Produkt archiwalny
Radio AKAI APR-11R Czerwony
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Radio AKAI APR-11R Czerwony
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneOpis produktu
Funkcjonalny odbiornik radiowy
Stacje radiowe
Częstotliwość fal radiowych FM waha się od 87.5 MHz do 108 MHz. Radio AKAI APR-11R, w regulacji częstotliwości pomaga stylowy wskażnik.
Parametry fizyczne
Wymiary oferowanego radia sięgają 305 x 231 x 95 mm. Waga natomiast wynosi 520 g. Urządzenie zostało wyposażone w slot na kartę pamięci, zatem nie ogranicza się wyłącznie do radioodbiornika.
Wygodna konstrukcja
Bądź pewny, że radio będzie bardzo wygodnym urządzeniem w czasie podróży. Producent wyposażył je w uchwyt, dzięki czemu możesz w bezpieczny sposób nosić odbiornik przy sobie.
Praca na baterii
Nie ograniczaj się do zasilania sieciowego. Oferowane radio może pracować za pomocą baterii. Dzięki temu wykorzystasz je w każdym miejscu - nawet tam, gdzie nie ma dostępu do gniazdka elektrycznego.
Zawartość zestawu
Zakupując radio AKAI APR-11R , otrzymujesz urządzenie podstawowe, instrukcję obsługi oraz kartę gwarancyjną.
Dane techniczne
| Radio: | |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | AM, FM |
| Rodzaj: | |
| Dźwięk: | Mono |
| Zasilanie: | |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Alarm (budzik): | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czerwony |
Funkcje | |
| Alarm (budzik): | Nie |
|---|---|
| Regulacja barwy dźwięku: | Nie |
| Wbudowany zegar: | Nie |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Czytnik kart pamięci, Odtwarzanie MP3 |
Radio | |
| Radio: | |
| Częstotliwości fal radiowych AM MW: | 530 - 1600 kHz |
| Częstotliwości fal radiowych FM: | 87.5 - 108 MHz |
| Rodzaj: | |
| Zakresy fal radiowych: | AM, FM |
Techniczne | |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Dźwięk: | Mono |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Zasilanie: | |
Fizyczne | |
| Waga [g]: | 520 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.): | 305 x 231 x 95 mm |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | Czerwony |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | INTERVISION TRADING RO SRL |
| Ulica i numer budynku: | I.C Bratianu street, 48-52 |
| Kod pocztowy: | 110112 |
| Miasto: | Pitesti |
| Adres elektroniczny: | office@akai.com.ro |