Radio BLAUPUNKT DR3WH Cyfrowe Przenośne Biały
| Radio: | |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM |
| Dźwięk: | Mono |
| Zasilanie: | |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Rodzaj: |
Technologia DAB+ to przyszłość radia, oferuje krystalicznie czysty dźwięk, stabilny odbiór bez zakłóceń oraz dostęp do szerokiej gamy stacji w cyfrowej jakości. Coraz dynamiczniej rozwija się także w Polsce, obejmując kolejne regiony i zapewniając słuchaczom nowy standard radiowej rozrywki. Marka Blaupunkt, od dziesięcioleci kojarzona z niezawodnymi odbiornikami radiowymi, wychodzi naprzeciw tej technologii i prezentuje cztery zupełnie nowe modele radioodbiorników DAB+. To urządzenia, które łączą nowoczesność z funkcjonalnością oprócz cyfrowego radia DAB+ oferują także Bluetooth do odtwarzania muzyki z telefonu, zegar z alarmem, a także klasyczny tuner FM z funkcją RDS. Wszystkie nowe radioodbiorniki Blaupunkt z serii DR są przenośne i wyposażone we wbudowany akumulator, co pozwala cieszyć się ulubioną muzyką i audycjami w dowolnym miejscu. Dodatkowo, trzy z czterech modeli dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych eleganckiej czerni i nowoczesnej bieli, dzięki czemu każdy znajdzie wariant dopasowany do swojego stylu.
Blaupunkt DR3 kompaktowe radio cyfrowe na każdą okazję
Blaupunkt DR3 to nowoczesne, przenośne radio cyfrowe, które łączy w sobie wygodę, funkcjonalność i elegancką formę. Dzięki obsłudze DAB+ oraz klasycznego tunera FM PLL z funkcją RDS użytkownik zyskuje dostęp do szerokiej gamy stacji w cyfrowej jakości oraz tradycyjnych rozgłośni. Radio oferuje pamięć aż 40 stacji DAB+ i 40 stacji FM, co pozwala na szybkie przełączanie ulubionych programów. Model DR3 wyposażono w moduł Bluetooth, umożliwiający bezprzewodowe odtwarzanie muzyki ze smartfona lub tabletu, a także w zegar z podwójnym alarmem i funkcją drzemki, co czyni go praktycznym towarzyszem w domu i w podróży.
Przenośny charakter urządzenia podkreśla wbudowany akumulator o pojemności 1800 mAh, który zapewnia do 11 godzin pracy przy 50% głośności. Ładowanie zajmuje zaledwie 4–5 godzin, a w zestawie znajduje się zasilacz 5 V / 2 A. Radio jest lekkie i kompaktowe – waży zaledwie 300 g, a jego wymiary to 153 × 90 × 45 mm. Dodatkowo posiada wyjście słuchawkowe, dzięki czemu można cieszyć się muzyką w pełnej prywatności. Blaupunkt DR3 to doskonały wybór dla osób, które oczekują nowoczesnego designu, mobilności i najwyższej jakości dźwięku w kompaktowej formie.
Dane techniczne
| Radio: | |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM |
| Rodzaj: | |
| Dźwięk: | Mono |
| Zasilanie: | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Kolor obudowy: | Biały |
Funkcje | |
| Alarm (budzik): | Tak |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Podwójny alarm, Radio z funkcją RDS, Wysuwana antena |
| Regulacja barwy dźwięku: | Nie |
| Sygnał alarmu: | Beeper, Radio |
| Wbudowany zegar: | Tak |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Mikrofon: | Nie |
| Streamer: | Nie |
| Komunikacja Bluetooth: | Tak |
| Spotify: | Nie |
Radio | |
| Częstotliwości fal radiowych DAB, DAB+: | 174.9 - 239.2 MHz |
| Częstotliwości fal radiowych FM: | 87.5 - 108 MHz |
| Liczba stacji radiowych do zaprogramowania: | 80 |
| Radio: | |
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM |
| Rodzaj: | |
| Dla dzieci: | Nie |
Techniczne | |
| Dźwięk: | Mono |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zasilanie: | |
| Złącza: | Jack 3.5 mm, USB-C |
| Retro: | Nie |
Fizyczne | |
| Waga [g]: | 300 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.): | 153 x 90 x 45 mm |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
| Typ baterii: | Akumulator litowo-jonowy |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Ubezpieczenie Gwarancja Plus
Raty
Inne produkty w kategorii
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.