zakresy fal radiowych: | DAB, DAB+, FM |
| Rodzaj: | |
Techniczne | |
| Dźwięk: | Stereo |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zasilanie: | |
Fizyczne | |
| Waga [g]: | 1450 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.): | 300 x 130 x 140 mm |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Hama Polska sp. z.o.o. |
| Ulica i numer budynku: | ul. Poznańska 5 |
| Kod pocztowy: | 62-023 |
| Miasto: | Robakowo |
| Adres elektroniczny: | office@hama.pl |