Produkt archiwalny
Radio FERGUSON Regent P1 Złoty
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Radio TECHNISAT Digitradio 215 Biały
369 00 zł
419,00 zł
Cena przed obniżką
369,97 zł
Najniższa cena
Porównaj
Produkt archiwalny
Radio FERGUSON Regent P1 Złoty
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Radio FERGUSON Regent P1 Złoty
![]() |
Ferguson Regent P1, czyli
niewielkie przenośne urządzenie, w którym ukryto mnóstwo najnowszych
rozwiązań, unikalny design dostępny w 3 kolorach, niezrównane brzmienie
zadowoli najbardziej wymagających użytkowników stawiających, na jakość
oraz wielofunkcyjność. Dzięki zastosowaniu pojemnego akumulatora o
pojemności 4000 mAh,czeka was do 12 godzin mocnych wrażeń muzycznych!
|
| |
|
Wyposażony w solidny i
wytrzymały uchwyt z aluminium dla mocnych wrażeń dźwiękowych.
Urządzenie posiada możliwość przesyłania dźwięku przez Bluetooth.
Dzięki wbudowanemu USB posiada funkcję odtwarzania mediów i ładowania
podłączonych urządzeń.
|
![]() |
| |
|
Dane techniczne
| Radio: | |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | DAB, DAB+, FM |
| Dźwięk: | Stereo |
| Zasilanie: | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Kolor obudowy: | Złoty |
Funkcje | |
| Alarm (budzik): | Tak |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth, Odtwarzanie plików z pamięci USB |
| Wbudowany zegar: | Nie |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Radio | |
| Częstotliwości fal radiowych DAB, DAB+: | 174.9 - 239.2 MHz |
| Częstotliwości fal radiowych FM: | 87.5 - 108 MHz |
| Liczba stacji radiowych do zaprogramowania: | 20 |
| Radio: | |
| Zakresy fal radiowych: | DAB, DAB+, FM |
Techniczne | |
| Dźwięk: | Stereo |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zasilanie: | |
Fizyczne | |
| Waga [g]: | 1800 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.): | 278 x 208 x 110 mm |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | Złoty |
| Wyposażenie: | Brak |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | FERGUSON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | ul. Dworska 1 |
| Kod pocztowy: | 61-619 |
| Miasto: | Poznań |
| Adres elektroniczny: | biuro@ferguson.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Opinie
5/5
Jakość dźwięku
5 /5
Wygląd
5 /5
Jakość wykonania
5 /5
Jakość sygnału
5 /5
Funkcjonalność
5 /5
Prosta obsługa
5 /5
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Potwierdzony zakup 0 opinii
Potwierdzony zakup
(0)
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Jan 3 września 2019
Bardzo dobre
Opinia dotyczy wariantu Kolor obudowy Szary
Bardzo dobre radio do ogrodu i kuchni, z akumulatorem wystarczającym na ponad 8 godzin słuchania. Pozytywnym zaskoczeniem jest dla mnie dźwięk. Odtwarza też z USB.
Czy ta opinia była pomocna?
Bartłomiej R 7 marca 2019
KLASYCZNE RADIO Z NOWOCZESNYM WNĘTRZEM
Opinia dotyczy wariantu Kolor obudowy Szary
Co do radia: Wielkie zaskoczenie! Nie sądziłem, że tak dobrze będzie grać. Niskie tony wyczuwalne średnie jak i wysokie tony słyszalne. Powiem tak ma kopa :) kupiłem z myślą dla rodziców żeby mogli sobie wsiąść je na taras lub na ogród i posłuchać radia :) Głośność jest wyskalowana do 30 i naprawdę głośno gra (w innych recenzjach jest niby 40) Na najwyższej głośności nie ma żadnych zniekształceń. Polecam serdecznie.
Czy ta opinia była pomocna?

